Φοβερα προβληματα με σομπα πελλετ RED EDERA

Περισσότερα
9 Χρόνια 4 Μήνες πριν - 9 Χρόνια 4 Μήνες πριν #138908 από panosf01
Ο φιλος ο γερμανος νομιζε οτι καιει φυσικο αεριο :woohoo: . Ωραιος ο κος Νασικας!
Last edit: 9 Χρόνια 4 Μήνες πριν by panosf01.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 4 Μήνες πριν #138935 από pso_george
καθαρισα σομπα...δειχνει να δουλευει καλα...την αφησα και ειμαι δουλεια....ελπιζω να μην μπουκωσε...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 4 Μήνες πριν #138962 από sdancer75

Nasikas έγραψε: Προσεξε στο κλείσιμο, να πατησει καλά η φλάντζα.

Αν τελικά δεν οφειλόταν σε αυτό, (και δεν λυθηκε το προβλημα) τοτε εχει μεντα το βιντυλατερ.

(αυτος ειναι ο ρόλος των φορουμικων κοινοτητων διεθνως = - ΑΛΛΗΛΟΒΟΗΘΕΙΑ - Για τον λογο αυτο ξεκινησε και ο ...Βαλάντης να γραφει απο το 2008 για πελλετ στο phorum.gr...)


Ψυλοξεκαρφωτο... Ρε συ Νασικα δώσε και καμία συμβουλή για σομπες νερού και τι να καθαρίσουμε πέρα απο τα συνηθισμένα όπως το δοχείο στάχτης κάτω απο το θάλαμο . Έχω τη ravelli hrv 120. Έχω την εντύπωση ότι απο το βεντυλατερ αέρα βγάζει μυρωδιά απο την καύση .... Βέβαια δεν συνδέεται με κανέναν τροπο με τον θάλαμο καύσης οπότε απλά διαχέει ίσως κάποια διαρροή ;;;; Είναι λίγο και όχι πάντα . Τα τούμπο πως τα καθαρίζουμε αν αυτά καθαρίζονται ;

sdancer75

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 4 Μήνες πριν #138976 από Nasikas

sdancer75 έγραψε:

Nasikas έγραψε: Προσεξε στο κλείσιμο, να πατησει καλά η φλάντζα.

Αν τελικά δεν οφειλόταν σε αυτό, (και δεν λυθηκε το προβλημα) τοτε εχει μεντα το βιντυλατερ.

(αυτος ειναι ο ρόλος των φορουμικων κοινοτητων διεθνως = - ΑΛΛΗΛΟΒΟΗΘΕΙΑ - Για τον λογο αυτο ξεκινησε και ο ...Βαλάντης να γραφει απο το 2008 για πελλετ στο phorum.gr...)


Ψυλοξεκαρφωτο... Ρε συ Νασικα δώσε και καμία συμβουλή για σομπες νερού και τι να καθαρίσουμε πέρα απο τα συνηθισμένα όπως το δοχείο στάχτης κάτω απο το θάλαμο . Έχω τη ravelli hrv 120. Έχω την εντύπωση ότι απο το βεντυλατερ αέρα βγάζει μυρωδιά απο την καύση .... Βέβαια δεν συνδέεται με κανέναν τροπο με τον θάλαμο καύσης οπότε απλά διαχέει ίσως κάποια διαρροή ;;;; Είναι λίγο και όχι πάντα . Τα τούμπο πως τα καθαρίζουμε αν αυτά καθαρίζονται ;

HRV 120 ???
Βασίλη, εσυ είσαι ????
Παρε με τηλεφωνο, αυριο θα είμαι στα μερη σου.


Χαίρομαι που όλοι έγιναν ειδικοί στο πέλλετ.
Χαίρομαι που βλέπουν με δέος καθε ξενικό όνομα που κυκλοφορεί.
Επιβεβαιώνομαι.
Πάντα...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 4 Μήνες πριν #138978 από vasbillaros
Αντιμετωπιζω και εγω το ιδιο προβλημα με μια σομπα venetta sthue valbella. Mπορει να με βοειθησει καποιος?

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 4 Μήνες πριν #138991 από dimlyk
διαβαστε τα μανιουαλ αλλη μια φορα :)
πολλα οπως του θεματοθετη ειναι αρκετα αναλυτικα


Η δυστυχία αυτού του κόσμου είναι ότι οι ηλίθιοι είναι γεμάτοι αυτοπεποίθηση
Αγάπα τους εχθρούς σου - αυτό θα τους τρελάνει

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.084 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ