ΠΕΛΛΕΤ ΑΛΛΗΛΕΓΓΥΗΣ (Διαβούλευση)

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #37421 από aithio
Δημήτρη και Στέργιο είμαι πολύ θυμωμένος με αυτό που συμβαίνει στην χώρα μας και με το πως το αντιμετωπίζουμε εμείς οι ίδιοι οι πολίτες.

Οταν κάποιος έχει την δυνατότητα να βοηθήσει έναν συμπολίτη του τότε δεν χρειάζεται ούτε φόρουμ ούτε τίποτα.
Πας στον γείτονα τον Μήτσο που ξέρεις ότι ζορίζεται με 500 κιλά πέλλετ και του εξηγείσαι στα ίσια και δεν το λες και πουθενά...
Μήτσο σήμερα μπορεί να έχω εγώ την δυνατότητα και εσύ την ανάγκη αλλά αύριο να αντιστραφούν οι ρόλοι και να έχω εγώ την δικιά σου ανάγκη.
Συγνώμη παιδιά όλα τα άλλα είναι άλλα λόγια να αγαπιόμαστε και ιδίως όταν εμπλέκονται εταιρίες και διαφημιστική αλληλεγγύη.
Έλεος μην τα ισοπεδώνουμε όλα.

Gregori
Last edit: 11 Χρόνια 6 Μήνες πριν by aithio.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #37422 από Τάκης
Απαντήθηκε από Τάκης στο θέμα Απ: ΠΕΛΛΕΤ ΑΛΛΗΛΕΓΓΥΗΣ

stergiosbik έγραψε: ....
Κ το κυριοτερο.
Αυτου του ειδους η βοηθεια δε γινεται κ δε μπορει να εχει κανενος ειδους κομματικη ομπρελα ενω τα συλλαλητηρια δυστυχως εχουν στη συντριπτικη πλειοψηφια!


Δεν γίνεται νάχει κομματική ομπρέλα αλλά γίνεται και παραγίνεται νάχει χορηγό διαφημιζόμενο, γεγονός ούτως ή άλλως ενοχλητικό. Τα συλλαλητήρια πάλι το εντελώς αντίθετο. Παρόλα αυτά, όπως δήλωσα παραπάνω, διατίθεμαι να βοηθήσω χωρίς νάχω καμιά ψευδαίσθηση ότι αυτό μπορεί να αποτέλεσει λύση στα προβλήματα των χειμαζομένων συμπολιτών.

Για τον κόσμο του κεφαλαίου είμαστε όλοι ξένοι.
Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #37431 από stergiosbik
Απαντήθηκε από stergiosbik στο θέμα Απ: ΠΕΛΛΕΤ ΑΛΛΗΛΕΓΓΥΗΣ
Προσωπικη μου αποψη ειναι οτι ας εχει 100 χορηγους διαφημιζομενους!
Το γεγονος κ μονο οτι εστω κ μονο ενα παιδι μπορει να μην κρυωσει με αυτη την κινηση εμενα μου αρκει.
Ας διαφημιστουν οσο θελουν.Το αποτελεσμα μετραει.
Μακαρι να πετυχει η σκεψη κ να σταθει αφορμη κ για περαιτερω κινησεις με τετοιο σκοπο!

Δεν είναι ότι δεν είμαστε επαναστάτες. Απλά είμαστε άτυχοι που δεν είναι όπλο ο καναπές!!!


Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": γιαννης-δραμα

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #37450 από DOOM_NX
Απαντήθηκε από DOOM_NX στο θέμα Απ: ΠΕΛΛΕΤ ΑΛΛΗΛΕΓΓΥΗΣ

kostas tz έγραψε: μπραβο για την προτοβουλια αλλα για να καψουν πελλετ και ξυλα χριαζονται και σομπες,αφου βρεθουν οι οικογενιες που τα χριαζονται μηπος να γινη και καπια προσφορα για σομπες σε αυτους που δεν εχουν,και στο κατω κατω αν δεν μπορουν να κανουν προσφορα σε σομπες να ανοιξουμε ενα λογαριασμο και ολοι να συμβαλουμε απο το υστεριμαμας,οσα μπορει ο καθενας και να τους προμηθευσουμε και με σομπες.ξερω ολοι περναμε δισκολιες και προτος και καλητερος εγω αλλα προκημενου να βοηθεισω ενα συνανθρωπο που εχει πραγματικα αναγκη θα κοψο κατι απο εμενα και την οικογενια μου και θα βοηθεισω!!!!!

Θα συμφωνήσω... Λίγο απίθανο οι οικογένειες που δεν μπορούν να ζεσταθούν να διαθέτουν καυστήρα pellet! Αν γίνει δωρεά και του καυστήρα κάτι γίνεται...

Συγχαρητήρια πάντως για την πρωτοβουλία σας! Δείχνει ανθρώπους με ήθος που δε σκέφτονται μόνο την πάρτη τους! Έχουμε ανάγκη από τέτοιους!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #37453 από alex_nous
Απαντήθηκε από alex_nous στο θέμα Απ: ΠΕΛΛΕΤ ΑΛΛΗΛΕΓΓΥΗΣ
Χίλια μπράβο για την σκέψη και την πρωτοβουλία σας!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #37456 από panos78
Απαντήθηκε από panos78 στο θέμα Απ: ΠΕΛΛΕΤ ΑΛΛΗΛΕΓΓΥΗΣ

stergiosbik έγραψε: Προσωπικη μου αποψη ειναι οτι ας εχει 100 χορηγους διαφημιζομενους!
Το γεγονος κ μονο οτι εστω κ μονο ενα παιδι μπορει να μην κρυωσει με αυτη την κινηση εμενα μου αρκει.
Ας διαφημιστουν οσο θελουν.Το αποτελεσμα μετραει.
Μακαρι να πετυχει η σκεψη κ να σταθει αφορμη κ για περαιτερω κινησεις με τετοιο σκοπο!


Συμφωνώ απολύτως. Το θέμα είναι να βοηθήσουμε κάποιους ανθρώπους που έχουν ανάγκη και ιδίως οικογένειες με μικρά παιδιά. Ας ξεκινήσουμε απο τα απλά και τα μικρά και οι εξεγέρσεις μπορούν να περιμένουν λίγο.....

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.074 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ