Οι τρέχουσες τιμές pellet

Περισσότερα
5 Χρόνια 6 Μήνες πριν #164258 από johnym30
Απαντήθηκε από johnym30 στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet

Nasikas έγραψε:

Δημήτρης Κατσούνης έγραψε: Εχθές ήμουν leroymerlin Λάρισα. Δεν είχε το arcadia και είδα το foco (πιστοποιημένο κλάση 1plus - έτσι λένε) σέρβικο 4,29 το τσουβάλι τουτέστιν 286 ο τόνος (μάλλον ακριβό). Επειδή δεν το ήξερα πήρα 6 τσουβάλια για δοκιμή. Το έχει κάψει κανείς? Εγώ πρώτη φορά το ακούω.

Αν σας φέρει ο δρόμος και προς το 10ο χλμ προς Τύρναβο, ελάτε να δοκιμάσετε και 5-6 σακιά απο το νέο πέλλετ 0,4% στάχτη, με 280/τονο .

Κατά Αθήνα μεριά δηλαδή πόσο θα έχει το νέο pellet;;;

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
5 Χρόνια 6 Μήνες πριν - 5 Χρόνια 6 Μήνες πριν #164263 από Δημήτρης Κατσούνης

Nasikas έγραψε:

Δημήτρης Κατσούνης έγραψε: Εχθές ήμουν leroymerlin Λάρισα. Δεν είχε το arcadia και είδα το foco (πιστοποιημένο κλάση 1plus - έτσι λένε) σέρβικο 4,29 το τσουβάλι τουτέστιν 286 ο τόνος (μάλλον ακριβό). Επειδή δεν το ήξερα πήρα 6 τσουβάλια για δοκιμή. Το έχει κάψει κανείς? Εγώ πρώτη φορά το ακούω.

Αν σας φέρει ο δρόμος και προς το 10ο χλμ προς Τύρναβο, ελάτε να δοκιμάσετε και 5-6 σακιά απο το νέο πέλλετ 0,4% στάχτη, με 280/τονο .


Εγώ κύριε Νασικα το είδα μετά ρώτησα και νομίζω ότι η τιμή του για την εποχή είναι απολύτως αποδεκτή για τέτοιο πέλλετ. Ψάχνω τρόπο για να μεταφέρω από εσάς εκεί μέχρι Λαμία 2-3 παλέτες για αρχή. Έχω έρθει πολλές φορές εκεί και έχω πάρει πέλλετ.
Και να σημειώσω εδώ ότι σε τλφ που πήρα δεν μου δώσαν τιμή 280/τον αλλά ακριβότερα. 280 μου είπαν τιμή για το grunholze (πορτοκαλί). Πέρα από αυτό όμως (που πρέπει να γίνει διευκρίνηση) αν όντως είναι σταθερά στάχτη 0,4% και οπωσδήποτε στάχτη που δεν κολλάει πάνω στις μεταλλικές επιφάνειες, εγώ δεν θα ξανακάψω απολύτως τίποτα άλλο.
Last edit: 5 Χρόνια 6 Μήνες πριν by Δημήτρης Κατσούνης.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
5 Χρόνια 6 Μήνες πριν - 5 Χρόνια 6 Μήνες πριν #164264 από Δημήτρης Κατσούνης

george28 έγραψε: το 350 είναι για το Golden Nuggets και όχι στο Leroy. διάβασε πιο προσεκτικά την δημοσίευση. το 4,75 ισχύει και στη Πειραιώς βέβαια. Α! βάλε και τα μεταφορικά της παλέτας.


Σε κάθε περίπτωση όμως και όχι μόνο για το golden nugets αλλά και για όποια πόλη το 350 κρίνεται υπερβολικό!! Δεν έχω δίκιο?
Last edit: 5 Χρόνια 6 Μήνες πριν by Δημήτρης Κατσούνης.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
5 Χρόνια 6 Μήνες πριν #164298 από jnet
Απαντήθηκε από jnet στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet

Δημήτρης Κατσούνης έγραψε:

george28 έγραψε: το 350 είναι για το Golden Nuggets και όχι στο Leroy. διάβασε πιο προσεκτικά την δημοσίευση. το 4,75 ισχύει και στη Πειραιώς βέβαια. Α! βάλε και τα μεταφορικά της παλέτας.


Σε κάθε περίπτωση όμως και όχι μόνο για το golden nugets αλλά και για όποια πόλη το 350 κρίνεται υπερβολικό!! Δεν έχω δίκιο?


Από την στιγμή που εχουν ανεβεί οι τιμές δεν είναι υπερβολικό. Για Swei η τιμή με ΦΠΑ και μεταφορικά θα φτάνει εκεί.

Κοστίζει τόσο να είσαι ειλικρινής όταν είσαι ευφυής! Είναι σαν να είσαι τίμιος όταν είσαι φιλόδοξος.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
5 Χρόνια 6 Μήνες πριν - 5 Χρόνια 6 Μήνες πριν #164303 από Fokion
Απαντήθηκε από Fokion στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet
Ρε παρτε πρασινο Αλφα να σωθητε..... ακου 350..... Ημαρτον ρε παιδια.... Αβαντα τους κανετε.....

Κωστα... παλι δε θελετε 30 τονους σεζον σε ενα πελατη με 6 τοννους ανα μηνα.... Οκ.....

Seewood - Praktiker στα παλια τους τα παπουτσια...
Θα παρει "καλαματιανο ελαιολαδο" τελικά ωραιο ωραιο και στεγνό κι απο εδω πανε κι αλλοι.....

ENERGY GP 8000 (X2) εφυγαν - απολυτα ευχαριστημενος
www.energ.gr/index.php?option=com_kunena...mid=144&limitstart=0
ECOSPAR AUGIRA 23KW NEW ENTRY....
www.energ.gr/index.php?option=com_kunena...&id=59591&Itemid=384
Last edit: 5 Χρόνια 6 Μήνες πριν by Fokion.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
5 Χρόνια 6 Μήνες πριν #164305 από Fokion
Απαντήθηκε από Fokion στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet
Κωτσα η σακουλιαστρα σας ειχε/εχει προβλημα στο κολλημα στις ραφες.....

ENERGY GP 8000 (X2) εφυγαν - απολυτα ευχαριστημενος
www.energ.gr/index.php?option=com_kunena...mid=144&limitstart=0
ECOSPAR AUGIRA 23KW NEW ENTRY....
www.energ.gr/index.php?option=com_kunena...&id=59591&Itemid=384

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.580 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ