Οι τρέχουσες τιμές pellet

Περισσότερα
6 Χρόνια 11 Μήνες πριν #159136 από geodag
Απαντήθηκε από geodag στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet
Τελικά είχα απάντηση από την εταιρεία σχετικά με τα πελλετ και μου είπαν ότι απλά άλλαξε η σακούλα... Είναι γνήσια πάντως μου είπαν να μην ανησυχώ!!
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": Pri

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
6 Χρόνια 11 Μήνες πριν #159138 από PAPADAKIS
Απαντήθηκε από PAPADAKIS στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet

geodag έγραψε: Καλησπέρα παιδιά θα ήθελα να κάνω μια ερώτηση μιας και είναι νέος στον χώρο των πελλετ.... Παρήγγειλα 2 τόνους πελλετ schweighofer holzindustrie και είναι σε γκρι συσκευασία αντί για πορτοκάλι και αποδίδουν 4.8kcal/h ενώ από ότι ξέρω τα original αποδίδουν 5.1 kcal/h σωστά? Έπεσα σε απατεώνα?


Φίλε Geodag αν γράφει πάνω στη νέα σακούλα της schweighofer όντως 4,8 kw/kgr ,τότε αυτό μου λύνει και την απορία γιατί το συγκεκριμένο πέλετ αν και κορυφαίο δεν απέδιδε τόσο όσο άλλα σε ένταση-θερμιδογόνο δύναμη. Αραγε και τα άλλα (Golden Nuggets-Hotsticks) μήπως είναι ίδιας απόδοσης???
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": Pri

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
6 Χρόνια 11 Μήνες πριν #159139 από Pri
Απαντήθηκε από Pri στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet

PAPADAKIS έγραψε: Φίλε Geodag αν γράφει πάνω στη νέα σακούλα της schweighofer όντως 4,8 kw/kgr ,τότε αυτό μου λύνει και την απορία γιατί το συγκεκριμένο πέλετ αν και κορυφαίο δεν απέδιδε τόσο όσο άλλα σε ένταση-θερμιδογόνο δύναμη.


Το παρατήρησα φέτος κι εγώ αυτό και το είχα γράψει πριν κανα μήνα εδώ: www.energ.gr/index.php?option=com_kunena...90&Itemid=384#158955

There is nothing more uncommon than common sense.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": PAPADAKIS

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
6 Χρόνια 11 Μήνες πριν #159140 από geodag
Απαντήθηκε από geodag στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet
Ναι φίλε papadakis τόσο γράφει γι αυτό κ με φόβισε γιατί και εγώ ήξερα ότι έγραφε και απέδιδε 5+ και η σακούλας τους είναι πορτοκάλι αλλά έστειλα φωτο και μίλησα και με την εταιρεία και μου το διαβεβαίωσαν ότι αυτή είναι η καινούρια τους σακούλα και ότι αυτά είναι τα original pellet τους... Οπότε μάλλον κατάλαβαν και αυτοί ότι τ 5+ που γράφανε στην προηγούμενη σακούλα ήταν πολύ κι είπαν να γράψουν την αλήθεια στην καινούργια τους σακούλα
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": PAPADAKIS

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
6 Χρόνια 11 Μήνες πριν #159141 από CHRISKAR
Απαντήθηκε από CHRISKAR στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet
Πως ανεβάζουμε φωτό;

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
6 Χρόνια 11 Μήνες πριν #159142 από Pasxalis
Απαντήθηκε από Pasxalis στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet
Πηρα ενα τονο virgin pellet καλα στοιχεια εχει και λιγο σταχτη 240€ ολα τα α1 τοσο τα βρηκα απο το σβαι καλυτερο ειναι παντως και λογο του οτι τοσο εκαψα φετος ειπα να παρω κατι καλο γτ βρηκα με 200 αλλα πολυ σταχτη.το εχει δουλεψει κανενας αλλος αλλος;

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.467 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ