Πελλετ απο αποβλητα ή ακαταλληλα

Περισσότερα
10 Χρόνια 2 Μήνες πριν - 10 Χρόνια 2 Μήνες πριν #128559 από electron
Απαντήθηκε από electron στο θέμα Πελλετ απο αποβλητα ή ακαταλληλα

fritakos έγραψε:

fritakos έγραψε: ........Μην πιστευουμε τοσο ευκολα οτι μας σερβιρουν οι δημοσιογραφοι. το θεμα με την αιθαλομιχλη κλπ πουλαει κια οι δημοσιογραφοι γινονται γραφικοι πολλες φορες.


Ετσι είναι φιλε Γεράσιμε (κατάλαβες ποιος ειμαι είχαμε συναντηθεί για το πελλετ). Εγω προσωπικά πιστεύω οτι οι δημοσιογράφοι παρακινούνται απο τους πολίτικους με σκοπο να γυρίσουν τις μαζες του πληθυσμού στην κατανάλωση πετρελαίου. Τυχαίο ειναι που πέρυσι σε δελτίο ειδήσεων μεγάλου καναλιού προέβαλαν και καλα μια μελέτη η οποία έλεγε οτι το πετρέλαιο συμφέρει πιο πολύ απο τους άλλους εναλλακτικούς τροπους θέρμανσης...

fritakos έγραψε: Φυσικά και σε θυμάμαι φίλε B) τελικά βουλευτικές με το creta ;
Σχετικά με τα παραπάνω ΣΥΜΦΩΝΩ απόλυτα !!


Ολα καλα Γερασιμε με το πελλετ (εχω καψει κοντα στα 1000κιλα) ;)


"Η τεχνητή νοημοσύνη δεν μπορεί να κερδίσει τη φυσική ηλιθιότητα..."
Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.
"κάτοχος Mavil Primus 25"
Last edit: 10 Χρόνια 2 Μήνες πριν by electron.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 2 Μήνες πριν - 10 Χρόνια 2 Μήνες πριν #128593 από jnet
Είναι και σε συνδεσμο στην προγούμενη σελίδα απο τον Κωστα αλλα το youtube ειναι πιο αμεσο. Μετά το 42 μιλάει ο Κώστας Νασίκας.


Κοστίζει τόσο να είσαι ειλικρινής όταν είσαι ευφυής! Είναι σαν να είσαι τίμιος όταν είσαι φιλόδοξος.
Last edit: 10 Χρόνια 2 Μήνες πριν by jnet.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": STAF

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.058 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ