Κλίνκερ ή κάτι άλλο;

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #41589 από vasgri
Απαντήθηκε από vasgri στο θέμα Κλίνκερ ή κάτι άλλο;
παιδια ας με βοηθησει καποιος..πηρα τη σο,πα edilkamin 8kw πριν 4 μερες . την εβαλα να λειτουργησει με ενα σακι που μου δωσε ο μαστορας αγνωστης μαρκας κανενα προβλημα! ομως τωρα καιω το δευτερο σακι της SCHWEIGHOFEr που διαβασα οτι ειναι το καλυτερο και μου μαυριζει το τζαμι!!!!!!!!!!!!!!! τι να κανω??? πως το καθαριζω?? να μη βαλω το επομενο σακι της ιδιας εταιρειας? ευχαριστω
Last edit: 11 Χρόνια 6 Μήνες πριν by KERBEROS.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #41595 από KERBEROS
Απαντήθηκε από KERBEROS στο θέμα Κλίνκερ ή κάτι άλλο;

vasgri έγραψε: παιδια ας με βοηθησει καποιος..πηρα τη σο,πα edilkamin 8kw πριν 4 μερες . την εβαλα να λειτουργησει με ενα σακι που μου δωσε ο μαστορας αγνωστης μαρκας κανενα προβλημα! ομως τωρα καιω το δευτερο σακι της SCHWEIGHOFEr που διαβασα οτι ειναι το καλυτερο και μου μαυριζει το τζαμι!!!!!!!!!!!!!!! τι να κανω??? πως το καθαριζω?? να μη βαλω το επομενο σακι της ιδιας εταιρειας? ευχαριστω


Ειδικός δεν είμαι, αλλά μάλλον θέλεις διαφορετικές ρυθμίσεις για το συγκεκριμένο πέλλετ.

Προδότης δεν είναι μόνον αυτός που φανερώνει τα μυστικά της πατρίδος στους εχθρούς,αλλά είναι και εκείνος που, ενώ κατέχει δημόσιο αξίωμα, εν γνώσει του δεν...
Last edit: 11 Χρόνια 6 Μήνες πριν by KERBEROS.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #41603 από stoikon
Απαντήθηκε από stoikon στο θέμα Κλίνκερ ή κάτι άλλο;

vasgri έγραψε: παιδια ας με βοηθησει καποιος..πηρα τη σο,πα edilkamin 8kw πριν 4 μερες . την εβαλα να λειτουργησει με ενα σακι που μου δωσε ο μαστορας αγνωστης μαρκας κανενα προβλημα! ομως τωρα καιω το δευτερο σακι της SCHWEIGHOFEr που διαβασα οτι ειναι το καλυτερο και μου μαυριζει το τζαμι!!!!!!!!!!!!!!! τι να κανω??? πως το καθαριζω?? να μη βαλω το επομενο σακι της ιδιας εταιρειας? ευχαριστω


Χρειάζεται περισσότερο αέρα για να κάνει καλή καύση. Γι'αυτό μαυρίζει το τζάμι.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #41605 από γιαννης-δραμα
Απαντήθηκε από γιαννης-δραμα στο θέμα Κλίνκερ ή κάτι άλλο;

vasgri έγραψε: παιδια ας με βοηθησει καποιος..πηρα τη σο,πα edilkamin 8kw πριν 4 μερες . την εβαλα να λειτουργησει με ενα σακι που μου δωσε ο μαστορας αγνωστης μαρκας κανενα προβλημα! ομως τωρα καιω το δευτερο σακι της SCHWEIGHOFEr που διαβασα οτι ειναι το καλυτερο και μου μαυριζει το τζαμι!!!!!!!!!!!!!!! τι να κανω??? πως το καθαριζω?? να μη βαλω το επομενο σακι της ιδιας εταιρειας? ευχαριστω

Το τζαμι καθαριζει ευκολα,οταν ειναι κρυα η σομπα με ενα υγρομαντηλο καθαριζουμε το τζαμι και μετα ενα περασμα με λιγο χαρτι κουζινας και εισαι ετοιμος.
Μετα απο ποση ωρα σου μαυριζει το τζαμι(το τζαμι μαυριζει η ασπριζει σε ολες τις σομπες μετα απο καποιες ωρες λειτουργιας)?Ισως να θελει και ρυθμισεις οπως λεει ο KERBEROS.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #41621 από vasgri
Απαντήθηκε από vasgri στο θέμα Κλίνκερ ή κάτι άλλο;
παιδια ευχαριστω για τις απαντησεις σας πειτε μου ομως παλι γιατι δε καταλαβαινω οταν λετε περισσοτερο αερα? να το ανεβασω σκαλα?

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #41646 από stelios
Απαντήθηκε από stelios στο θέμα Κλίνκερ ή κάτι άλλο;

vasgri έγραψε: παιδια ευχαριστω για τις απαντησεις σας πειτε μου ομως παλι γιατι δε καταλαβαινω οταν λετε περισσοτερο αερα? να το ανεβασω σκαλα?

οχι γινετε απο το menu αλλαζεις παραμετρους καυσης.καλα ειναι ομως να βρεις εκτος αν εχεις ολους τους παραμετρους γιατι ειναι πολοι τουλαχιστον στην δικια μου funny
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": vasgri

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.097 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ