Τελικά είναι φτηνό ή ακριβό το pellet στην Ελλάδα;

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #68590 από mastoras

giogud έγραψε:

XAALAARAA έγραψε:

giogud έγραψε: Που ακριβώς είναι ακατάστατα;




καλα a/w μονο μισο φορτιο εχεις μεσα????


Τι έχει βρε Γιάννη; Μερικές παλέτες στην μια άκρη, 2 καρέκλες και 1 κουτί για σκουπίδια στην άλλη.


Ωραία καβάντζα για όργια. :woohoo:

Για αυτό μέχρι σήμερα δεν ανέβαζες ούτε μια φωτογραφία από την αποθήκη σου, και μερικοί [περίεργοι :P ] νομίζαμε ότι είσαι μόνο λόγια......τώρα μας έβγαλες τα μάτια. :ohmy:

Γουστάρω αποθήκη, γουστάρω καφέ, και η φουφού και τα ψαχνά δικά μου.....το πιόμα θα το φέρει ο Σάκης.

Χρειαζόμαστε συζητήσεις-σεμινάρια άμεσα σε προσωπική βάση..... ;) γιατί εδώ μέσα οι αναφορές γνώσεων ακούγονται σαν εκκλησιαστικούς ύμνους, στα αυτιά των πιστών.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #68592 από κωνσταντινος 17


Πέλλετ απο Τσεχία με πιστοποίηση.
Συνημμένα:

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #68594 από valsam

giogud έγραψε:

κωνσταντινος 17 έγραψε: Μπορώ να σου δώσω τιμή και φθηνότερα! Σου είπα όμως: καλύτερα να πουλήσω μόνος και ΦΘΗΝΑ όχι να κάνω μάγκες μερικούς!
Αν θές να αγοράσεις 1000 τόνους με 160 ευρω!! Πελλετ με πιστοποιήσεις αύριο το πρωί! Σε προκαλώ όμως να δεσμευτείς γραπτώς και τραπεζικός(εγγυητική) ! Τα στοιχειά μου στην διάθεση σου όποτε είσαι εντάξει!


160€ πιστοποιημένο πέλλετ παραδομένο στην Θεσσαλονίκη;
Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.
6973332717
Δεσμεύομαι ότι τα μέλη θα μπορούν να το αγοράσουν με παράδοση στο σπίτι τους στα 220€ και στα 210€ από την αποθήκη.
Οι αποθήκες μου περιμένουν. Να ξεπουλήσω γρήγορα να αδειάσει ο χώρος.

Λογια και παλι λογια,μακαρι αυτα που λεει ο κωνσταντινος 17 να μην ειναι φουμαρα (λιγο εως πολυ επιστημονικης φαντασιας το κοβω το 80 ευρω που λες φιλε κωνσταντινος 17 !)και επιτελους ν'αρχισει να δουλευει ο ανταγωνισμος εδω στο Ελλαδισταν,αν φερεις οπως λες κωνσταντινος 17 πιστοποιημενο πελλετ και το ρηξεις στην αγορα με 200 ευρω λιανικη (θεσνικη)σου λεω παει τους εσβησες ολους,γιατι να δωσεις στον giogud με 150-160 που λες,δεν το καταλαβαινω,γιατι να τον κανεις μαγκα,η απ'την αλλη αυτος γιατι να αγορασει απο'σενα που αφου εχεις αυτην την τοση γ@ματη τιμη αυριο αμα θες τον σβηνεις απο τον χαρτη οπως και ολους τους υπολοιπους που ασχολουνται με το πελλετ!
Εγω παντος που ρωτησα σε δυο εργοστασια εξωτερικου και ο ενας ο εργοστασιαρχης ειναι και γνωστος μου (πολυ γνωστες μαρκες)για πελλετ μου εδωσαν τιμες που καμια σχεση δεν εχουν με τα 80 και 100 ευρω τον τονο που λες και 1000 και 2000 τονους να εκανα παραγγελεια παλι ουτε καν θα πλησιαζα τις τιμες που λες!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #68597 από stergiosbik
Εγω αυτο που εχω να πω ειναι οτι εξω απ το χορο ολοι κανουμε τους μαγκες!

Δεν είναι ότι δεν είμαστε επαναστάτες. Απλά είμαστε άτυχοι που δεν είναι όπλο ο καναπές!!!


Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": mastoras

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #68599 από DOOM_NX

κωνσταντινος 17 έγραψε:



Πέλλετ απο Τσεχία με πιστοποίηση.

Στείλε μας link με τη φωτογραφία σε μεγαλύτερη ανάλυση. Δε φαίνεται τίποτα. Ανέβασέ τη στο tinypic και δώσε μας το link.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #68607 από giogud
Δηλαδή λες ότι οι απατεώνες είναι οι Γερμανοί.
maps.google.com/maps?saddr=Doma%C5%BElic...me&mrsp=1,0&sz=6&z=6

80€ το πέλλετ, 5-10€ τα μεταφορικά, 260€ με 7% ΦΠΑ στην Γερμανία, μας κάνουν 150+ € κέρδος για τους Γερμανούς. 200% κέρδος. Μάλιστα.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.143 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ