Οι τρέχουσες τιμές pellet

Περισσότερα
5 Χρόνια 4 Μήνες πριν #165997 από thomas
Απαντήθηκε από thomas στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet

tssotiris έγραψε:

dimlyk έγραψε: αφορουσε μονο την λαρισσα και ηταν ολιγοημερη ...καλουτσικο πελλετ με παρα πολη σκονη ομως
αλλα για το 245-250 που αναφερεται θα μου επιτρεψετε ναχω τις αμφιβολιες μου γιατι η διαφορα του 30% ειναι πολυ μεγαλη ...σχεδον οσο η τιμη πωλησης του πελλετ απ το εργοστασιο και μιλαμε παντα για το συγκεκριμενο με την πολιτικη που εχει δειξει η συγκεκριμενη εταιρια ...

βρε αγριεμενο νιατο χαλαρωσε λιγο...τα καραβια βουλιαζουν η απο ατυχημα η ...επειδη τα βουλιαζουν ;)

Ρε παιδιά γιατί τέτοια αμφισβήτηση. Σας είπα ότι είμαι έμπορος; Σας είπα ότι έχω σβαι;
απλά πήγα σε μαγαζί, μου είπε αν πάρεις τσουβαλι θα το πληρώσεις 5 ευρώ , αν πάρεις τόνο θα το πληρώσεις 300 ευρώ , το καλοκαίρι θα το πάρεις 245-250 . Ναι με απόδειξη και παράδοση στο πεζοδρόμιο ,στα Τρίκαλα. Η επιχείρηση είναι στα Τρίκαλα.
Όχι τέτοια εσωστρέφεια

κοιτα φιλε Σωτήρη.....επειδή το Σβαι το καλοκαιρι αρχισε από τον Απρίλιο τιμή χονδρική για φορτίο 24 τονους με επαγγελματικό ΑΦΜ στα Τρίκαλα ή Καρδίτσα στα 230 ευρω ....το 250 μαλλον είναι λάθος ???????,εκτος αν ειχε περσινή παρτίδα 2017 όπου και ερχόταν στην περιοχή 198 ευρώ οπότε και παλι δεν νομίζω,κάτι παιζει....

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
5 Χρόνια 4 Μήνες πριν - 5 Χρόνια 4 Μήνες πριν #165999 από tssotiris
Απαντήθηκε από tssotiris στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet

thomas έγραψε:

tssotiris έγραψε:

dimlyk έγραψε: αφορουσε μονο την λαρισσα και ηταν ολιγοημερη ...καλουτσικο πελλετ με παρα πολη σκονη ομως
αλλα για το 245-250 που αναφερεται θα μου επιτρεψετε ναχω τις αμφιβολιες μου γιατι η διαφορα του 30% ειναι πολυ μεγαλη ...σχεδον οσο η τιμη πωλησης του πελλετ απ το εργοστασιο και μιλαμε παντα για το συγκεκριμενο με την πολιτικη που εχει δειξει η συγκεκριμενη εταιρια ...

βρε αγριεμενο νιατο χαλαρωσε λιγο...τα καραβια βουλιαζουν η απο ατυχημα η ...επειδη τα βουλιαζουν ;)

Ρε παιδιά γιατί τέτοια αμφισβήτηση. Σας είπα ότι είμαι έμπορος; Σας είπα ότι έχω σβαι;
απλά πήγα σε μαγαζί, μου είπε αν πάρεις τσουβαλι θα το πληρώσεις 5 ευρώ , αν πάρεις τόνο θα το πληρώσεις 300 ευρώ , το καλοκαίρι θα το πάρεις 245-250 . Ναι με απόδειξη και παράδοση στο πεζοδρόμιο ,στα Τρίκαλα. Η επιχείρηση είναι στα Τρίκαλα.
Όχι τέτοια εσωστρέφεια

κοιτα φιλε Σωτήρη.....επειδή το Σβαι το καλοκαιρι αρχισε από τον Απρίλιο τιμή χονδρική για φορτίο 24 τονους με επαγγελματικό ΑΦΜ στα Τρίκαλα ή Καρδίτσα στα 230 ευρω ....το 250 μαλλον είναι λάθος ???????,εκτος αν ειχε περσινή παρτίδα 2017 όπου και ερχόταν στην περιοχή 198 ευρώ οπότε και παλι δεν νομίζω,κάτι παιζει....


Ναι δεν κοίταξα είναι η αλήθεια χρονιά παραγωγής. Εδώ πρέπει να καταθέτουμε πληροφορίες ώστε να μπορούμε να αποφεύγουμε κακοτοπιές. Δεν εννοώ ότι ο συγκεκριμένος έμπορος δεν είναι αξιοπιστος.
ευχαριστώ
Last edit: 5 Χρόνια 4 Μήνες πριν by tssotiris.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
5 Χρόνια 4 Μήνες πριν #166000 από john88s
Απαντήθηκε από john88s στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet
Ρε παιδιά τι ασχολείστε είναι προφανές το ψέμα.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
5 Χρόνια 4 Μήνες πριν #166003 από tssotiris
Απαντήθηκε από tssotiris στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet
Αλλά μήπως πρόκειται ν' αλλάξει τίποτα και σ' αυτόν τον πόλεμο
ανάμεσα σε δυο αφρικανικά βασίλεια του αιώνα αν επαναληφθεί ατέλει­
ωτες φορές μέσα στην αιώνια επιστροφή;
Ναι, οπωσδήποτε: θα εξελιχθεί σ' έναν όγκο που ορθώνεται και
διαρκεί, και η ανοησία του θα είναι ασυγχώρητη.


Μίλαν Κούντερα : η αβασταχτη ελαφρότητα του είναι

Επίκαιρο
ευχαριστώ

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
5 Χρόνια 4 Μήνες πριν #166017 από tssotiris
Απαντήθηκε από tssotiris στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet
Και επειδη δεν εχω μαθει να κρυβομαι,πήγα σημερα να ξεκαθαρίσω αν είναι με φπα ή χωρίς, το σβαι. Είναι λοιπόν χωρίς.
Κάποιοι θα πανηγυρίζουν εδω μέσα είμαι σιγουρος.
Αυτα για το σβαι , και κακως το ανεφερα από την αρχη , διότι σκοπός της κουβέντας ήταν οι τιμές των πέλλετ γενικότερα , τα κόστη παραγωγής και αν οι τιμες που αγοράζουμε στην Ελλάδα είναι όντως αυτές που θα έπρεπε να έχει το προιον.
ευχαριστώ

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
5 Χρόνια 4 Μήνες πριν #166018 από Still
Απαντήθηκε από Still στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet
ρε παιδια... φτανει !!!
δε βαρεθηκατε ???
κουρασατε λεμε, ειτε εχετε δικιο, ειτε οχι .

τελος παντων, εδω μεσα Διαχειριστης ειναι η Τατιανα ???
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": PAPADAKIS

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.508 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ