Οι τρέχουσες τιμές pellet

Περισσότερα
5 Χρόνια 4 Μήνες πριν #165945 από tssotiris
Απαντήθηκε από tssotiris στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet

VOSDOGIAN έγραψε: Με απόλυτο σεβασμό σε όλους αλλα πρώτα στο χώρο που με φιλοξενει και προσωπικά με εχει βοηθήσει απίστευτα να εχω ζεστό το σπίτι μου με ενα καύσιμο(πελλετ) που ουτε είχα ξανα ακουση στη ζωη μου,θα ηθελα μια απάντηση και απο τους 2 σε μια ερώτηση που θα κάνω φυσικά όχι για να προσβάλω κανέναν απο τους 2 αλλα για να σας χαλαρώσω και να σας κανω θυμηθείτε λιγο τα παιδικα μας χρόνια ....Τελικά ποιος την έχει ποιο μεγάλη ? :whistle: :whistle: :whistle: :whistle:
Την γνώση εννοω φυσικά B) B) B) B) B)


φίλε VOSDOGIAN αυτή είναι μια ερώτηση ,στην οποία άντρες και ειδικά Έλληνες άντρες έχουν έτοιμη την απάντηση και στα δυο σκέλη της ερώτησής σου.
Πάντως εγώ που μεγάλωσα σε γειτονιά θυμάμαι αρκετά καλά ότι αρκετές φορές ,πιτσιρικάδες, κάναμε αυτη τη σύγκριση, και δεν βγαίναμε πάντα κερδισμένοι.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": VOSDOGIAN

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
5 Χρόνια 4 Μήνες πριν #165946 από tssotiris
Απαντήθηκε από tssotiris στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet

john88s έγραψε: Μπορείς να μου πεις που αγόρασες αυστριακό με 245€? Να πάω να πάρω και εγώ;

Παρακαλώ ενημερώστε τα μέλη του φόρουμ που υπάρχει αυστριακό πέλλετ με ΦΠΑ στην τιμή των 245€/τόνος.
δεν με διαβάζετε ,είπα : ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΟΧΙ ΤΩΡΑ


δυο φορές απάντησα δεν ξαναασχολούμαι

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
5 Χρόνια 4 Μήνες πριν #165947 από PAPADAKIS
Απαντήθηκε από PAPADAKIS στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet

tssotiris έγραψε:

tssotiris έγραψε: Πήρα σήμερα 10 τσουβάλια από LEROY Λάρισας holz pellet a2. Έχω ακούσει τα καλύτερα από φίλους και μάλιστα η πωλήτρια μου είπε ότι κάποιοι που το πήραν της ειπαν ότι είναι καλύτερο από τον α1 της Holz με λιγότερη στάχτη και καθόλου κλίγκερ. B) θα το κάψω και θα επανέλθω. Η κα'υση θα γίνει σε λεβητα
τιμή 3,49





Φίλε Σωτήρη,αυτό εννοείς ότι αγόρασες ,γιατί ψάχνω να βρω Holz A2 με 3,49 € και δεν βρισκω στη σελίδα του Leroy.

Συνημμένα:

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
5 Χρόνια 4 Μήνες πριν #165948 από dimlyk
Απαντήθηκε από dimlyk στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet
αφορουσε μονο την λαρισσα και ηταν ολιγοημερη ...καλουτσικο πελλετ με παρα πολη σκονη ομως
αλλα για το 245-250 που αναφερεται θα μου επιτρεψετε ναχω τις αμφιβολιες μου γιατι η διαφορα του 30% ειναι πολυ μεγαλη ...σχεδον οσο η τιμη πωλησης του πελλετ απ το εργοστασιο και μιλαμε παντα για το συγκεκριμενο με την πολιτικη που εχει δειξει η συγκεκριμενη εταιρια ...

βρε αγριεμενο νιατο χαλαρωσε λιγο...τα καραβια βουλιαζουν η απο ατυχημα η ...επειδη τα βουλιαζουν ;)


Η δυστυχία αυτού του κόσμου είναι ότι οι ηλίθιοι είναι γεμάτοι αυτοπεποίθηση
Αγάπα τους εχθρούς σου - αυτό θα τους τρελάνει

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
5 Χρόνια 4 Μήνες πριν - 5 Χρόνια 4 Μήνες πριν #165950 από tssotiris
Απαντήθηκε από tssotiris στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet

PAPADAKIS έγραψε:

tssotiris έγραψε:

tssotiris έγραψε: Πήρα σήμερα 10 τσουβάλια από LEROY Λάρισας holz pellet a2. Έχω ακούσει τα καλύτερα από φίλους και μάλιστα η πωλήτρια μου είπε ότι κάποιοι που το πήραν της ειπαν ότι είναι καλύτερο από τον α1 της Holz με λιγότερη στάχτη και καθόλου κλίγκερ. B) θα το κάψω και θα επανέλθω. Η κα'υση θα γίνει σε λεβητα
τιμή 3,49





Φίλε Σωτήρη,αυτό εννοείς ότι αγόρασες ,γιατί ψάχνω να βρω Holz A2 με 3,49 € και δεν βρισκω στη σελίδα του Leroy.

όχι είναι αυτό που έχω επισυνάψει. και εγω ρώτησα την κοπέλα στο ταμείο γιατί δεν το έχει στο site και μου είπε δεν υπάρχει διαθέσιμο σε όλα τα καταστήματα ,γιαυτό και δεν το βάζουν στον ιστοσελίδα τους.

Last edit: 5 Χρόνια 4 Μήνες πριν by tssotiris.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
5 Χρόνια 4 Μήνες πριν - 5 Χρόνια 4 Μήνες πριν #165952 από tssotiris
Απαντήθηκε από tssotiris στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet

αυτό είναι
Συνημμένα:
Last edit: 5 Χρόνια 4 Μήνες πριν by tssotiris.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 1.034 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ