Οι τρέχουσες τιμές pellet

Περισσότερα
6 Χρόνια 6 Μήνες πριν #159789 από zio1980
Απαντήθηκε από zio1980 στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet
Καλησπέρα και καλό χειμώνα να έχουμε...έφεραν στην περιοχή μου ένα πέλλετ απο την ευβοια (evia pellet)..έχετε άποψη? το έχετε κάψει? τιμή νομίζω γύρω στα 230 ευρώ

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
6 Χρόνια 6 Μήνες πριν #159792 από dimlyk
Απαντήθηκε από dimlyk στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet
ψαξε λιγο και θα βρεις ...προσωπικα δεν τοχω δοκιμασει ...το θεμα με τις μικρες μοναδες ειναι οτι μπορει να βγαζουν καποιες καλες παρτιδες η χρονιες αλλα δεν ειναι σιγουρο οτι θα ειναι το ιδιο και την επομενη χρονια ...παντα δοκιμαζουμε κι οσο περισσοτεροι τοσο πιο "ασφαλη" συμπερασματα εχουμε


Η δυστυχία αυτού του κόσμου είναι ότι οι ηλίθιοι είναι γεμάτοι αυτοπεποίθηση
Αγάπα τους εχθρούς σου - αυτό θα τους τρελάνει
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": Pri

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
6 Χρόνια 6 Μήνες πριν #159862 από ΝΧΟΝΤΖ
Απαντήθηκε από ΝΧΟΝΤΖ στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet

ΝΧΟΝΤΖ έγραψε:

dimlyk έγραψε:

ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ έγραψε: το Arcadia το αγορασε κανεις τελικα ? το απογευμα που περασα απο κει παντως υπηρχαν ελαχιστα τσουβαλια ...κατι ειχε αναφερθει παντως παλιοτερα για τα πελλετ του συγκεκριμενου κατασκευαστη ...καλο θα ηταν να εχουμε και καποια ακομα αποψη


Εκανα τηλεφωνική πσραγγελία το Σάββατο στο υποκατάστημα Πειραιώς , που είχε την έκπτωση 10%, και πλήρωσα μέσω κάρτας για παλέττα ( 66 τεμ) 242,75€ , δηλαδή 222,75 τα 66 σακκιά ( 3,375 το σακκί) και 20 μεταφορικά. Ιδωμεν , γιατί πέρισυ έκαψα και ...5 τόννους!


Μού ήρθε σήμερα το arcadia. Καλή συσκευασία, ανθεκτική φαίνεται η σακκούλα, μηδενική σκόνη. Mόνο μείον η τετραγωνισμένη σε διάσταση σακκούλα που δεν ντανιάζει αύκολα με άλλα πέλλετ...λόγω διάστασης σακκούλας.



Όταν δοκιμαστεί ( εκπίζω να αργήσει η στιγμή... :cheer: ) θα ενημερώσει για τι απίδια πιάνει....

Συνημμένα:

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
6 Χρόνια 6 Μήνες πριν #159880 από etsa67
Απαντήθηκε από etsa67 στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet
Δημητρη καλημερα και καλη σεζον.Το eviapellet ειναι πολυ καλο ωσ προσ την αποδοση και ωσ προσ τη παραγωγη σταχτησ. Συμπεριφερεται σαν α1 εχω καψει για ζεστο νερο σε ενικιαζομενα ανω απο 2 τονουσ μαζι και αλλοι πελατεσ στον καυστηρα τουσ. Δεν προβλιματισε καθολου ουτε καν και μετα απο 1 τονο καυσησ χωρισ ενα καιαρισμα λεβητα και καυστηρα. Παρε αφοβα τωρα βγαινει και σε πιο ανοιχτο χρωμα. Τα πευκα προερχονται απο το καμενο δασοσ τησ Λιμνησ. Τρομερη ποιοτητα για τα χρηματα σαν το golden θα τολμουσα να γραψω.

Στάθης Μηχανολόγος Μηχανικός

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
6 Χρόνια 6 Μήνες πριν #159881 από KLIKLIS
Απαντήθηκε από KLIKLIS στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet
Καλησπέρα φέτος πήρα το mypellet απο θεσσαλονίκη έκαψα 20 τσο΄θβαλια δεν άφησε τίποτα και με ferroli δεν το πέριμενα τόσο ΚΆΛΟ πήραμε ενα φορτίο μαζί με κάτι συναδέλφους.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
6 Χρόνια 6 Μήνες πριν #159883 από Maktheo
Απαντήθηκε από Maktheo στο θέμα Re:Οι τρέχουσες τιμές pellet

KLIKLIS έγραψε: Καλησπέρα φέτος πήρα το mypellet απο θεσσαλονίκη έκαψα 20 τσο΄θβαλια δεν άφησε τίποτα και με ferroli δεν το πέριμενα τόσο ΚΆΛΟ πήραμε ενα φορτίο μαζί με κάτι συναδέλφους.

Ειναι αυτο;

www.mytherm.gr/kaysimo-pellet/mypellet-red-pellet

Το ανεφερα πιο πριν γιατι μου εχουν πει τα καλυτερα αλλα προτιμησα το σβαϊ ως ασφαλή λυση αν και του είπα να φερει 20 σακια απο αυτο για να το δοκιμασω

Στάλθηκε από το Letv X500 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.566 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ