Ameco ή schweighofer

Περισσότερα
10 Χρόνια 4 Μήνες πριν - 10 Χρόνια 4 Μήνες πριν #121803 από xaloulis90
Απαντήθηκε από xaloulis90 στο θέμα Ameco ή schweighofer
1) Εφόσον δεν σε καίει να ασχοληθείς τότε κανένα πρόβλημα ...
2) Ακόμα και να θέλω να σε βρώ, γιατί πιστεύεις οτι ξέρω που θα σε βρώ χωρίς να ξέρω ποιος είσαι και αν έχεις μαγαζί ή ότι άλλο, απο την την στιγμή που νόμιζες οτι είμαι άλλος ?

[/quote]Τεσπα, αν η καμινάδα σου δεν έχει οριζόντια διαδρομή, γράψε λάθος- και δεν με καιει να ασχοληθώ.
Στην πόλη μου έχω δει τα μεγαλύτερα λάθη απο τους ξερόλες υδραυλικούς και χθεσινους μαγαζάτορες χρωματοπώλες, που με έχουν στο στόχαστρο επειδή πουλησα 15-20 λεβητες και σόμπες.

Αν πραγματικά δεν θέλεις να κατεβαίνεις 3 φορες την μερα κάτω, ξέρεις που θα με βρεις.[/quote]
Last edit: 10 Χρόνια 4 Μήνες πριν by xaloulis90.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 4 Μήνες πριν #121804 από vaggelis.alex1968
Απαντήθηκε από vaggelis.alex1968 στο θέμα Ameco ή schweighofer

Nasikas έγραψε:

xaloulis90 έγραψε: Όχι φίλε μου μάλλον κάνεις λάθος εγώ είμαι στην άλλη άκρη απο εκεί που δείχνει η φώτο και η καμινάδα είναι εντελώς καινούρια πρίν ένα μήνα την άλλαξα. Πάντως για βοήθεια ναι αν δεν είναι πρόβλημα θα χρειαζόμουν αν θέλεις στείλε το κινητό σου στο email που αναγράφω παραπάνω να σε πάρω.
Υ.Γ. και ο κοχλίας μια χαρά είναι δεν έχω κανένα πρόβλημα :P

Nasikas έγραψε:

xaloulis90 έγραψε: Παίδες δεν γνωρίζω κάποιον γείτονα μου να καίει πέλλετ και για πιό απόλυτα μένω τύρναβο απο τύρναβο είστε και εσείς ?Αν ναι που ακριβώς μένετε ?

Το σπίτι σου απέχει 250 μετρα απο την φωτο, το δικό μου 350....

Και στον δρομο σου δουλευει ιδιος λεβητας και δεν το ξερεις ;

Αν θελεις να βοηθησω, καλεσέ με. Ή αν ντρεπεσαι, βελτιωσε την καμιναδα σου και προσεξε τον κοχλια, να πεφτει καθετα το πελλετ απο το σιλό (45 μοιρες γωνια)

Η ακτινα της πόλης ειναι 600 μετρα. Δεν είσαι όμως στο ανάχωμα..
Τεσπα, αν η καμινάδα σου δεν έχει οριζόντια διαδρομή, γράψε λάθος- και δεν με καιει να ασχοληθώ.
Στην πόλη μου έχω δει τα μεγαλύτερα λάθη απο τους ξερόλες υδραυλικούς και χθεσινους μαγαζάτορες χρωματοπώλες, που με έχουν στο στόχαστρο επειδή πουλησα 15-20 λεβητες και σόμπες.

Αν πραγματικά δεν θέλεις να κατεβαίνεις 3 φορες την μερα κάτω, ξέρεις που θα με βρεις.


Αν λύσετε το πρόβλημμα καλώς. Αν πάλι όχι μπορώ να σου συστήσω εγώ μάστορα πού ασχολείται ειδικά με ferolli λέβητες.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 4 Μήνες πριν #121807 από xaloulis90
Απαντήθηκε από xaloulis90 στο θέμα Ameco ή schweighofer
Φίλε βαγγέλλη ο μάστορας είναι κοντά στην συγκεκριμένη τοποθεσία που αναφερόμαστε ?

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 4 Μήνες πριν #121808 από xaloulis90
Απαντήθηκε από xaloulis90 στο θέμα Ameco ή schweighofer
xrhstos8 έχεις mail ...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 4 Μήνες πριν #121815 από vaggelis.alex1968
Απαντήθηκε από vaggelis.alex1968 στο θέμα Ameco ή schweighofer

xaloulis90 έγραψε: Φίλε βαγγέλλη ο μάστορας είναι κοντά στην συγκεκριμένη τοποθεσία που αναφερόμαστε ?


μίλα πρώτα με χρήστο μήπως και λυθεί το πρόβλημμα.
ο μάστορας έχει έδρα καμιά 35αριά χιλιόμετρα έξω από Λάρισα ΑΛΛΑ έχει πάρα πολλούς πελάτες στη Λάρισα και δεν θα έχει σίγουρα πρόβλημμα να έρθει στον Τύρναβο.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 4 Μήνες πριν #121828 από xaloulis90
Απαντήθηκε από xaloulis90 στο θέμα Ameco ή schweighofer
ΟΚ σε ευχαριστώ για το ενδιαφέρον..

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.063 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ