Οι τρέχουσες τιμές pellet

Περισσότερα
10 Χρόνια 6 Μήνες πριν #111101 από oddios
Απαντήθηκε από oddios στο θέμα Re:Οι τρέχουσες τιμές pellet
Η τιμή για τους όμορους δήμους είναι πολύ καλή, αλλά εάν χρεώνει μεταφορικά τότε βρίσκεις κ άλλους, πχ στη πρόσφατη έκθεση βρήκα ameco, golden με 330 , σβαι 340 , με μεταφορικά όλα. Από εκεί κ πέρα ξεφεύγει, πχ noricalor 360, κτλ..
Πυροτεχνημα, ξεπυροτεχνημα, οποίος ψάχνει ωφελείται, κ γι'αυτό το βγάζουμε κ εδώ να το δουν κι άλλοι. Από την αλλη, αν η προσφορά αυτή είναι πυροτέχνημα, τι είναι οι προσφορές των άλλων εμπόρων που κρατάνε 1-2 μήνες 'η χειροτερα, μόλις επιδεινώνεται ο καιρός ανεβάζουν αντίστοιχα τις τιμές?

Sent from my HTC Sensation XE with Beats Audio using Tapatalk 4
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": stelios

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 6 Μήνες πριν #111107 από Kardas
Απαντήθηκε από Kardas στο θέμα Re:Οι τρέχουσες τιμές pellet
4,49 για G.N. εχθες απο Leroy Merlin.Βουνο οι παλλετες.κανενας απο περιοχη Κουφαλια Πελλα για παραγγελια????

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 6 Μήνες πριν - 10 Χρόνια 6 Μήνες πριν #111146 από fanis83
Απαντήθηκε από fanis83 στο θέμα Re:Οι τρέχουσες τιμές pellet

oddios έγραψε: τι είναι οι προσφορές των άλλων εμπόρων που κρατάνε 1-2 μήνες 'η χειροτερα, μόλις επιδεινώνεται ο καιρός ανεβάζουν αντίστοιχα τις τιμές?

Είναι τουλάχιστον απαράδεκτοι που κάθε 15 μέρες ανεβάζανε και 5 ευρώ την τιμή. Όσο κάθονται στην αποθήκη τους τα ταίζουν και αλλάζει η τιμή; Άς τα βάλουν τώρα εκεί που ξέρουν. Ο Γάλλος Οκτώβρη μήνα και πουλάνε 316 ευρώ την παλέτα με μεταφορικά για Γλυφάδα (φαντάσου τα Ελληνικά λαμόγια πόσα βγάζουνε)
Last edit: 10 Χρόνια 6 Μήνες πριν by fanis83.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 6 Μήνες πριν - 10 Χρόνια 6 Μήνες πριν #111152 από mastoras
Απαντήθηκε από mastoras στο θέμα Re:Οι τρέχουσες τιμές pellet
Συγκρίνεις την δυνατότητα αγοράς-εμπορικής συναλλαγής με οποιοδήποτε είδος προμηθευτή του "Γάλλου" με τον Ελληνα μικρό η μεγάλο επαγγελματία.

Και τον λες και λαμόγιο από πάνω. :( Είναι αδικία, αν όχι κρίμα να σκεφτόμαστε έτσι.

Τα jambo πουλάνε πχ την UHU την κόλλα 1.40, και ο θείος μου που έχει ένα μικρό βιβλιοπωλείο την πουλά 1.80.....λες ο θείος μου να είναι λαμόγιο ?
Last edit: 10 Χρόνια 6 Μήνες πριν by mastoras.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 6 Μήνες πριν #111187 από Algor
Απαντήθηκε από Algor στο θέμα Re:Οι τρέχουσες τιμές pellet

Kardas έγραψε: 4,49 για G.N. εχθες απο Leroy Merlin.Βουνο οι παλλετες.κανενας απο περιοχη Κουφαλια Πελλα για παραγγελια????


Καρδας, εγω είμαι απο Κουφάλια. Αυτα πρεπει να τα συνενοουμαστε απο νωρίς.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 6 Μήνες πριν #111195 από jnet
Απαντήθηκε από jnet στο θέμα Re:Οι τρέχουσες τιμές pellet

Algor έγραψε:

Kardas έγραψε: 4,49 για G.N. εχθες απο Leroy Merlin.Βουνο οι παλλετες.κανενας απο περιοχη Κουφαλια Πελλα για παραγγελια????


Καρδας, εγω είμαι απο Κουφάλια. Αυτα πρεπει να τα συνενοουμαστε απο νωρίς.


Στην Αθήνα ΟΚ αλλά για το Golden Nuggets στην περιοχή της Θεσσαλονίκης οι διαφημιζόμενοι στο energ.gr Κυπριανίδης 293€ και η Πολλαπλοτητα Multivendor.gr 298-5€ για τα μελη του energ είναι πιο φτηνοί από το Leroy Merlin.

Κοστίζει τόσο να είσαι ειλικρινής όταν είσαι ευφυής! Είναι σαν να είσαι τίμιος όταν είσαι φιλόδοξος.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": Kardas

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.481 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ