Agropellet: είδη, προμήθεια & μονάδες καύσης

Περισσότερα
10 Χρόνια 11 Μήνες πριν #99771 από κοκκιναβα

NIKITAS έγραψε: δείτε και αυτό, www.xe.gr/SPITI_KHPOS/thermansi-psyksi-d...a%7Cad-25550537.html, 140€/τόννο +φπα+μεταφορά


ευχαριστω :)

Κυριακη Παπαδοπουλου

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 11 Μήνες πριν #99774 από giamale
αν εχει 10% σταχτη θα μπουκωσουν τα παντα πλακα μας κανει

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 11 Μήνες πριν #99794 από κοκκιναβα

giamale έγραψε: αν εχει 10% σταχτη θα μπουκωσουν τα παντα πλακα μας κανει


Λεμε την αληθεια και τα ακουμε απο πανω.......μαλλον δεν κανει το αγροτικο μας πελλετ με 10% σταχτη για τον λεβητα σου. :evil:

Κυριακη Παπαδοπουλου

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 11 Μήνες πριν #99802 από giamale
εσυ για να πουλησεις καλα τα λες. οταν θα παθω εγω ζημια στο λεβητα θα δουμε ποιος θα με αποζημιωση

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 11 Μήνες πριν - 10 Χρόνια 11 Μήνες πριν #99805 από κοκκιναβα

giamale έγραψε: εσυ για να πουλησεις καλα τα λες. οταν θα παθω εγω ζημια στο λεβητα θα δουμε ποιος θα με αποζημιωση


Δεν θελω να ασχοληθω μαζι σου, γιατι εισαι αρνητικος και δεν διαβαζεις πριν γραψεις. :whistle:

Δεν ειμαι στο φορουμ για να προβαλω την εταιρια μου η να πουλησω πελλετ.Δεν θελω να πείσω κανεναν για τιποτα.
Θελω να συνισφερω οτι μπορω στο θεμα αγριαγκιναρας και πελλεταρισμα, διοτι εχουμε προχωρήσει αρκετα σε αυτο το θεμα και βρισκομαστε ειδη στην παραγωγη.

Επεισης θελω να τονήσω πως ειναι η πρωτη χρονια μας στη παραγωγη και το προιον μας αποροφαται είδη κατα 90% απο βιομηχανικους καυστηρες. :woohoo:

Να βοηθησω με την γνωμη μου σαν παραγωγος,.....ευχαριστως.!!!
Να γραφουμε Γνωμες χωρις βαση δεν το χρειαζεται κανεις !!!

ευχαριστω :)

Κυριακη Παπαδοπουλου
Last edit: 10 Χρόνια 11 Μήνες πριν by κοκκιναβα.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": mastoras

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 10 Μήνες πριν #101130 από chris lam
Από την στιγμή που το αγροπέλλετ είναι χαμηλότερης θερμογόνου δύναμης , περισσότερης στάχτης και για λίγους καυστήρες σχετικά μικρο κόστος ά ύλης για την παραγωγή με τι σκεπτικό έχει τιμή ίδια με κάποιου wood πέλλετ της αγοράς?

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Και αν κάποιοι φύγαν από τη ζωή σου, σε βλέπουν απ’ το club του παραδείσου, ΑΕΛ θυμήσου, πάντα μαζί σου, βασίλισσα σε θέλουν κι οι νεκροί σου…

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.068 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ