Οι τρέχουσες τιμές pellet

Περισσότερα
7 Χρόνια 9 Μήνες πριν #153294 από Δημήτρης Κατσούνης
Σβάϊ με πήραν τηλέφωνο 245 και παράδοση σπίτι

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
7 Χρόνια 9 Μήνες πριν #153295 από KERBEROS
Απαντήθηκε από KERBEROS στο θέμα Re:Οι τρέχουσες τιμές pellet

Δημήτρης Κατσούνης έγραψε: Σβάϊ με πήραν τηλέφωνο 245 και παράδοση σπίτι


Ποιος, πού, πότε...

Προδότης δεν είναι μόνον αυτός που φανερώνει τα μυστικά της πατρίδος στους εχθρούς,αλλά είναι και εκείνος που, ενώ κατέχει δημόσιο αξίωμα, εν γνώσει του δεν...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
7 Χρόνια 9 Μήνες πριν #153296 από Δημήτρης Κατσούνης

KERBEROS έγραψε:

Δημήτρης Κατσούνης έγραψε: Σβάϊ με πήραν τηλέφωνο 245 και παράδοση σπίτι


Ποιος, πού, πότε...


Λαμία εδώ ένας που εμπορεύεται το αμέκο αλλά με πήρε τλφ ότι "χάλασε" μια παραγγελία και τους έχουν μείνει καμιά 15αριά παλέτες τις οποίες δίνουν

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
7 Χρόνια 9 Μήνες πριν #153297 από thomas
Απαντήθηκε από thomas στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet

Δημήτρης Κατσούνης έγραψε: Δεν πάνε καλά. Καθόλου καλά.
Καλοκαιρινή τιμή Ιουνίου (που φυσικά δεν πρόκειται μάλλον να αλλάξει) έχουν την ίδια του χειμώνα!!!!! Παράδοση στην αποθήκη της Λάρισας 250 ο τόνος το α1 και 235 (το χειμώνα αν θυμάμαι καλά είχε 230!!!) ο τόνος το α2. Μιλάω φυσικά για το alpha.
Επειδή μάλλον τελειώνει οριστικά το θέμα για δες τε όποιος έχει κοντά του (γιατί εγώ δεν έχω) leroy merlin αν έχουνε τιμή για το βουλγάρικο που δεν θυμάμαι πως το λένε αυτό με τη λίγη στάχτη. Εννοώ τιμή καλοκαιριού και αν δεν έχουν ακόμα τι ξέρουν.
Ο κάθε Έλληνας (οτιδήποτε και να κάνει δημόσιο σύνταξη έμπορος επιστήμονας επιχειρηματίας έχουν πέσει τα έσοδά του φέτος και πάντα σε σχέση και με τους νέους φόρους κλπ κλπ να πουμε 20%? Αυτοί τίποτα!! Δεν καταλαβαίνουν ότι και για το δικό τους καλό πρέπει ΝΑ ΚΑΤΕΒΑΣΟΥΝ ΤΟ ΚΕΡΔΟΣ ΤΟΥΣ για να μειωθεί έτσι έστω λίγο η τιμή του προϊόντος.


αυτές τις τιμες τις εχει τωρα η seewood προσφορα στο δικτυό της με ελαχιστη παραγγελια 4 παλλετες και δωρεαν παραδοση και επειδή παρακολουθησα το θεμα ετυχε δηλαδή ..εγινε το εξης προς τα τελη Ιουνιου αυτό,εβγαλε για 4 ημερες στο σαιτ της η seewood αυτή την προσφορα καλύτερη και μετα την αλλάξανε και βαλανε την παραπάνω ειχε το Α1 237 ευρω και το Α2 220 ευρω και τα αλλα 2 δεν θυμαμε.Πηρα και τηλεφωνο μαλιστα και το επιβεβαίωσα αλλα δυστηχως μετα από 4 μερες την αλλάξανε ,....μας δουλεύουνε δηλαδη

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
7 Χρόνια 9 Μήνες πριν #153298 από Δημήτρης Κατσούνης

thomas έγραψε:

Δημήτρης Κατσούνης έγραψε: Δεν πάνε καλά. Καθόλου καλά.
Καλοκαιρινή τιμή Ιουνίου (που φυσικά δεν πρόκειται μάλλον να αλλάξει) έχουν την ίδια του χειμώνα!!!!! Παράδοση στην αποθήκη της Λάρισας 250 ο τόνος το α1 και 235 (το χειμώνα αν θυμάμαι καλά είχε 230!!!) ο τόνος το α2. Μιλάω φυσικά για το alpha.
Επειδή μάλλον τελειώνει οριστικά το θέμα για δες τε όποιος έχει κοντά του (γιατί εγώ δεν έχω) leroy merlin αν έχουνε τιμή για το βουλγάρικο που δεν θυμάμαι πως το λένε αυτό με τη λίγη στάχτη. Εννοώ τιμή καλοκαιριού και αν δεν έχουν ακόμα τι ξέρουν.
Ο κάθε Έλληνας (οτιδήποτε και να κάνει δημόσιο σύνταξη έμπορος επιστήμονας επιχειρηματίας έχουν πέσει τα έσοδά του φέτος και πάντα σε σχέση και με τους νέους φόρους κλπ κλπ να πουμε 20%? Αυτοί τίποτα!! Δεν καταλαβαίνουν ότι και για το δικό τους καλό πρέπει ΝΑ ΚΑΤΕΒΑΣΟΥΝ ΤΟ ΚΕΡΔΟΣ ΤΟΥΣ για να μειωθεί έτσι έστω λίγο η τιμή του προϊόντος.


αυτές τις τιμες τις εχει τωρα η seewood προσφορα στο δικτυό της με ελαχιστη παραγγελια 4 παλλετες και δωρεαν παραδοση και επειδή παρακολουθησα το θεμα ετυχε δηλαδή ..εγινε το εξης προς τα τελη Ιουνιου αυτό,εβγαλε για 4 ημερες στο σαιτ της η seewood αυτή την προσφορα καλύτερη και μετα την αλλάξανε και βαλανε την παραπάνω ειχε το Α1 237 ευρω και το Α2 220 ευρω και τα αλλα 2 δεν θυμαμε.Πηρα και τηλεφωνο μαλιστα και το επιβεβαίωσα αλλα δυστηχως μετα από 4 μερες την αλλάξανε ,....μας δουλεύουνε δηλαδη


Έτσι νομίζω κι εγώ...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
7 Χρόνια 6 Μήνες πριν - 7 Χρόνια 6 Μήνες πριν #153472 από ianis
Απαντήθηκε από ianis στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet
συναδελφοι εχετε ακούσει καμία καλή τιμή για αθηνα - χαλανδρι;
Last edit: 7 Χρόνια 6 Μήνες πριν by ianis.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.573 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ