Συγκριτική δοκιμή: Bio-therm vs Egger vs Silva

Περισσότερα
11 Χρόνια 2 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 2 Μήνες πριν #84897 από DOOM_NX
Απαντήθηκε από DOOM_NX στο θέμα Συγκριτική δοκιμή: Bio-therm vs Egger vs Silva

Sp4wN έγραψε: Προσωπικά μου άρεσε το συγκριτικό και εύχομαι Παναγιώτη να το συνεχίσεις και με άλλες μάρκες τύπου Ameco,Bioenergy,Forest Enterprises , Golden Nuggets ,Rz Pellets,Κεχίδης,Alfa Pellets Και λοιπά ,παρόλο που δε μπορεί να χαρακτηριστεί ώς απόλυτα σωστό και επιστημονικό είναι μία πολλή καλή προσέγγιση για τη μέτρηση της θερμογόνου δύναμης κάθε πέλλετ.

Μακάρι να ακολουθήσουν και άλλα συγκριτικά και από άλλα μέλη για να μπορούμε να έχουμε όσο πιό σφαιρική άποψη γίνεται για την αγορά πέλλετ στο επόμενο group buy :)

Συνεχίζεις εννοείται όσο έχεις όρεξη ,όπου μπορώ να βοηθήσω είμαι στη διάθεσή σου και +1 και από εμένα.

Καλώς τον!

Ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια. Δυστυχώς μου είναι δύσκολο να δοκιμάσω όλα τα πέλλετ που αναφέρεις λόγω κόστους. Υπολόγισε 50 ευρώ το πέλλετ και άλλα τόσα τα μεταφορικά. Τεστ θα γίνει μόνο σε περίπτωση που αγοράσω παλέτα, εκτός αν πωλούνται κάπου εδώ κοντά, ώστε να γλιτώσω τα μεταφορικά. Και στην περίπτωση που κάποιος μου κάνει δώρο τα σακιά φυσικά.

kobra2 έγραψε: μιξη οξιας κωνοφορων εννοουσα,λαθος εκ παραδρομης,ξερεις ποιο ειναι 100% οξια?

Το Silva αλλά δε βάζω το χέρι μου στη φωτιά. Το ECO-Energ-Lemn είναι 90% οξια - 10% κωνοφόρα.
Last edit: 11 Χρόνια 2 Μήνες πριν by DOOM_NX.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 2 Μήνες πριν #84905 από spyroskosmas

kobra2 έγραψε: μιξη οξιας κωνοφορων εννοουσα,λαθος εκ παραδρομης,ξερεις ποιο ειναι 100% οξια?


Το Bioenergypoint είναι 100% οξυά.

Η απογοήτευση λόγω κακής ποιότητας διαρκεί περισσότερο από την ικανοποίηση λόγω χαμηλής τιμής

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.081 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ