Οι τρέχουσες τιμές pellet

Περισσότερα
6 Χρόνια 11 Μήνες πριν #159132 από CHRISKAR
Απαντήθηκε από CHRISKAR στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet
Ίδια εταιρεία, διαφορετικές σακούλες. Πίσω ίδια, μπροστά γράφει hotsticks. Με την πρώτη ευκαιρεία θα ανεβάσω φώτο.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
6 Χρόνια 11 Μήνες πριν #159134 από etsa67
Απαντήθηκε από etsa67 στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet
φιλε geo μην πονηρευεσαι με το να μομιζεισ οτι σε κοροειδευουν. καψε λιγο για να δεισ σταχτη εγω σου λεω οτι ειναι το ιδιο τι σε πειραζει η σακουλα δεν καταλαβαινω.
Κοιτα εκει να μαθεισ ρυθμισεισ του fumis εγω ειμαι εδω να σε βοηθησω πανω στισ παραμετροποιησεισ του.

Στάθης Μηχανολόγος Μηχανικός

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
6 Χρόνια 11 Μήνες πριν #159135 από geodag
Απαντήθηκε από geodag στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet
Φίλε μου etsa67 δεν πονηρευομαι απλά επειδή στον γείτονα έφερε το κλασικό ένα μήνα πριν κ εμένα μου έφερε αυτό ενώ τα είχαμε κλείσει μαζί κ του είπαμε ότι θέλουμε το σβαι... Βέβαια μπορεί να είναι το ίδιο μπορεί κ καλύτερο μπορεί κ χειρότερο. Η κοροϊδία με ενοχλεί ομως.. Γι αυτό θελω να το σιγουρεψω... Όσο για να το κάψω δύσκολα γιατί έχω βγάλει την σόμπα για να την καθαρίσω και για να δω τον κοχύλια γιατί είχα πολύ θόρυβο... Μάλλον από κάποιο δαχτυλίδι-ρουλεμαν... Σε Ευχαριστώ πολύ που είσαι πρόθυμος να βοηθήσεις με τις ρυθμίσεις αλλά να έχουμε την Υγεία μας και θα μιλήσουμε τον φθινόπωρο γι αυτό...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
6 Χρόνια 11 Μήνες πριν #159136 από geodag
Απαντήθηκε από geodag στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet
Τελικά είχα απάντηση από την εταιρεία σχετικά με τα πελλετ και μου είπαν ότι απλά άλλαξε η σακούλα... Είναι γνήσια πάντως μου είπαν να μην ανησυχώ!!
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": Pri

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
6 Χρόνια 11 Μήνες πριν #159138 από PAPADAKIS
Απαντήθηκε από PAPADAKIS στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet

geodag έγραψε: Καλησπέρα παιδιά θα ήθελα να κάνω μια ερώτηση μιας και είναι νέος στον χώρο των πελλετ.... Παρήγγειλα 2 τόνους πελλετ schweighofer holzindustrie και είναι σε γκρι συσκευασία αντί για πορτοκάλι και αποδίδουν 4.8kcal/h ενώ από ότι ξέρω τα original αποδίδουν 5.1 kcal/h σωστά? Έπεσα σε απατεώνα?


Φίλε Geodag αν γράφει πάνω στη νέα σακούλα της schweighofer όντως 4,8 kw/kgr ,τότε αυτό μου λύνει και την απορία γιατί το συγκεκριμένο πέλετ αν και κορυφαίο δεν απέδιδε τόσο όσο άλλα σε ένταση-θερμιδογόνο δύναμη. Αραγε και τα άλλα (Golden Nuggets-Hotsticks) μήπως είναι ίδιας απόδοσης???
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": Pri

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
6 Χρόνια 11 Μήνες πριν #159139 από Pri
Απαντήθηκε από Pri στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet

PAPADAKIS έγραψε: Φίλε Geodag αν γράφει πάνω στη νέα σακούλα της schweighofer όντως 4,8 kw/kgr ,τότε αυτό μου λύνει και την απορία γιατί το συγκεκριμένο πέλετ αν και κορυφαίο δεν απέδιδε τόσο όσο άλλα σε ένταση-θερμιδογόνο δύναμη.


Το παρατήρησα φέτος κι εγώ αυτό και το είχα γράψει πριν κανα μήνα εδώ: www.energ.gr/index.php?option=com_kunena...90&Itemid=384#158955

There is nothing more uncommon than common sense.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": PAPADAKIS

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.448 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ