Οι τρέχουσες τιμές pellet

Περισσότερα
5 Χρόνια 6 Μήνες πριν - 5 Χρόνια 6 Μήνες πριν #164451 από Δημήτρης Κατσούνης

tssotiris έγραψε: καλησπέρα
να πάρω σβαι ή grunholz με την ιδια τιμή?


Grunholz αδιαπραγμάτευτα!!!
Πρώτον πιστεύω είναι καλύτερο σε σύνολο χαρακτηριστικών και δεύτερον είναι ελληνικό (αυτό δεν πρέπει να το ξεχνάμε ποτέ) με ό,τι σημαίνει αυτό. Και να ξέρεις ότι αν ο αυστριακός πέθαινε από το κρύο και το δικό του ήταν διαγνωσμένα δέκα φορές χειρότερο, δεν θα έπαιρνε το δικό σου!
Last edit: 5 Χρόνια 6 Μήνες πριν by Δημήτρης Κατσούνης.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
5 Χρόνια 6 Μήνες πριν #164455 από tssotiris
Απαντήθηκε από tssotiris στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet
εχω ηδη παρει μια παλλετα με 297 ευρω τα 1080 κιλα και λεω να παρω ακόμα μια. απλά μου έδωσαν και το σβαι με 280 τα 1000 κιλά. 5 χρόνια τωρα είμαι με α2 alfa wood και είμαι γενικα πολυ ευχαριστημένος. το καλυτερο που εχω δοκιμασει είναι το holz royalle από τα leroy.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
5 Χρόνια 6 Μήνες πριν #164456 από john88s
Απαντήθηκε από john88s στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet

tssotiris έγραψε: εχω ηδη παρει μια παλλετα με 297 ευρω τα 1080 κιλα και λεω να παρω ακόμα μια. απλά μου έδωσαν και το σβαι με 280 τα 1000 κιλά. 5 χρόνια τωρα είμαι με α2 alfa wood και είμαι γενικα πολυ ευχαριστημένος. το καλυτερο που εχω δοκιμασει είναι το holz royalle από τα leroy.


990κιλα ειναι το σβαι. 99% κάνεις σύγκριση τιμής με απόδειξη με τιμής άνευ. Το σβαι παντού έχει 5ε -5,50 ++ το τσουβάλι φέτος δλδ 333-360+++ ο τόνος

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
5 Χρόνια 6 Μήνες πριν #164460 από Fokion
Απαντήθηκε από Fokion στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet
σωστο.

Όταν αναφέρουμε τιμες - για να συννενοουμαστε - να αναφέρουμε ή καλύτερα να βάζουμε τιμη ΜΕ ΦΠΑ
Να αναφέρουμε ΚΙΛΑ και οχι ΠΑΛΛΕΤΑ καθτι αλλες ειναι 990κιλά άλλες 1000τόσα ανάλογα πόσα τσουβάλια είναι
και να αναφέρουμε κι αν περιλαμβάνεται και μεταφορά "στο πεζοδρόμιο"

ENERGY GP 8000 (X2) εφυγαν - απολυτα ευχαριστημενος
www.energ.gr/index.php?option=com_kunena...mid=144&limitstart=0
ECOSPAR AUGIRA 23KW NEW ENTRY....
www.energ.gr/index.php?option=com_kunena...&id=59591&Itemid=384

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
5 Χρόνια 6 Μήνες πριν #164466 από Δημήτρης Κατσούνης
Τιμή (εννοείται με φπα) στον τόνο (1000 κιλά) και αυτά περί φπα κλπ είναι να μην πω τη λέξη που μούρχεται στο μυαλό. Μετά διά 1000 (βάζεις υποδιαστολή δεκαδική τρία ψηφία από το τέλος) και έχεις την τιμή του κιλού. Απόλυτα και ξεκάθαρα. Μετά επί 15 και έχεις την τιμή του τσουβαλιού. Κατά τον ίδιο τρόπο παίρνεις την τιμή της (όποιας) παλέτας.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
5 Χρόνια 6 Μήνες πριν #164467 από tssotiris
Απαντήθηκε από tssotiris στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet
συμφωνώ το σβαι ειναι χωρις φπα ,αλλα ετσι θα το αγοράσω,αν τελικα το αγοράσω. αν ειναι 990 ή 1000 δεν το γνωριζω,μου ειπαν ενα τονο.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.441 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ