Οι τρέχουσες τιμές pellet

Περισσότερα
5 Χρόνια 4 Μήνες πριν #166151 από ΠέτροςΤ
Απαντήθηκε από ΠέτροςΤ στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet
A1 ελεγε και αυτο πανω χαχαχαχαχα.

RAVELLI HRV 160.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
5 Χρόνια 4 Μήνες πριν #166152 από tssotiris
Απαντήθηκε από tssotiris στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet

ΠέτροςΤ έγραψε: Καλημέρα.

Εδώ στην Κορινθια έπαιρνα σβαι μέχρι πέρυσι εδώ και 6 χρόνια από 5,00- 5.40 το καλύτερο πελλετ με διαφορά φέτος πήγε 5.70 και δεν το ξαναφέρνει κανείς έμπορος επειδή τους βγαίνει ακριβά.
Πήρα gruneholz a1 με 4.60 από ανάγκη γιατί δεν έβρισκα άλλο,αποτέλεσμά ότι χειρότερο έχω δοκιμάσει,στάχτη, πολύ σκόνη και ακανόνιστα πελλετ σε διαστάσεις.Όλο καθαρίζω τα μπουριά.Βέβαια αν είχα λέβητα πελλετ δεν θα με ένοιαζε αλλά γενικά αυτές οι σόμπες από ότι έχω καταλάβει θέλουν κάλο πελλετ.

Τώρα αναγκαστικά θα ψάξω Αθήνα η μέγαρα να βρω αν γνωρίζει κάποιος κάποιον έμπορο ας βοηθήσει.Έχω βρει στην eco wood hellas Αθήνα με 375 η παλέτα μέχρι στιγμής.
Ευχαριστώ.

η eco wood από ότι είδα στη σελίδα της έχει golden nugets με σχετικά καλή τιμή. Επίσης αν έχεις leroy merlin κοντα δοκίμασε το holz royale a1 . εγώ έχω λέβητα και δεν εχω πρόβλημα. ¨ολα τα χρόνια καίω alfawood , και αν βρω κατι άλλο φτηνο.
Πάντως και σε σόμπα αν τις κάνεις καλή ρυθμιση καίει τα πάντα χωρίς πρόβλημα.
πανακριβο το πελλετ εκεί κάτω
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": ΠέτροςΤ

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
5 Χρόνια 4 Μήνες πριν #166155 από ΠέτροςΤ
Απαντήθηκε από ΠέτροςΤ στο θέμα Re:Οι τρέχουσες τιμές pellet

tssotiris έγραψε:

ΠέτροςΤ έγραψε: Καλημέρα.

Εδώ στην Κορινθια έπαιρνα σβαι μέχρι πέρυσι εδώ και 6 χρόνια από 5,00- 5.40 το καλύτερο πελλετ με διαφορά φέτος πήγε 5.70 και δεν το ξαναφέρνει κανείς έμπορος επειδή τους βγαίνει ακριβά.
Πήρα gruneholz a1 με 4.60 από ανάγκη γιατί δεν έβρισκα άλλο,αποτέλεσμά ότι χειρότερο έχω δοκιμάσει,στάχτη, πολύ σκόνη και ακανόνιστα πελλετ σε διαστάσεις.Όλο καθαρίζω τα μπουριά.Βέβαια αν είχα λέβητα πελλετ δεν θα με ένοιαζε αλλά γενικά αυτές οι σόμπες από ότι έχω καταλάβει θέλουν κάλο πελλετ.

Τώρα αναγκαστικά θα ψάξω Αθήνα η μέγαρα να βρω αν γνωρίζει κάποιος κάποιον έμπορο ας βοηθήσει.Έχω βρει στην eco wood hellas Αθήνα με 375 η παλέτα μέχρι στιγμής.
Ευχαριστώ.

η eco wood από ότι είδα στη σελίδα της έχει golden nugets με σχετικά καλή τιμή. Επίσης αν έχεις leroy merlin κοντα δοκίμασε το holz royale a1 . εγώ έχω λέβητα και δεν εχω πρόβλημα. ¨ολα τα χρόνια καίω alfawood , και αν βρω κατι άλλο φτηνο.
Πάντως και σε σόμπα αν τις κάνεις καλή ρυθμιση καίει τα πάντα χωρίς πρόβλημα.
πανακριβο το πελλετ εκεί κάτω

Στην φώτο φαίνεται ξανθό το χρώμα ,εχει ίδιο χρώμα με το σβαι?γιατί θα το παραγγείλω να μου στείλουν παλετα αν είναι .

Στάλθηκε από το Redmi Note 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

RAVELLI HRV 160.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
5 Χρόνια 4 Μήνες πριν #166156 από tssotiris
Απαντήθηκε από tssotiris στο θέμα Re:Οι τρέχουσες τιμές pellet

ΠέτροςΤ έγραψε:

tssotiris έγραψε:

ΠέτροςΤ έγραψε: Καλημέρα.

Εδώ στην Κορινθια έπαιρνα σβαι μέχρι πέρυσι εδώ και 6 χρόνια από 5,00- 5.40 το καλύτερο πελλετ με διαφορά φέτος πήγε 5.70 και δεν το ξαναφέρνει κανείς έμπορος επειδή τους βγαίνει ακριβά.
Πήρα gruneholz a1 με 4.60 από ανάγκη γιατί δεν έβρισκα άλλο,αποτέλεσμά ότι χειρότερο έχω δοκιμάσει,στάχτη, πολύ σκόνη και ακανόνιστα πελλετ σε διαστάσεις.Όλο καθαρίζω τα μπουριά.Βέβαια αν είχα λέβητα πελλετ δεν θα με ένοιαζε αλλά γενικά αυτές οι σόμπες από ότι έχω καταλάβει θέλουν κάλο πελλετ.

Τώρα αναγκαστικά θα ψάξω Αθήνα η μέγαρα να βρω αν γνωρίζει κάποιος κάποιον έμπορο ας βοηθήσει.Έχω βρει στην eco wood hellas Αθήνα με 375 η παλέτα μέχρι στιγμής.
Ευχαριστώ.

η eco wood από ότι είδα στη σελίδα της έχει golden nugets με σχετικά καλή τιμή. Επίσης αν έχεις leroy merlin κοντα δοκίμασε το holz royale a1 . εγώ έχω λέβητα και δεν εχω πρόβλημα. ¨ολα τα χρόνια καίω alfawood , και αν βρω κατι άλλο φτηνο.
Πάντως και σε σόμπα αν τις κάνεις καλή ρυθμιση καίει τα πάντα χωρίς πρόβλημα.
πανακριβο το πελλετ εκεί κάτω

Στην φώτο φαίνεται ξανθό το χρώμα ,εχει ίδιο χρώμα με το σβαι?γιατί θα το παραγγείλω να μου στείλουν παλετα αν είναι .

Στάλθηκε από το Redmi Note 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

για πιο από τα δυο holz royale ή golden nugets

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
5 Χρόνια 4 Μήνες πριν #166157 από ΠέτροςΤ
Απαντήθηκε από ΠέτροςΤ στο θέμα Re:Οι τρέχουσες τιμές pellet
Για το holz λέω.

RAVELLI HRV 160.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
5 Χρόνια 4 Μήνες πριν #166164 από Fokion
Απαντήθηκε από Fokion στο θέμα Re:Οι τρέχουσες τιμές pellet
μια χαρα καιω πρασινο αλφα... σε σομπα....
οκ εχι λιγη σταχτη παραπανω αλλα τιποτα φοβερό.........

ENERGY GP 8000 (X2) εφυγαν - απολυτα ευχαριστημενος
www.energ.gr/index.php?option=com_kunena...mid=144&limitstart=0
ECOSPAR AUGIRA 23KW NEW ENTRY....
www.energ.gr/index.php?option=com_kunena...&id=59591&Itemid=384

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.542 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ