Προσοχή!!!μαθε για Creta Pellet Hellas!!!

Περισσότερα
9 Χρόνια 5 Μήνες πριν #138918 από alex.mix.mix
Απαντήθηκε από alex.mix.mix στο θέμα Προσοχή!!!μαθε για Creta Pellet Hellas!!!
Με εξαπατησε και εμένα πρόσφατα,το καταθετήριο έχει δικαιούχους την creta pellet hellas. To φοβερό είναι ότι μου έλεγε ότι έχει πέλλετ και θα το παραλάβω τις επόμενες μέρες,ενώ προχτές που βρήκα το φόρουμ βλέπω ότι το κάνει αυτό από το πάσχα...η ίδια ιστορία με τους υπόλοιπους μετα δεν σηκώνει τα τηλέφωνα...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 5 Μήνες πριν #138930 από stratis 1
Απαντήθηκε από stratis 1 στο θέμα Προσοχή!!!μαθε για Creta Pellet Hellas!!!
Εγώ που δεν είχα δουλέψει ποτε εκει,ξέρω οτι μετά το ξύλο και τα πλακώματα ,προσπαθησαν Βουλγαροι επιχειρηματιες να εξαγορασουν τη βιομηχανια αλλα μπηκε στο παιχνιδι ενας Τούρκικος ομιλος του κλαδου.
Αφου πλακωθηκανε και αυτοι στο ξυλο και πηγαν στα εκτακτα του Βενιζελιου νοσοκομείου,
τοτε βρήκε ευκαιρία ο Κινέζικος κολοσσός 骗子和小偷 και αγόρασε την εταιρία!!!
Μετα απο αυτες τι εξελιξεις ο Βλαδίμηρος απέλυσε ολο το προσωπικό της Ρωσικης πρεσβειας στην Αθηνα

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 5 Μήνες πριν - 9 Χρόνια 5 Μήνες πριν #138937 από 1821abgd@gmail.com
Γιωργο καλο απογευμα ολοι εχουν καταθεσει τα χρηματα στη κρετα πελλετ ελλας με ΑΦΜ 800447820 ΤΡΑΠΕΖΑ ΠΕΙΡΑΙΩΣ και ολοι εχουν μιλησει με ΓΙΑΝΝΗ ΚΟΥΒΕΛΙΩΤΗ εγω ειχα μιλησει και με τους δυο Χ.Β. και σημερα που με πηρανε τηλ ενα παιδι απο ΓΙΑΝΝΕΝΑ και ενα αλλο παιδι απο ΧΑΝΙΑ ειχαν μιλησει πριν δεκα μερες με τον ΑΠΑΤΕΩΝΑ ΓΙΑΝΝΗ ΚΟΥΒΕΛΙΩΤΗ
Last edit: 9 Χρόνια 5 Μήνες πριν by jnet. Αιτία: Αιτημα απο το θιγομενο για αφαιρεση του ονοματος του

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 5 Μήνες πριν #138966 από theo_chania
Απαντήθηκε από theo_chania στο θέμα Προσοχή!!!μαθε για Creta Pellet Hellas!!!
Χθες ηρθε πελατης και μου οτι ειχε προσφατα τηλεφωνικη επικοινωνια μαζι τους. Κλασικα του ειπαν καταθεση σε λογαριασμο και ΘΑ στα στειλουμε (ΧΑΝΙΑ) :cheer: . Λεπτομεριες ποιος απαντησε κτλ δεν ξερω.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 5 Μήνες πριν - 9 Χρόνια 5 Μήνες πριν #139046 από nivosgr
Απαντήθηκε από nivosgr στο θέμα Προσοχή!!!μαθε για Creta Pellet Hellas!!!
Διαβάζω με μεγάλη προσοχή αυτό το θέμα από τότε που άνοιξε.
Θα ήθελα να απευθυνθώ προσωπικά στον Γιώργο Jnet.
Γιώργο δεν είναι κακό που μέσα από το ΦΟΡΟΥΜ άνοιξες ενδεχομένως μια δουλειά, γιατί δεν είμαι σε θέση να γνωρίζω τα οικονομικά αποτελέσματα. Αντίθετα επικροτώ κάθε προσπάθεια το χόμπι να γίνεται και επάγγελμα, ειδικά σε αυτές τις δύσκολες μέρες που περνάμε όλοι.
Όμως υπάρχει μια παράμετρος που είναι σοβαρή. Το ποιος προβάλλεται από αυτό το φόρουμ, ποιος διαφημίζεται και ποιος προσφέρει κάτι είναι ευθύνη δική σου.
Όλοι γνωρίζουμε ότι η CRETA διαφημίστηκε από το φόρουμ βαζωντας προιοντα σε κλήρωση.
Γι αυτό κατά τη γνώμη μου οφείλεις μια συγγνώμη προς όσους εξαπατήθηκαν, οφείλεις να ενεργοποιηθείς περισσότερο και κυρίως να είσαι περισσότερο προσεκτικός στο μέλλον.
Φιλικά

Νίκος
nivosgr
Last edit: 9 Χρόνια 5 Μήνες πριν by nivosgr.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 5 Μήνες πριν #139060 από tas
Απαντήθηκε από tas στο θέμα Προσοχή!!!μαθε για Creta Pellet Hellas!!!
Ξεκαθαρίζω (αν και αυτονόητο, το επισημαίνω...) αρχικά ότι δεν απαντώ εκ μέρους του Γιώργου, απλά εκφράζω τη γνώμη μου.
Δεν θα μπορούσε να είναι γνωστή εκ των προτέρων αυτή η δυσάρεστη (για όσους καταγγγέλουν ότι εξαπατήθηκαν) εξέλιξη.
Μια εταιρία (που είχε μηχανήματα, έβγαζε - τότε - πέλλετ κλπ.) εκδήλωσε ενδιαφέρον να προσφέρει κάποια δώρα. Με ποιό σκεπτικό θα μπορούσε να απορριφθεί μια τέτοια πρόταση εκείνη τη χρονική στιγμή;
Ποιος φανταζόταν τι θα ακολουθήσει;
Ισα-ίσα, πιστεύω ότι κάποιοι από εδώ και πέρα (διαβάζοντας αυτές τις πληροφορίες, εδώ) θα γλυτώσουν τα λεφτά τους...
Το δυσάρεστο είναι πως φαίνεται ότι όλες οι καταγγελίες (προς τις αρμόδιες αρχές) πηγαίνουν στον βρόντο.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.085 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ