Οι τρέχουσες τιμές pellet

Περισσότερα
6 Χρόνια 4 Μήνες πριν #160844 από etsa67
Απαντήθηκε από etsa67 στο θέμα Re:Οι τρέχουσες τιμές pellet
Γιατί φίλε να μη κοιτάμε το συμφέρον μας? πού είναι το κακό?
Έτσι λειτουργεί η αγορά δεν το ξέρεις?

Στάθης Μηχανολόγος Μηχανικός

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
6 Χρόνια 4 Μήνες πριν - 6 Χρόνια 4 Μήνες πριν #160845 από john88s
Απαντήθηκε από john88s στο θέμα Re:Οι τρέχουσες τιμές pellet
1ον η συμπεριφορά σου ειναι απαραδεκτη. Συνέχεια λες εγω την εχω πιο μικρή και ειρωνευσαι οποιον πληρωσει παραπάνω.

2ον Επειδή είσαι δημόσιος υπάλληλος και πληρωνεσαι και απο μενα περιμένω να ανεβάσεις το τιμολόγιο απο το πελλετ. Το τιμολόγιο απο την μεταφορική. Αν δεν το κάνεις εισαι αυτο που περιγράφω. Ο υπεύθυνος της χρεοκοπίας. Ατομιστης, παρτακιας που επιβιωνει εις αρος αλλων. Φοροφυγας. Και ειρωνεύεται κιολας.
Last edit: 6 Χρόνια 4 Μήνες πριν by john88s.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
6 Χρόνια 4 Μήνες πριν #160846 από etsa67
Απαντήθηκε από etsa67 στο θέμα Re:Οι τρέχουσες τιμές pellet
Ο θυμός σου δεν σε αφήνει να δείς το νόημα και τον σκοπό αυτού του φόρουμ.
Σαν Μηχανολόγος εγκα/της ενεργός από το 90-και σήμερα με άδεια άσκησης έργου από το Υπ Παιδ και φορολόγηση 33% επι των κερδών αυτής της εργασίας προσπαθώ να διαφημίσω εναλλακτικές μορφές ενέργειας και να κάνω τη χρήση ποιο ευέλικτη στους καταναλωτές που αντιμετωπίζουν έλλειψη τεχνικής κατάρτισης,
Τουλάχιστον από τα λεγόμενα πολλών έχω βοηθήσει, όπως κάποτε βοήθησαν και εμένα όποτε χρειάστηκα και χρειάζομαι.
Εσύ μπορεί να μισείς τους Δ/ΥΠ αλλά σίγουρα θα ήθελες να γίνεις ένας από αυτούς.
Τουλάχιστον φίλε έγινα καθηγητής χωρίς μέσον αλλά με το σπαθί μου με τα πτυχία μου και όχι σαν κάποιους που εσύ νομίζεις ότι δεν άξιζαν και σίγουρα έχεις και δίκιο.
Τώρα αυτά που αναφέρεις εδώ μεσα δεν συνάδουν με ανθρωπο που θέλει να βοηθήσει αλήθεια έχεις βοηθήσει κάποιους εντός και εκτός φόρουμ αν φυσικά γνωρίζεις το αντικείμενο που μακάρι να κάνω και λάθος.
Αυτός είναι ο βέλτιστος σκοπός, και όσο για αγορά πέλλετ στα 170 ευρώ ναι το έχω πάρει και όχι μόνο εγώ αλλά και άλλοι 50 χρήστες.
Δεν είναι η δουλειά σου να ελέγχεις ούτε σου έδωσα το δικαίωμα να μου γράφεις τέτοια αλλά αν τελικά δεν με γουστάρεις μη γράφεις για εμένα κάτι που δεν θα ήθελες και εγω να σου γράφω. Δεν σε ενόχλησα και ότι γράφω το έχω αποδείξει έτσι νομίζουν και οι αναγνώστες του φόρουμ.
Το στερεό καύσιμο πρέπει να είναι φθηνό για να αξίζει αλλιώς ή όλη κατάσταση κουράζει με τον χρόνο , και τείνει στη απογοήτευση. Πρέπει όλοι να κάνουμε προσπάθεια προς τη κατεύθυνση μείωσης των τιμών για να γίνει το νούμερο 1 καύσιμο για την οικιακή θέρμανση σε χωριά κωμοπόλεις και γιατί όχι και σε κάποιες περιοχές μερικών πόλεων.
Εγώ πάντως δεν σε αδικώ αλλά δεν σου φταίω κιόλας.

Στάθης Μηχανολόγος Μηχανικός
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": dream007, Γιωργος Αλεξανδροπουλος

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
6 Χρόνια 4 Μήνες πριν #160848 από john88s
Απαντήθηκε από john88s στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet
Ειμαι στο φορουμ 5 χρονια αλλα κανω σπανια αναρτησεις γιατί δεν ειμαι αργοσχολος. Μιλαω οταν εχω να πω κατι. Δεν λεω τα ιδια και τα ίδια συνέχεια.

Ειμαι απο την εποχή που κυκλοφορουσε το rz ηη pz το made in austria που κυκλοφορησε μονο μια.χρονια. Εχω πει για ψευτικες πιστοποιησεις τα ελεγα και για την creta pellet αλλα καποιοι ξερολες με εβριζαν. Καθε χρόνο εμφανίζονται αλλοι εδω μεσα. Για τις τιμες τα ξερουμε. Καλοκαίρι η προσφορα αν σου κατσει. Ολα τα αλλα ειναι αμπελοφιλοσοφιες.

Ισχύει στο ακέραιο οτι ειπα. Είστε η γένια της χρεοκοπίας, κάνετε τους ξερολες, εσυ εδω μεσα μας τα παίζεις ειδικός. Σοβαρος επιστημονας δεν λεει καθε 5 λεπτα ειμαι μηχανολογος. Επισης εισαι φοροφυγάς γιατι πηρες 170€ πελλετ χωρις τιμολόγιο για το πελλετ και την μεταφορά. Επισης εισαι Δ.Υ που πληρώνεσαι απο το Φ.Π.Α που συλλέγει το κρατος + απο τα δανεικά που παιρνει για να σοτ δινει εικονικα λεφτά.

Τώρα λοιπον κρινε μονο σου τον ευατο σου. Ισχύει οτι ειπα στην αρχη του ποστ.

Βριστηκατε για το ποιος την εχει πιο μικρη η οχι; Το παίζετε ξερόλες η οχι; Σύγκρινετε μηλα με πορτοκάλια η οχι; Το παίζετε ποζερια για το ποιος είναι ο πιο έξυπνος η οχι; Εσείς χρεοκοπησατε την Ελλαδα με ακριβώς αυτες τις νοοτροπίες. Τις νοοτροπίες της επίδειξης πλουτου. Τις νοοτροπιες να σωσσω τον κωλο μου.

Οταν σου μειωσουν το μισθό μην γκρινιαξεις φιλε ομως. Γιατί ναι μεν δεν εχεις.λεφτα να πληρωσεις φπα και το κανεις βα βα και δεν σε κατηγορώ για αυτό αλλα εισαι φοροφυγας.

Και επειδή το κρατος λοιπον δεν εχει λεφτα θα σου μειωσει το μισθό.

Αυτή είναι η αλήθεια.

Αλλα μια ζωη σας αρεσει το.ψεμα, η λαμογιά, η υποκρισία, το αλλα λεω μπρος αλλα πισω , το κοιτάω την πάρτη μου και φυσικα να το παιξω ξερολας και.ποζερας.

Βριστηκατε για τις.τιμες του πελλετ.

Και εχετε δικαιωμα ψηφου.

Τι αλλο να πω; Αξιζει; Αφου δεν καταλαβενετε. Ειστε η γενια που μαυρισε το μελλον ολων των νεων. Καληνυχτα και καλη φώτιση
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": Γιωργος Αλεξανδροπουλος

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
6 Χρόνια 4 Μήνες πριν #160874 από etsa67
Απαντήθηκε από etsa67 στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet
Να μη διαβαζεισ αυτα που γραφω. Παρακληση Jnet κανε μια ισχυρη παρεμβαση σε οσουσ προσπαθουν να εμοδισουν το εργο και το σκοπο αυτου του φορουμ. Πρεπει Jnet να δινουμε με οσεσ γνωσεισ εχει ο καθενασ μασ τεχνικη υποστηριξη και οχι καποιοι να προκαλουν και να διχαζουν τη προσπαθεια.

Στάθης Μηχανολόγος Μηχανικός

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
6 Χρόνια 4 Μήνες πριν #160887 από dimlyk
Απαντήθηκε από dimlyk στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet
το οργισμενο νιατο ξαναεμφανιστηκε να μας πει το παραμυθακι του και να ξεδωσει ?
μην σε επηρεαζει σταθη ...συνεχισε να βοηθας τον κοσμο οπως και οσο μπορεις μεσα απο ενα φορουμ


Η δυστυχία αυτού του κόσμου είναι ότι οι ηλίθιοι είναι γεμάτοι αυτοπεποίθηση
Αγάπα τους εχθρούς σου - αυτό θα τους τρελάνει

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.548 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ