Όμιλος Schweighofer

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #39119 από jnet
Απαντήθηκε από jnet στο θέμα Απ: Όμιλος Schweighofer

DOOM_NX έγραψε: Μπα, δεν θα κάτσω να ασχοληθώ περεταίρω με τη συγκεκριμένη εταιρία. Αν έχει κανείς χρόνο και όρεξη ας το κάνει. Απλά έστειλα τα στοιχεία στην κυρία από τη Γερμανία που τα ζήτησε και θέλω να πιστεύω πως θα επιληφθεί του θέματος. Φαντάζομαι πως σε συνενόηση με την TUV HELLAS θα γίνει επιθεώρηση.

Εγώ θα μείνω μακριά από το προϊόν. Και συμβουλεύω τους υπόλοιπους Καρδιτσιώτες να πράξουν το ίδιο. Αν θέλουν ENplus A1 να πάνε στο Golden Nuggets καλύτερα.


Ομοσρα ποσταρισματα
Νομιζω οτι ήρθε η ωρα να τα μαζεψουμε σε ενα αρθρό και να τα βάλουμε στην πρωτη σελίδα. Εαν συμφωνείς και εχεις διαθεση το κάνεις και το στέλνεις email στο Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.. Εαν δεν θέλεις βαζουμε καποιον αλλον να τα μαζέψει.

ΥΓ. Θυμάμαι είχαμε και ενα αλλο θέμα με πιστοποιήσεις Pellet

Κοστίζει τόσο να είσαι ειλικρινής όταν είσαι ευφυής! Είναι σαν να είσαι τίμιος όταν είσαι φιλόδοξος.
Last edit: 11 Χρόνια 4 Μήνες πριν by jnet.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #39135 από DOOM_NX
Απαντήθηκε από DOOM_NX στο θέμα Απ: Όμιλος Schweighofer

jnet έγραψε:

DOOM_NX έγραψε: Μπα, δεν θα κάτσω να ασχοληθώ περεταίρω με τη συγκεκριμένη εταιρία. Αν έχει κανείς χρόνο και όρεξη ας το κάνει. Απλά έστειλα τα στοιχεία στην κυρία από τη Γερμανία που τα ζήτησε και θέλω να πιστεύω πως θα επιληφθεί του θέματος. Φαντάζομαι πως σε συνενόηση με την TUV HELLAS θα γίνει επιθεώρηση.

Εγώ θα μείνω μακριά από το προϊόν. Και συμβουλεύω τους υπόλοιπους Καρδιτσιώτες να πράξουν το ίδιο. Αν θέλουν ENplus A1 να πάνε στο Golden Nuggets καλύτερα.


Ομοσρα ποσταρισματα
Νομιζω οτι ήρθε η ωρα να τα μαζεψουμε σε ενα αρθρό και να τα βάλουμε στην πρωτη σελίδα. Εαν συμφωνείς και εχεις διαθεση το κάνεις και το στέλνεις email στο Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.. Εαν δεν θέλεις βαζουμε καποιον αλλον να τα μαζέψει.

ΥΓ. Θυμάμαι είχαμε και ενα αλλο θέμα με πιστοποιήσεις Pellet

Τι ακριβώς θέλεις να μαζέψω, jnet; Έχουμε μιλήσει για 2-3 θέματα σ'αυτό το thread, αν και το offtopic ήταν σαν το κλίνκερ του RZ-pellets, μηδαμινό :P

Θέλεις να γράψω για τη Schweighofer και τις συσχετιζόμενες με αυτή εταιρείες; Για τις πιστοποιήσεις και τα standards; Ή για την Οδύσσεια αναζήτησης της αλήθειας για το Thermopellet Premium; :P

Ούτε ειδικός είμαι ούτε αρθρογράφος. Αλλά αν γίνεις λίγο πιο συγκεκριμένος θα δοκιμάσω να το παλέψω κι αν σ'αρέσει το ποστάρεις, αν δε σ'αρέσει βάζεις κάποιον να το βελτιώσει ή να το γράψει απ'την αρχή.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.065 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ