Προσοχή!!!μαθε για Creta Pellet Hellas!!!

Περισσότερα
9 Χρόνια 7 Μήνες πριν #136209 από PRIMUS 45
Απαντήθηκε από PRIMUS 45 στο θέμα Προσοχή!!!μαθε για Creta Pellet Hellas!!!

1821abgd@gmail.com έγραψε:

mastoras έγραψε: electron σύμφωνα με πληροφορίες τα χρήματα [το ποσό των 10.000ευρώ] προ λίγων ημερών έχουν κατατεθεί σε λογαριασμό.
Είναι πολύ νωρίς να μιλάμε για απάτη, πόσο μάλλον που δημοσιοποιήθηκε το θέμα με τον χειρότερο τρόπο. Αν ήμουν στην θέση των τρομαγμένων που φοβούνται μήπως έχουν χάσει τα λεφτά τους, το τελευταίο πράγμα που θα έκανα, ήταν να συκοφαντώ, να δυσφημίζω και να καταγγέλλω στα φόρουμ το πρόβλημα μου.

Είναι τόσο μικρό το χρονικό διάστημα της συναλλαγής, που ούτε αγωγή μπορεί να γίνει.

Η εν λόγω βιοτεχνία έχει παράγει και διαθέσει 2-3 χιλιάδες τόνους πέλλετ, που πήγαν σε εκατοντάδες ευχαριστημένους καταναλωτές.....από ότι φάνηκε εδώ μέσα στο φόρουμ τουλάχιστον.

Είναι σχεδόν αδύνατον να βαρέσει κανόνι για 10000 ευρώ.........εκτός εάν "παίζει" κάτι άλλο χοντρότερο.

Λαθος πληροφορηση εχεις φιλε μαστορα τα χρηματα εχουν κατατεθει απο τις 13 Ιουνιου και μιας και δεν εισαι στην θεση μας προσεξε λιγο την κριτικη σου η οποια παρεπιπτοντως με βαζει σε υποψιες

Αγαπητή φιλοι Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε. , Mikekmn , pineli.
Μέσα εδώ και κριτική θα γίνεται και απόψεις ο καθένας θα λέει!!!!
Αλλά καλό είναι να κρατάμε ένα επίπεδο !!!! Απο όλους μας :whistle:


Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 7 Μήνες πριν - 9 Χρόνια 7 Μήνες πριν #136210 από xrysafis72
Απαντήθηκε από xrysafis72 στο θέμα Προσοχή!!!μαθε για Creta Pellet Hellas!!!
Με κάθε επιφύλαξη θα πω και εγώ την κουταμάρα μου!!!Μπορεί ο άνθρωπος να πήρε τα χρήματα και να πήγε στην Βουλγαρία να συσκευάση πελλετ σε δικές του σακούλες και να σας καλύψη της παραγγελίες!!!Προσοχή όμως πιάστε τον Κώστα μην "καρφώση"το φορτίο στα σύνορα!!!

ΑΓΡΟΤΗ-ΜΕΤΑΠΟΙΗΤΗΣ ΖΩΤΡΟΦΩΝ ΚΑΙ ΠΕΛΛΕΤΟΦΤΙΑΧΤΗΣ.ΤΙΠΟΤΑ ΔΕΝ ΜΕ "ΜΕΙΩΝΕΙ"ΑΠΛΑ ΜΕ ΚΑΝΕΙ ΠΟΙΟ ΔΥΝΑΤΟ!!!

Συνημμένο αρχείο:
Last edit: 9 Χρόνια 7 Μήνες πριν by PRIMUS 45.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": 1821abgd@gmail.com

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 7 Μήνες πριν - 9 Χρόνια 7 Μήνες πριν #136211 από Mikekmn
Απαντήθηκε από Mikekmn στο θέμα Προσοχή!!!μαθε για Creta Pellet Hellas!!!
Όχι δεν είμαι στα 1000. Εγώ ήμουνα μόνος (άλλη παρέα και θα παραγγέλναμε 40 τόνους, και πήρα 6 τόνους για να τους δοκιμάσω προτού κάνουμε την αγορά).
Last edit: 9 Χρόνια 7 Μήνες πριν by PRIMUS 45.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 7 Μήνες πριν - 9 Χρόνια 7 Μήνες πριν #136212 από Mikekmn
Απαντήθηκε από Mikekmn στο θέμα Προσοχή!!!μαθε για Creta Pellet Hellas!!!
Πιθανό σενάριο (λέμε τώρα), αλλά δεν εξηγεί το να μην σηκώνει το τηλέφωνο. Πολύ εύκολα θα μπορούσε να πει "έχω πρόβλημα παραγωγής" και θα χρειαστώ 2-3 μήνες μέχρι να ξαναβγάλω ποσότητα -αλλά δεν απαντάει στα τηλέφωνα. Εαν θες την γνώμη μου προσπαθεί να δει μέχρι που θα φτάσει το πρόβλημα και μετά να προσπαθήσει να το λύσει (πχ εάν του έρθουν στο σπίτι αστυνομία κτλ) ή εάν νομίζει ότι μπορεί να μην υπάρξει προσωπικό πρόβλημα και απλά να βαρέσει κανόνι η εταιρία του χωρίς να επηρεαστεί ο ίδιος.
Ότι και να είναι το θέμα είναι να μην την πατήσουν άλλοι και κατά δεύτερον να μαζευτούν αρκετές καταγγελίες για να έχει νόημα το κυνήγι. Προσωπικά ξέρω 3 μέχρις στιγμή ότι έχουν καταθέσει μήνυση.
Last edit: 9 Χρόνια 7 Μήνες πριν by PRIMUS 45.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 7 Μήνες πριν - 9 Χρόνια 7 Μήνες πριν #136213 από 1821abgd@gmail.com

xrysafis72 έγραψε: Με κάθε επιφύλαξη θα πω και εγώ την κουταμάρα μου!!!Μπορεί ο άνθρωπος να πήρε τα χρήματα και να πήγε στην Βουλγαρία να συσκευάση πελλετ σε δικές του σακούλες και να σας καλύψη της παραγγελίες!!!Προσοχή όμως πιάστε τον Κώστα μην "καρφώση"το φορτίο στα σύνορα!!!

Χρυσαφι 72 ευχαριστούμε για την αφιέρωση στην ομάδα.Μπορώ να έχω μια παραγγελία?Στο κελί 33.Ευχαριστώ.
Last edit: 9 Χρόνια 7 Μήνες πριν by PRIMUS 45.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 7 Μήνες πριν - 9 Χρόνια 7 Μήνες πριν #136214 από PRIMUS 45
Απαντήθηκε από PRIMUS 45 στο θέμα Προσοχή!!!μαθε για Creta Pellet Hellas!!!

1821abgd@gmail.com έγραψε:

xrysafis72 έγραψε: Με κάθε επιφύλαξη θα πω και εγώ την κουταμάρα μου!!!Μπορεί ο άνθρωπος να πήρε τα χρήματα και να πήγε στην Βουλγαρία να συσκευάση πελλετ σε δικές του σακούλες και να σας καλύψη της παραγγελίες!!!Προσοχή όμως πιάστε τον Κώστα μην "καρφώση"το φορτίο στα σύνορα!!!

Χρυσαφι 72 ευχαριστούμε για την αφιέρωση στην ομάδα.Μπορώ να έχω μια παραγγελία?Στο κελί 33.Ευχαριστώ.

Εγώ αμέσως :whistle:


Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.
Last edit: 9 Χρόνια 7 Μήνες πριν by PRIMUS 45.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": 1821abgd@gmail.com

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.097 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ