Βοήθεια για Φοιτητική Εργασία σχετικά με τα Pellet

Περισσότερα
10 Χρόνια 1 Μήνας πριν #131531 από giannhshas
Μήπως βρήκε καποιος πρόσφατα στοιχεία της αγοράς; Θα βοηθούσε πραγματικά πάρα πολύ.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 1 Μήνας πριν #131535 από Nasikas

giannhshas έγραψε: Μήπως βρήκε καποιος πρόσφατα στοιχεία της αγοράς; Θα βοηθούσε πραγματικά πάρα πολύ.

θα τα πουμε στον αλλο ιστό.fb
Να μιλησουμε στο τηλέφωνο, η και να βρεθούμε αν θέλεις.
Σχετικα με καταναλώσεις, δεν υπάρχουν ασφαλή στοιχεία.
Προσπαθησα να τις βγαλω απο τα εγκατασταθέντα μηχανήματα, αλλα οι εισαγωγείς και κατασκευαστε΄ς μου έλεγαν ψέματα (επρεπε να διαιρώ δια 3 ή δια 4 τα κομματια που μου έλεγαν ότι πουλησαν.
Προσπαθησα να τις βγαλω απο ΥΠΟΙΚ και τιμολογια, αλλα ΚΡΑΤΟΣ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ, το ξέρεις.
Χωρια που το 40% μπαινει με εικονικά τιμολόγια....



Χαίρομαι που όλοι έγιναν ειδικοί στο πέλλετ.
Χαίρομαι που βλέπουν με δέος καθε ξενικό όνομα που κυκλοφορεί.
Επιβεβαιώνομαι.
Πάντα...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 1 Μήνας πριν #131881 από giannhshas
Ευχαριστώ πολύ!
Το πρόβλημα της αγοράς ξεπεράστηκε. Τώρα το κύριο πρόβλημα μας είναι να πάρουμε προσφορά για εξοπλισμό. Στέλνοντας σε εταιρείες του εξωτερικού κυρίως η συνηθέστερη απάντηση είναι πως για το μέγεθος που ζητάμε (1.5 t/h) δεν θα είναι επικερδής η επένδυση και ως εκ τούτου δεν μπαίνουν στον κόπο καν να απαντήσουν. Θα ήθελα να ρωτήσω μια ολοκληρωμένη γραμμή παραγωγής (χωρίς τα shredder) ξηραντήρια,μύλος κλπ. πόσο κοστίζει περίπου -αναφέρομαι σε ευρωπαϊκά μηχανήματα- ; Με ενδιαφέρει επίσης, η ενεργειακή της κατανάλωση, οι διαστάσεις της και το απαιτούμενο προσωπικό. Αν κάποιος μπορεί να προσφέρει στοιχεία τέτοια θα τον παρακαλούσα να μου στείλει ενα μήνυμα για να συννενοηθούμε. Ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 1 Μήνας πριν #131883 από kosmidis80
Γιαννη δεν σου απαντησαν τα 2 εργοστάσια που σου είπα?

Δες στο fb, θα σου βαλω μερικα ακομα εργοστασια να ρωτησεις!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.058 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ