Olympic Gold & Nordik

Περισσότερα
11 Χρόνια 1 Μήνας πριν #82945 από DOOM_NX
Απαντήθηκε από DOOM_NX στο θέμα Olympic Gold & Nordik

vag1234 έγραψε: Θέλουμε φθηνό πέλλετ χωρίς στάχτη?? Όχι βεβαια, θα έχει κάποια στάχτη. Ο ενεργειακός τζάκις δεν βγάζει στάχτη?? ή η ξυλόσομπα δεν κάνει στάχτη???

Υπάρχουν μηχανήματα που δεν δουλεύουν με κάτι λιγότερο από Α1??? Ας αγοράσουν Α1..

Υπάρχουν μηχανήματα που δεν μασάνε από ΕΝ Β, Γ ή Δ?? ας κάψουν ΕΝ Β ή Γ ή Δ..

Γιατί να μην έχω αυτή την ευχέρεια?? Εγώ πήρα ένα μηχάνημα που τα καίει όλα, με τα μείον βέβαια που έχει ένα τέτοιο μηχάνημα..

¨Εχω κάψει πυρηνόξυλο, βιομάζα, τσόφλι αμυγδάλου, πέλλετ ξύλου, ξύλο..

Γιατί ποιος σε περιορίζει να κάψεις ό,τι θέλεις; Απλά η πλειοψηφία των συσκευών που πωλούνται είναι σχεδιασμένες για να δουλεύουν με Α1 και Α2 πέλλετ ξύλου. Αν εσύ έχεις μηχάνημα που καίει τα πάντα και με τα κατάλληλα φίλτρα για τα καυσαέρια, τότε κάψε και σκουπίδια... :P
Όπως καταλαβαίνεις δεν υπάρχει ζήτηση για πέλλετ τόσο χαμηλής ποιότητας. Συνήθως συμφέρει να κάψεις την πρώτη ύλη όπως είναι.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 1 Μήνας πριν #82968 από vag1234
Απαντήθηκε από vag1234 στο θέμα Olympic Gold & Nordik
Εντάξει, απλά δεν έχω κανένα πρόβλημα να καίω το ΕΝ Β.. Προχθές που έκανα κάποια τηλέφωνα για πελλετ και τους έλεγα τι είδος μηχανήματος έχω και ότι δεν με ενδιαφέρει το πολύ καλό πέλλετ, ο ένας μου είπε ότι για σένα έχω πελλετ που κάνει λίγο κλίνκερ και στο αφήνω με 300€ τον τόνο γιατί δεν μπορώ να το δώσω αλλού :woohoo: :woohoo: , και ο άλλος μου είπε έχω ένα φανταστικό πέλλετ για εσένα με 5% στάχτη στην προνομιακή τιμή των 290€ :woohoo: :woohoo: ...

Αν μου το έδιναν ως 210€/τον θα το αγόραζα...

Ομορφάντρα μου ΔΕΝ πειράζει, που πήρες τόσο ακριβό μηχάνημα, τώρα παρακάλα μην ακριβύνει και αλλό το καυσιμό σου!!!
Θέλουμε φθηνό Ελληνικό & ΑΞΙΟΠΙΣΤΟ PELLET!!!!!!!!!...[IMG][/IMG][IMG]...[/IMG]
...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 1 Μήνας πριν #82971 από DOOM_NX
Απαντήθηκε από DOOM_NX στο θέμα Olympic Gold & Nordik

vag1234 έγραψε: Αν μου το έδιναν ως 210€/τον θα το αγόραζα...

Κατάλαβες τώρα; Όσο χάλια και να είναι το πέλλετ, στην Ελλάδα πωλείται σε τιμή super premium για κάποιο ανεξήγητο λόγο!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 8 Μήνες πριν #105096 από kosmas81
Απαντήθηκε από kosmas81 στο θέμα Olympic Gold & Nordik
Έχει κανείς εμπειρία από το olympic gold. Μου το δίνουν 300 ευρώ/τόνο .Είμαι Κέρκυρα οπότε οι τιμές είναι αυξημένες,το 300 άμα είναι καλής ποιότητας καλό μου φαίνεται

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 8 Μήνες πριν #105097 από DOOM_NX
Απαντήθηκε από DOOM_NX στο θέμα Olympic Gold & Nordik
Πάρε δείγμα και δοκίμασε αν μπορείς... Πέλλετ οξιάς της ECO-Energ-Lemn είναι...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.075 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ