Agropellet: είδη, προμήθεια & μονάδες καύσης

Περισσότερα
11 Χρόνια 2 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 2 Μήνες πριν #86994 από egress1981

velanas έγραψε: vag1234 η τιμές παίζουν από 165-190ευ ο τόνος εργοστασιακή τιμή.για όλα τα πελλετ.απο εδώ θα τα προμηθευτής δηλαδή από bg.


Δωσε καμοια πληροφορια παραπανω να εχουμε στο νου μας .Δεν καταλαβα απο που τα προμηθευεσαι?
Last edit: 11 Χρόνια 2 Μήνες πριν by egress1981.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 2 Μήνες πριν #87003 από velanas
egrees1981..εγώ δεν προμηθεύομαι από πουθενά δεν καίω pellet.ούτε και "εμπορεβουμε". είμαι έλληνας του εξωτερικού τα τελευταία 17 χρονια ζω βουλγαρία.αλλα ξέρω εδώ παραγωγους.και καλο είναι να πάρετε μετά την σεζόν που πέφτουν η τιμές όπως και στα ξυλα.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": vag1234

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 2 Μήνες πριν #87030 από egress1981

velanas έγραψε: egrees1981..εγώ δεν προμηθεύομαι από πουθενά δεν καίω pellet.ούτε και "εμπορεβουμε". είμαι έλληνας του εξωτερικού τα τελευταία 17 χρονια ζω βουλγαρία.αλλα ξέρω εδώ παραγωγους.και καλο είναι να πάρετε μετά την σεζόν που πέφτουν η τιμές όπως και στα ξυλα.



Ευχαριστω για την απαντηση....

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 2 Μήνες πριν #87292 από GT
Τμήμα της συζήτησης σχετικά με καυσόξυλα (off topic), μεταφέρθηκε εδώ .


Ακόμα στα πετρέλαια...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Εβδομάδες πριν #96546 από KOUGEORG
geia sas
tixainei na asxoloyme me tin paragogi agropellet ,olla ta agropellet exoyne megali periektikotita se staxti, ektos an einai anamixi ksylo kai agrotika ypolimata, i staxti sta agropellet einai pano apo 7% eos kai 13% kai i agrioanginara exei pano apo 10% staxti ,kai thermogono dinami apo 3600-4500 analogos ta ypoloimata , sxetika me to an mporoyne oloi oi lebhtes oi polikaystoina kapsoyne, den mporoyne prepei na einai kataskeyasmenos o lebhtas gia agropellet, kai epeidi oi perisoteroi grafoyne oti einai gia agropellet den isxiei, exo dokimasei para poloys lebhtes me agropellet alla to megalitero pososto ton ellinikon exei problima thelei poli sixno katharizma oxi ana meres alla ores ,logo kataskeyhs , lebhtes poy kaine agropellet os sinithos einai kataskeyazmenoi stin anatoliki eyroph ,oi times einai poli pio kato apo oti anaferete sto forum
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": κοκκιναβα

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Εβδομάδες πριν #96549 από dimlyk
καλως ηρθες γιωργο
ενδιαφερουσα η ενημερωση ,μονο ...
γραφε με ελληνικα για να διαβαζονται ευκολα


Η δυστυχία αυτού του κόσμου είναι ότι οι ηλίθιοι είναι γεμάτοι αυτοπεποίθηση
Αγάπα τους εχθρούς σου - αυτό θα τους τρελάνει

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.072 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ