ΠΕΛΛΕΤ ΑΛΛΗΛΕΓΓΥΗΣ (Διαβούλευση)

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #38826 από ACIDBLACK
πολυ καλη κινηση ...κριμα που δεν ξεπερναει τις υπολοιπες περιοχες

δυστηχως το εχω νιωσει στο πετσι το ολο θεμα καθως ειμαι ανεργος εδω και ενα χρονο και η συζηγος δεν

εργαζεται το πως τα βγαζω περα ειναι αλλουνου παπα ευαγγελιο ...απο εδω και απο εκει

στα ορια εξαθλιωσης δεν ειμαι αλλα ζοριζομαι ....παντως εχω υποψη μου μια οικογενεια στην κρητη με

ενα παιδι και τους δυο γονεις ανεργους μελοντικου κατοχους πελλετοσομπας ...δωστε στοιχεια να το

προωθησουμε

“Καλιά στα όρη άρχοντας, παρά στον κάμπο δούλος – θωρώ τον κόσμο από ψηλά κι είναι δικός μου ούλος”

ΝΕΟ Ε-ΜΑΙΛ το παλιο αρνηται απλα να λειτουργησει
Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.
Last edit: 11 Χρόνια 5 Μήνες πριν by ACIDBLACK.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #38852 από jnet
Απαντήθηκε από jnet στο θέμα Απ: ΠΕΛΛΕΤ ΑΛΛΗΛΕΓΓΥΗΣ (Διαβούλευση)

ACIDBLACK έγραψε: πολυ καλη κινηση ...κριμα που δεν ξεπερναει τις υπολοιπες περιοχες

δυστηχως το εχω νιωσει στο πετσι το ολο θεμα καθως ειμαι ανεργος εδω και ενα χρονο και η συζηγος δεν

εργαζεται το πως τα βγαζω περα ειναι αλλουνου παπα ευαγγελιο ...απο εδω και απο εκει

στα ορια εξαθλιωσης δεν ειμαι αλλα ζοριζομαι ....παντως εχω υποψη μου μια οικογενεια στην κρητη με

ενα παιδι και τους δυο γονεις ανεργους μελοντικου κατοχους πελλετοσομπας ...δωστε στοιχεια να το

προωθησουμε


Ιδομενέα αν πάνε τα πράγματα καλά θα κάνουμε και ένα στην Κρήτη. Ας γίνουν τα 3 που αρχικά σχεδιάσαμε και μπορεί να πάρουν μετά σειρά Κομοτηνή,Κοζάνη,Πάτρα,Ιωάννινα.

Κοστίζει τόσο να είσαι ειλικρινής όταν είσαι ευφυής! Είναι σαν να είσαι τίμιος όταν είσαι φιλόδοξος.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #38865 από ACIDBLACK
ευχομαι οτι το καλυτερο ...οτιδηποτε μπορουμε να βοηθησουμε εστω και απο μακρυα

φιλικα

“Καλιά στα όρη άρχοντας, παρά στον κάμπο δούλος – θωρώ τον κόσμο από ψηλά κι είναι δικός μου ούλος”

ΝΕΟ Ε-ΜΑΙΛ το παλιο αρνηται απλα να λειτουργησει
Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #44133 από athipa
συγχαρητήρια σε όσους το σκέφτηκαν και για τη προθυμία των υπολοίπων. Θα ψάξω και εγω για ανάγκες. Πείτε αν μπορούμε να βοηθήσουμε

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #44158 από mourgos
Μπράβο παιδιά μαζί σας. Προτείνω να ρωτήσουμε και κάποιους εμπόρους αν μπορούν να διαθέσουν και απλές ξυλοσομπες να δωρισουμε τωρα τις γιορτές. Μπορούμε να φτιάξουμε ένα κουμπαρα για να τις αγοράσουμε σε τιμες κόστους. Πρόταση ειναι. Νομίζω οτι το πρόβλημα των φτωχών οικογενειών ειναι η συσκευή καύσης και όχι το καύσιμα.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #54286 από stergiosbik
Καποιο νεο?Τι γινεται?
Που βρισκομαστε?

Δεν είναι ότι δεν είμαστε επαναστάτες. Απλά είμαστε άτυχοι που δεν είναι όπλο ο καναπές!!!


Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.073 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ