SOS: Αξίζει αυτό το πέλλετ;

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #37094 από DOOM_NX
Απαντήθηκε από DOOM_NX στο θέμα Απ: SOS: Αξίζει αυτό το pellet;

GT έγραψε:

DIMITRIS38 έγραψε: ...
και δεν καταλαβαίνω γιατί ήρθες σε δύσκολη θέση έκανες αυτό που πρέπει όλοι μας να κάνουμε ...

+ 100000000000000000000000000000000000000000000000000000000000

Απλά ξέρεις τι: όταν σε καλούν από μια εταιρία με αυστηρό ύφος ζητώντας εξηγήσεις στην αρχή λες: "Όπα τι πατάτα έκανα γ@μώ το Ίντερνετ; Που έμπλεξα πάλι;"

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #37093 από DIMITRIS38
Απαντήθηκε από DIMITRIS38 στο θέμα Απ: SOS: Αξίζει αυτό το pellet;

giogud έγραψε:

Grecu_ έγραψε: Ενημερωτικα ρωταω, για πιστοποιημενο πελλετ εισαγωγης (τοσο του ειπαν του doom οτι στοιχιζει ο ενας τονος που πηρε). Προσωπικα μου φαινεται μικρουτσικη τιμη για (τουλαχιστον) δευτερο χερι.
Επισης, σας απαγορευω να μου μιλατε στον πληθυντικο! :P Μικρος ειμαι ακομα.

Doom, το μονο σιγουρο ειναι οτι ο μονος με απολυτο δικιο εισαι εσυ.

Παντως εμενα αν μου ζητουσε ενας reseller φτηνο προιον και μετα ελεγε οτι εγω εκανα λαθος φορτωση και οτι αυτος ζητησε "απ´ το καλο", κι εγω θα ουρλιαζα. Απλα οχι στον τελικο πελατη...


Η διαφήμιση μου εμφανίστηκε 3040 φορές σήμερα στο energ. Μπορείτε να κρίνετε μόνοι σας.


giogud για εμένα δεν είναι αυτό κριτήριο για ένα μαγαζί σίγουρα θα παίξει ένα μικρο ρόλο αλλά όχι και απόλυτο επειδή μίλησα μαζί σας στο τηλ με έναν Γιώργο(δεν ξέρω επίθετο είστε απο έμαθα μετά 2-3 εκεί μέσα ζωή να έχετε ) έχει σημασία το τι πουλάς πόσο το πουλάς πως το πουλάς τι ποιότητα είναι αν λες αλήθειες και κατά πόσο ξέρεις τι είναι αυτό που πουλάς

fuzzy logic 2 p15kw

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #37096 από DIMITRIS38
Απαντήθηκε από DIMITRIS38 στο θέμα Απ: SOS: Αξίζει αυτό το pellet;

DOOM_NX έγραψε:

GT έγραψε:

DIMITRIS38 έγραψε: ...
και δεν καταλαβαίνω γιατί ήρθες σε δύσκολη θέση έκανες αυτό που πρέπει όλοι μας να κάνουμε ...

+ 100000000000000000000000000000000000000000000000000000000000

Απλά ξέρεις τι: όταν σε καλούν από μια εταιρία με αυστηρό ύφος ζητώντας εξηγήσεις στην αρχή λες: "Όπα τι πατάτα έκανα γ@μώ το Ίντερνετ; Που έμπλεξα πάλι;"


δεν πάει έτσι φιλε μου απο την στιγμή που έχουν γίνει τα γεγονότα όπως τα παρουσιάζεις και σου επιτεθεί με αυτό τον τρόπο φραστικά μόλις αντιληφθείς περί τίνος προκοιτε του ορμάς και τον βάζεις στην γωνιά

fuzzy logic 2 p15kw
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": DOOM_NX

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #37099 από giogud
Απαντήθηκε από giogud στο θέμα Απ: SOS: Αξίζει αυτό το pellet;

DIMITRIS38 έγραψε:

giogud έγραψε:

Grecu_ έγραψε: Ενημερωτικα ρωταω, για πιστοποιημενο πελλετ εισαγωγης (τοσο του ειπαν του doom οτι στοιχιζει ο ενας τονος που πηρε). Προσωπικα μου φαινεται μικρουτσικη τιμη για (τουλαχιστον) δευτερο χερι.
Επισης, σας απαγορευω να μου μιλατε στον πληθυντικο! :P Μικρος ειμαι ακομα.

Doom, το μονο σιγουρο ειναι οτι ο μονος με απολυτο δικιο εισαι εσυ.

Παντως εμενα αν μου ζητουσε ενας reseller φτηνο προιον και μετα ελεγε οτι εγω εκανα λαθος φορτωση και οτι αυτος ζητησε "απ´ το καλο", κι εγω θα ουρλιαζα. Απλα οχι στον τελικο πελατη...


Η διαφήμιση μου εμφανίστηκε 3040 φορές σήμερα στο energ. Μπορείτε να κρίνετε μόνοι σας.


giogud για εμένα δεν είναι αυτό κριτήριο για ένα μαγαζί σίγουρα θα παίξει ένα μικρο ρόλο αλλά όχι και απόλυτο επειδή μίλησα μαζί σας στο τηλ με έναν Γιώργο(δεν ξέρω επίθετο είστε απο έμαθα μετά 2-3 εκεί μέσα ζωή να έχετε ) έχει σημασία το τι πουλάς πόσο το πουλάς πως το πουλάς τι ποιότητα είναι αν λες αλήθειες και κατά πόσο ξέρεις τι είναι αυτό που πουλάς


Στο χαβαλέ μιλούσα. Αυτό που εννοούσα στην πραγματικότητα ήταν ότι πολύ εύκολα κάποιος από το φόρουμ μπορεί να πληροφορηθεί τις τιμές μας και τι κατά την άποψη μας θεωρούμε σωστή τιμή και ποια η τιμή για τα μέλη.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #37117 από GT
Απαντήθηκε από GT στο θέμα Απ: SOS: Αξίζει αυτό το pellet;

DIMITRIS38 έγραψε:

DOOM_NX έγραψε:

GT έγραψε:

DIMITRIS38 έγραψε: ...
και δεν καταλαβαίνω γιατί ήρθες σε δύσκολη θέση έκανες αυτό που πρέπει όλοι μας να κάνουμε ...

+ 100000000000000000000000000000000000000000000000000000000000

Απλά ξέρεις τι: όταν σε καλούν από μια εταιρία με αυστηρό ύφος ζητώντας εξηγήσεις στην αρχή λες: "Όπα τι πατάτα έκανα γ@μώ το Ίντερνετ; Που έμπλεξα πάλι;"


δεν πάει έτσι φιλε μου απο την στιγμή που έχουν γίνει τα γεγονότα όπως τα παρουσιάζεις και σου επιτεθεί με αυτό τον τρόπο φραστικά μόλις αντιληφθείς περί τίνος προκοιτε του ορμάς και τον βάζεις στην γωνιά


Ξανασυμφωνώ.
Δεν πειράζει, άλλη φορά θα είσαι πιο υποψιασμένος. Μακάρι βέβαια να μην υπάρξει άλλη φορά.


Ακόμα στα πετρέλαια...
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": DOOM_NX

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #37132 από DOOM_NX
Απαντήθηκε από DOOM_NX στο θέμα Απ: SOS: Αξίζει αυτό το pellet;
Υπερασπίστηκα τη θέση μου, όμως δεν άρχισα να τον προσβάλλω και να τον βρίζω, φυσικά. Δεν ήξερα ότι έφταιγαν κιόλας. Όχι, πως αν ήξερα θα το έκανα. Απλά θα είχα κάτι να πω για να τους κόψω τον αέρα. Υποθέτω πως η δημόσια κριτική ήταν πιο σημαντική πάντως.

Τώρα, πήρα μερικά τηλέφωνα, αλλά είναι μάλλον ασύμφορο να πάρω pellet από Αθήνα, Θεσσαλονίκη κλπ. Βέβαια, έχει περάσει η ώρα και τα περισσότερα τηλ. θα τα κάνω αύριο. Μέχρι τότε ψάχνομαι online και έπεσα πάνω σε ένα link το οποίο απαγορεύεται να αναφέρω αν κατάλαβα καλά από τα edits που έκαναν οι moderators και αναφέρεται σε online περιγραφή εμπορεύματος

Είναι στην Καρδίτσα, μάλλον ο Σακκάς. Μπορείτε να μου εξηγήσετε τι εννοεί:
"Το καλύτερο wood pellet της Ευρώπης παραγωγής του Αυστριακού ομίλου ‘Schweighofer’, πιστοποιημένο με DINplus and ENplus, το οποίο διατίθεται σε συσκευασίες ‘GOLDEN NUGGETS’ & ‘THERMOPELLET Premium’."

Δηλαδή συσκευάζει το ίδιο προϊόν και με το brandname της εταιρίας; Είναι η περίπτωση big-bag που αναφέρθηκε προηγουμένως;
Last edit: 11 Χρόνια 5 Μήνες πριν by DOOM_NX. Αιτία: compliance with the rules

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.083 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ