Συγκριτική δοκιμή: Bio-therm vs Egger vs Silva

Περισσότερα
11 Χρόνια 2 Μήνες πριν #84289 από kobra2
Απαντήθηκε από kobra2 στο θέμα Συγκριτική δοκιμή: Bio-therm vs Egger vs Silva
εισαι απιστευτος,ευγε!!!
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": DOOM_NX

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 2 Μήνες πριν #84292 από DOOM_NX
Απαντήθηκε από DOOM_NX στο θέμα Συγκριτική δοκιμή: Bio-therm vs Egger vs Silva

stoikon έγραψε: Σε συγχαίρω για την προσπάθεια (χαράς το κουράγιο σου) αλλά το κάθε πέλλετ θέλει και τις δικές του ρυθμίσεις για να αποδόσει. Εγώ το alfawood το έχω για μία από τις καλύτερες και φτηνές και Ελληνικές μάρκες. Εσύ δεν θέλεις ούτε να το βλέπεις. Ανάλογα ποια μάρκα καίει καλύτερα το μηχάνημα του θα πάρει ο κάθε ένας. Εσύ έκανες δοκιμή για το τη καίει ο Κορεάτης σου.

Η δοκιμή είναι αυτή που είναι. Πέλλετ της Alfa Wood δεν είχα να κάψω, οπότε δεν μπορώ να εκφέρω γνώμη ούτε ειπώθηκε κάτι γιαυτή στο παρόν θέμα.

Για τους χρήστες που δεν έμειναν ευχαριστημένοι από το Egger δε μας είπες...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 2 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 2 Μήνες πριν #84295 από stoikon
Απαντήθηκε από stoikon στο θέμα Συγκριτική δοκιμή: Bio-therm vs Egger vs Silva

DOOM_NX έγραψε:

stoikon έγραψε: Σε συγχαίρω για την προσπάθεια (χαράς το κουράγιο σου) αλλά το κάθε πέλλετ θέλει και τις δικές του ρυθμίσεις για να αποδόσει. Εγώ το alfawood το έχω για μία από τις καλύτερες και φτηνές και Ελληνικές μάρκες. Εσύ δεν θέλεις ούτε να το βλέπεις. Ανάλογα ποια μάρκα καίει καλύτερα το μηχάνημα του θα πάρει ο κάθε ένας. Εσύ έκανες δοκιμή για το τη καίει ο Κορεάτης σου.

Η δοκιμή είναι αυτή που είναι. Πέλλετ της Alfa Wood δεν είχα να κάψω, οπότε δεν μπορώ να εκφέρω γνώμη ούτε ειπώθηκε κάτι γιαυτή στο παρόν θέμα.

Για τους χρήστες που δεν έμειναν ευχαριστημένοι από το Egger δε μας είπες...


Άμα ψάξεις στο φόρουμ κάπου το έχουν αναφέρει αλλά και το έχω ακούσει από δύο που έχουν κατάστημα στην Λάρισα, πάνω στην κουβέντα το ανέφεραν.

Δηλαδή όποια μάρκα υπερασπίζεις πρέπει να συμφωνούμαι όλοι; Δεν το κατάλαβα. Πως την είδες.
Last edit: 11 Χρόνια 2 Μήνες πριν by stoikon.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 2 Μήνες πριν #84296 από DOOM_NX
Απαντήθηκε από DOOM_NX στο θέμα Συγκριτική δοκιμή: Bio-therm vs Egger vs Silva

stoikon έγραψε: Άμα ψάξεις στο φόρουμ κάπου το έχουν αναφέρει αλλά και το έχω ακούσει από δύο που έχουν κατάστημα στην Λάρισα, πάνω στην κουβέντα το ανέφεραν.

Έψαξα το forum και δεν έχει αναφερθεί κάτι. Οπότε σόρρυ που επιμένω στις μετρήσεις μου και όχι σε φήμες :)

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 2 Μήνες πριν #84299 από dimlyk
Απαντήθηκε από dimlyk στο θέμα Συγκριτική δοκιμή: Bio-therm vs Egger vs Silva
καλες οι αντιπαραθεσεις αλλα να εχουν και κανα στοιχειο

και τελικα η επιλογη με κριτηριο και το οικονομικο για τον καθενα μπορει αν διαφερει αρκετα


Η δυστυχία αυτού του κόσμου είναι ότι οι ηλίθιοι είναι γεμάτοι αυτοπεποίθηση
Αγάπα τους εχθρούς σου - αυτό θα τους τρελάνει

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 2 Μήνες πριν #84301 από stoikon
Απαντήθηκε από stoikon στο θέμα Συγκριτική δοκιμή: Bio-therm vs Egger vs Silva

DOOM_NX έγραψε:

stoikon έγραψε: Άμα ψάξεις στο φόρουμ κάπου το έχουν αναφέρει αλλά και το έχω ακούσει από δύο που έχουν κατάστημα στην Λάρισα, πάνω στην κουβέντα το ανέφεραν.

Έψαξα το forum και δεν έχει αναφερθεί κάτι. Οπότε σόρρυ που επιμένω στις μετρήσεις μου και όχι σε φήμες :)


Αν ψάξεις καλά θα το βρεις. Είναι τότε που έψαχνες αν έχει πιστοποίηση.
Δηλαδή όποια μάρκα υπερασπίζεις πρέπει να συμφωνούμαι όλοι; Δεν το κατάλαβα. Πως την είδες. Τότε γιατί γράφεις ότι δέχεσαι σχόλια. Για κάτι άλλο συμβαίνει.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.086 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ