Οι τρέχουσες τιμές pellet

Περισσότερα
9 Χρόνια 3 Εβδομάδες πριν #146979 από fritakos
Απαντήθηκε από fritakos στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet

ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ έγραψε: ΦΙΛΕ ΓΙΑΝΝΗ μονο στη ΛΑΜΙΑ γινονται αυτα δεν υπαρχει πελλετ κατω απο 4.5 ευρω!ειναι μαγκες εδω!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!δηθεν ειναι πολλα τα μεταφορικα και τα διοδια!!!!!!! ΑΣ πανε απο τους παραδρομους να το ριξουν κατω απο 4 ευρω τα λαμογια!!!!!!!!!


Οταν ακούω αυτή τη μ@&%#?$£α για τα διόδια τρελενομαι :woohoo: ..... Δηλαδή σακί σακί τα φέρνει το φορτηγό και επιρεαζει τόσο την τιμή τα διόδια ??????
Και στη Αθηνα που ειναι πιο μακριά τα φέρνουν αεροπορικώς και δεν εχουν διόδια ?????

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 3 Εβδομάδες πριν #146980 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
Απαντήθηκε από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet
ΔΗΜΗΤΡΗ ΝΑΙ ΔΙΟΤΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟΣ ΕΧΕΙ ΑΛΦΑΓΟΥΝΤ ΚΑΙ ΤΟΝ ΣΤΑΥΡΩΣΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!δυστυχως φιλε fitrakos συμβαινουν και αυτα στο δικο μας το νομο με τοσα διοδια πατανε και εκει !!!!!!!!!!!!!!!!οτι μαλακια θες ακους!!!!μα σε προηγουμενη σελιδα αν διαβασεις μου το ειχε πει και ο ιδιος ο ΝΑΣΙΚΑΣ για το θεμα διοδιων και του ειπα οτι αν ειναι να το περνουμε κατω απο 4 ευρω το τσουβαλι να τα φερει απο τον παραδρομο χωρις διοδια.δεν μπορει στη Λαρισα να το εχουν κατω απο 4 ευρω!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!στην αθηνα μπορει να τα στελνουν με το ΘΕΟ τζαμπα και να γλυτωνουν μεταφορικα και διοδια!!!!!!!!!!!!!!!!!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 3 Εβδομάδες πριν #146986 από giannisp2
Απαντήθηκε από giannisp2 στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet
Καταρχάς πέρα από το θέμα των διοδίων... Γιατί ακρίβυνε κατά 30 λεπτά αυτούς τους 2 μήνες? Πες ότι έχει διόδια (χαζό γιατί μεταφέρουν ποσότητα), αλλά η αύξηση στην τιμή σε σχέση με πριν 2 μήνες γιατί?

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 3 Εβδομάδες πριν - 9 Χρόνια 3 Εβδομάδες πριν #146987 από john88s
Απαντήθηκε από john88s στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet
4 τσουβάλια πήρες δεν πήρες κάνα τόνο ηρέμησε. Μπορεί απλά να σε χρέωσε κάτι παραπάνω...

Δηλαδή το super μάρκετ έχει κάθε μέρα την ζάχαρη και τον καφέ το ίδιο; Παίζουν οι τιμές 1 -5 λεπτά πάνω κάτω...

Ούτε αυτός θα γίνει πλούσιος με το 1,20 που του έδωσες παραπάνω ούτε εσύ θα φτωχήνεις.

Πριν βρίζεται ανθρώπους και επαγγελματιες ανώνυμα πηγαίνετε και ρωτήστε τον ίδιο.

Αν του τα έλεγες αυτά μπροστά του, και μόνο από την γκρίνια που θα του έκανες 4 ευρώ θα στο έδινε.

Και στην τελική γιατί κατηγορείς αυτόν και όχι εσένα που δεν πήρες όταν το είχε 4.50; Ελεύθερη αγορά έχουμε. Ο καθένας επιλέγει που θα το πάρει.

Με το 1,20 που το έδωσες παραπάνω του λείπουν άλλα 799 να πληρώσει την δόση του ΤΕΒΕ.

Μην τρελαινόμαστε τώρα για ζητήματα ανευ ουσίας.

Και τα προφυλακτικά στο supermarket κάνουν 3 ευρώ τα 6 ενώ στο περίπτερο 3 ευρώ τα 3. Κάποτε κάποιος μου είπε 3,5. Δηλαδή τι να κάνω για γλιτώσω 3 ευρώ αν βρεθεί μια κοπέλα που μ'αρεσει ένα Σάββατο βράδυ στις 3 την νύχτα; Να ρισκάρω να κολλήσω τίποτα για να τα γλιτώσω τα 3 ευρώ που τα βγάζω με αίμα η να μπω να κράξω τον περιπτερά σε κανά forum γιατί μου τα έδωσε 3.5 και όχι 3 που πουλαγε πριν 1 μήνα? Δίνω 3 ευρώ κάνω δουλειά μου, και την άλλη φορά πάω στο supermarket και έχω πάνω μου για να μου μείνουν τα 3 ευρώ. Απλό.

Κάνε το ίδιο με το πέλλετ. Μην κυριαρχεί η ανθρωποφαγία. Είναι κακό.
Last edit: 9 Χρόνια 3 Εβδομάδες πριν by john88s.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 3 Εβδομάδες πριν #146990 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
Απαντήθηκε από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet
ΑΔΕΡΦΕ καταρχην χρονια πολλα.1.δεν με νοιαζει πως θα βγαλει αυτος το ΤΕΒΕ του δηλαδη επρεπε να το παει 30 λεπτα πανω για να βγαλει το ταμειο του?πριν 2 μηνες που πουλουσε 4.5 το εβγαζε?2ο αν δεν παρεις αδερφε προφυλακτικα 3 ειναι οι επιπτωσεις η κολλας κατι η μπορει να γεμισει η κοιλια της γυναικας κοκκαλα και μετα παμπερς και γαλα η δεν τα φορας και χυ...εις εξω!!!!!!!!!!!3ο δεν καταλαβες δεν βριζω κανεναν κουβεντα κανω και οπως βλεπεις στο φορουμ ειμαι με το επιθετο μου και το ονομα μου!!!!!4ο δεν ειναι θεμα ανεφ ουσιας οταν 100 χιλιομετρα πιο πανω απο τη ΛΑΜΙΑ στη ΛΑΡΙΣΑ το εχουν το ιδιο 3.75 οπως και 210 χιλιομετρα παρακατω στην ΑΘΗΝΑ ΤΑ ΙΔΙΑ?δεν εχουν για εκει διοδια και μεταφορικα?γι αυτο φωναζω φιλε!!!!!!!!!!!!!!καλο πασχα

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 3 Εβδομάδες πριν #146994 από lefterismega
Απαντήθηκε από lefterismega στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet
Συμφωνώ με τον Κώστα ....
Κάποια πράγματα είναι ανεξήγητα ...
και εδώ στην Κορινθία τα ίδια συμβαίνουν, μόλις 70 χιλιόμετρα από την Αθήνα ...
καλά που έχουμε τον Μαρινόπουλο που βάζει που και που καμιά προσφορά αλλιώς θα πρέπει να πληρώσουμε στους εμπόρους όχι μόνο το τεβε και τον ρευμα των μαγαζιών τους αλλά και τις σερβ...
sorry Κοι επαγγελματίες ,,, αλλά το πράμα έχει και όρια ... και μην διαμαρτύρεστε για την αναδουλειά σας !
γιατί ΔΕΝ πρόκειται ΚΑΝΕΙΣ να σας πληρώσει 5 ή 5,5€ ένα τσουβαλάκι πέλλετ που το ίδιο μπορεί να το βρει με 3,19€ ...
,,,,και δεν έχει καμία σχέση αν πάρει κάποιος 4 ή 54 τσουβαλάκια !

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.440 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ