Τελικά είναι φτηνό ή ακριβό το pellet στην Ελλάδα;

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #59156 από KERBEROS

DOOM_NX έγραψε:

KERBEROS έγραψε:

DOOM_NX έγραψε: Όχι, βρε συ Πέτρο, να τους πούμε κι ευχαριστώ λέω εγώ που μας πουλάνε φύκια για μεταξωτές κορδέλες! :lol:

Εννοείται ότι θα λιθοβολήσουμε τους απατεώνες και εννοείται ότι θα επαινέσουμε τους σωστούς! Για τους τελευταίους και μόνο συμφωνώ να οργανωθούμε να χτυπήσουμε ακόμη χαμηλότερη τιμή. Οι υπόλοιποι πρέπει να εκλείψουν.


Αυτό σου φωνάζω από χθες!!!
Δεν πρόκειται να εκλείψουν, αφού εμείς τους εκτρέφουμε με τη νοοτροπία μας...
Κάνε λίγη υπομονή και η εμπειρία αυτού του φόρουμ θα σε πείσει.

Πώς τον εκτρέφει η νοοτροπία μου όταν στρίβω μακριά του και φωνάζω και στους άλλους να προσέχουν;


Παναγιώτη, δε γυρίζει ο κόσμος γύρω από εσένα...
Για όλους μας μιλάω.
Διάβασε ξανά, μιλάω γενικά και όχι προσωπικά.

Προδότης δεν είναι μόνον αυτός που φανερώνει τα μυστικά της πατρίδος στους εχθρούς,αλλά είναι και εκείνος που, ενώ κατέχει δημόσιο αξίωμα, εν γνώσει του δεν...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #59170 από DOOM_NX

KERBEROS έγραψε: Παναγιώτη, δε γυρίζει ο κόσμος γύρω από εσένα...
Για όλους μας μιλάω.
Διάβασε ξανά, μιλάω γενικά και όχι προσωπικά.

Όχι, δεν γυρίζει γύρω από μένα, αλλά πιστεύω ότι κι εγώ ανήκω σ'αυτούς που αποκάλεσες πρόβατα που αμπελοφιλοσοφούν.

Να ζητήσει συγγνώμη κιόλας o chuckiesullivan που άνοιξε το θέμα, ρε συ Πέτρο, καθώς και όλοι οι υπόλοιποι που απάντησαν. Να σταματήσουμε να ψαχνόμαστε για τιμές. Να σταματήσουμε να βλέπουμε τι γίνεται δίπλα μας.

Πολύ καλή η πρότασή σου για τοπικές οργανώσεις, αλλά έπρεπε να μείνεις εκεί. Ούτε πρόβατα είμαστε ούτε γουστάρουμε να μας πιάνουν τον κώλο οι απατεώνες.

ΥΓ: Έχω γραφτεί σ'εκείνο το θέμα, αλλά δεν είδα να πέφτει κάποια τιμή. Οπότε καλά κάνουμε και ψαχνόμαστε επί προσωπικού.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #59173 από LEONAS
Υπομονη αλλα δυο χρονια και θα αρχισει να καθαριζει
το τοπιο. :whistle:

Το ζητας το τσιπας !!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #59221 από eliasger

KERBEROS έγραψε: Ας συνεχίσουμε όλοι μαζί να βρίζουμε τους κακούς εμπόρους, έτσι για να περνάει η ώρα.
Αυτοί φταίνε μόνο για τις τιμές οι τρισκατάρατοι -και μίλώ για όλα τα προιόντα-.
Λύσαμε το πρόβλημα, λοιπόν.
Ας συνεχίσουμε το λιθοβολισμό κι ας κάνει ο καθένας του κεφαλιού του.
Εμείς, λοιπόν, οι δραστήριοι καταναλωτές, που αναζητούμε πάντα το καλύτερο και όχι το πιο φανταχτερό -και βάζω και τον εαυτό μου μέσα-, έχουμε πάντα δίκιο, όπως λένε και οι έμποροι. :lol:

ΥΓ: Τα ίδια μυαλά είχα κι εγώ πριν μερικά χρόνια, σχεδον μέχρι πέρισυ. Όσο περνάει ο καιρός, τόσο καλύτερα αντιλαμβάνομαι ότι αναζητούμε όλοι άλλοθι, για να καλύπτουμε την ανεπάρκεια και τον εγωισμό μας. Ο Έλληνας τα ξέρει όλα εκ γενετής...


Πέτρο έχεις απόλυτο δίκιο .

Παναγιώτη : πρόσεξε λίγο πως σκέφτονται και πράτουν οι περισσότεροι και όχοι οι λιγότεροι :(

tzavars @ yahoo.gr
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": DOOM_NX

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #59257 από KERBEROS

DOOM_NX έγραψε:

KERBEROS έγραψε: Παναγιώτη, δε γυρίζει ο κόσμος γύρω από εσένα...
Για όλους μας μιλάω.
Διάβασε ξανά, μιλάω γενικά και όχι προσωπικά.

Όχι, δεν γυρίζει γύρω από μένα, αλλά πιστεύω ότι κι εγώ ανήκω σ'αυτούς που αποκάλεσες πρόβατα που αμπελοφιλοσοφούν.

Να ζητήσει συγγνώμη κιόλας o chuckiesullivan που άνοιξε το θέμα, ρε συ Πέτρο, καθώς και όλοι οι υπόλοιποι που απάντησαν. Να σταματήσουμε να ψαχνόμαστε για τιμές. Να σταματήσουμε να βλέπουμε τι γίνεται δίπλα μας.

Πολύ καλή η πρότασή σου για τοπικές οργανώσεις, αλλά έπρεπε να μείνεις εκεί. Ούτε πρόβατα είμαστε ούτε γουστάρουμε να μας πιάνουν τον κώλο οι απατεώνες.

ΥΓ: Έχω γραφτεί σ'εκείνο το θέμα, αλλά δεν είδα να πέφτει κάποια τιμή. Οπότε καλά κάνουμε και ψαχνόμαστε επί προσωπικού.


Το πρώτο πρόβατο είμαι εγώ κι έχω αμπελοφιλοσοφήσει εδώ μέσα ουκ ολίγες φορές. Κι εγώ χρειάζομαι αλλαγή νοοτροπίας. Όλοι μας πρέπει να αλλάξουμε...

ΥΓ: Το υστερόγραφό σου τα λέει όλα. Όλοι περιμένουμε να πέσει η τιμή μόνο με την απλή εγγραφή σ' ένα θέμα. Θα με θυμηθείς την άνοιξη...

Προδότης δεν είναι μόνον αυτός που φανερώνει τα μυστικά της πατρίδος στους εχθρούς,αλλά είναι και εκείνος που, ενώ κατέχει δημόσιο αξίωμα, εν γνώσει του δεν...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #59274 από dimlyk
ενα φορουμ ειμαστε κι οχι οργανωση καταναλωτων η καποια συγκροτημενη ομαδα
αρα λογικο ειναι ο καθενας να ψαχνετε μονος του και να ενεργει μονος του
ευχης εργο θα ηταν να μπορουσε να δημιουργηθει ενας τετοιος πυρηνας αλλα και παλι
οι δυνατοτητες θα ηταν περιορισμενες
και δεν καταλαβαινω τι διαφορα εχει σ αυτο η ανοιξη και το καλοκαιρι
μηπως τοτε μας κανουν καποια χαρη οι εμποροι ?


Η δυστυχία αυτού του κόσμου είναι ότι οι ηλίθιοι είναι γεμάτοι αυτοπεποίθηση
Αγάπα τους εχθρούς σου - αυτό θα τους τρελάνει

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.109 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ