Τελικά είναι φτηνό ή ακριβό το pellet στην Ελλάδα;

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #68873 από DOOM_NX

ddt έγραψε: το πιστοποιητικο του κωνσταντινου ειναι για iso9001 και αφορα την διαδικασια-συστημα παραγωγης.
αμφιβαλω αν αφορα το τελικο προιον.
με iso μπορεις να πιστοποπιησης τις διαδικασιες οποιασδηποτε γραμμης παραγωγης ασχετα τι παραγει.

Ομολογώ πως δε μοιάζει με πιστοποιητικό ISO...

www.google.gr/search?q=ISO+9001+certific...sAQ&biw=1280&bih=893

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #68874 από κωνσταντινος 17
αυτό είναι πολύ αναλυτικό και περιεκτικό σε πληροφορίες!
Δεν ξέρω εαν αυτό που λέω έχει τέτοια πιστοποιητικά, η αν τους ζητήσω μπορούν να βγάλουν.
Αυτό που λέω είναι ότι η τιμή πώλησης στην χώρα τους είναι πολύ καλή και παρά πολύ ανταγωνιστική.
Εαν η περιεκτικότητα κατα 0.02% σε θείο παραπάνω δεν επηρεάζει κάτι στην καύση και γενικώς θα το δω μόλις εχω δείγμα στα χέρια μου.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #68876 από ddt
το πιστοποιητικο ειναι για iso αλλα δεν θα επρεπε να ειχε τεχνικα χαρακτηριστικα του προϊόντος.
επρεπε να πιστοποιει μονο την διαδικασια παραγωγης,τιποτα αλλο.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #68877 από κωνσταντινος 17

ddt έγραψε: το πιστοποιητικο του κωνσταντινου ειναι για iso9001 και αφορα την διαδικασια-συστημα παραγωγης.
αμφιβαλω αν αφορα το τελικο προιον.
με iso μπορεις να πιστοποπιησης τις διαδικασιες οποιασδηποτε γραμμης παραγωγης ασχετα τι παραγει.[/quot

Μα αναφέρεται σε ανάλυση προϊόντος !! Δεν μιλάει για υγρασία, σταχτη, ΘΕΙΟ!! θερμίδες κτλπ. ??

Πιστεύω ότι είναι αδύνατον μια εταιρεία του μεγέθους αυτής που μιλάω, για ποσότητα που εγω ζητησα να κάνε τέτοια λάθη. Ήμουν σαφής στο τι ζήτησα πιστοποιητικό προϊόντος για εξαγωγή και δεν νομίζω να έχει μαϊμού πιστοποιητικά.
Άποψή μου.

Last edit: 11 Χρόνια 3 Μήνες πριν by κωνσταντινος 17.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #68878 από Fokion
put your money where your mouth is....

κι αυτο απο μια μερια το εχουμε δει μονο......

sorry αλλα εκανα ταχυρυθμα στο θεμα μια που εχοντας να μπω απο χτες λογω γενεθλιων της κορης μου τρελαθηκα οταν ειδα τοσα μηνηματα....

ENERGY GP 8000 (X2) εφυγαν - απολυτα ευχαριστημενος
www.energ.gr/index.php?option=com_kunena...mid=144&limitstart=0
ECOSPAR AUGIRA 23KW NEW ENTRY....
www.energ.gr/index.php?option=com_kunena...&id=59591&Itemid=384

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #68888 από DOOM_NX

κωνσταντινος 17 έγραψε: αυτό είναι πολύ αναλυτικό και περιεκτικό σε πληροφορίες!
Δεν ξέρω εαν αυτό που λέω έχει τέτοια πιστοποιητικά, η αν τους ζητήσω μπορούν να βγάλουν.
Αυτό που λέω είναι ότι η τιμή πώλησης στην χώρα τους είναι πολύ καλή και παρά πολύ ανταγωνιστική.
Εαν η περιεκτικότητα κατα 0.02% σε θείο παραπάνω δεν επηρεάζει κάτι στην καύση και γενικώς θα το δω μόλις εχω δείγμα στα χέρια μου.

Το πρόβλημα δεν είναι το 0.05% του θείου. Το πρόβλημα είναι ότι δεν υπάρχει σύστημα ελέγχου ποιότητας που θα σου εξασφαλίζει ότι κάθε παρτίδα που αγοράζεις τηρεί κάποιες προδιαγραφές...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.095 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ