Οι τρέχουσες τιμές pellet

Περισσότερα
10 Χρόνια 6 Μήνες πριν #110978 από mfit
Απαντήθηκε από mfit στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet
Πέρασα σήμερα από Leroy Merlin Αεροδρομίου, και έχει 4,49 ευρώ το 15κιλο Golden Nuggets (κυκλοφορεί και φυλλάδιο). Η τιμή παλέτας που αναφέρεται στα 296 με τα μεταφορικά δεν ισχύει.
Εχει προσφορά για τους γειτονικούς δήμους με κόστος παράδοσης 10 ευρώ και για κόστος μεταφοράς για Χαλάνδρι μου ζήτησαν 30 ευρώ.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 6 Μήνες πριν #110979 από oddios
Απαντήθηκε από oddios στο θέμα Re:Οι τρέχουσες τιμές pellet
Στο καταστημα στη Πειραιως ισχυει, πηρα 2 τοννους. Κ περσι που ειχα ξαναπαρει απο εκει παλι τα μεταφορικα ηταν στη τιμη. Μαλλον το κανουν σε οσους μενουν στους κοντινους δημους, γιατι πριν μου απαντησουν με ρωτησαν που ηταν η δνση παραδοσης. Εκτος κ αν τα μαγαζια εχουν διαφορετικη πολιτικη

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 6 Μήνες πριν - 10 Χρόνια 6 Μήνες πριν #111065 από pianoteacher
Απαντήθηκε από pianoteacher στο θέμα Re:Οι τρέχουσες τιμές pellet
Έφυγα για leroy!!! Μ΄αρέσει που κάνουμε έρευνα αγοράς, μιλάμε, αναλύουμε φπα, έξοδα, τρένα βαπόρια , πάρτε τώρα θα ακριβείνει το Χειμώνα, επιχειρήματα, διαβάζω στο google εταιρία (που έχουμε συζητήσει για αυτή και στο energ.gr ) με ΕΓΓΥΗΣΗ χαμηλότερης τιμής και.....ξαφνικά οι Γάλλοι με 4.5€ σου πουλάνε το κορυφαίο πέλλετ. Τόσο απλά, άντε γεια δηλαδή. Κρίμα για 2η χρονιά που θα αγοράσω από εκεί και θα τα δώσω σε ξένους τα λεφτά (ως ένα μέρος). Και με 30 μεταφορικά πάλι το φθηνότερο είναι!(336 η παλέτα με τα μεγιστα μεταφορικά) Αν υπάρχει Ελληνική επιχείρηση που στέλνει με αυτή την τιμή Αθήνα ας υποβάλει λεπτομέρειες στο forum γιατί από προσφορές των 260+ ευρώ δεν είναι προσφορά.
Last edit: 10 Χρόνια 6 Μήνες πριν by pianoteacher.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 6 Μήνες πριν #111070 από mfit
Απαντήθηκε από mfit στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet
Επικοινώνησα με το Leroy στην Πειραιώς και όντως μου είπε ότι για Χαλάνδρι τα μεταφορικά είναι 20 ευρώ!!! Επίσης για τους γειτονικούς δήμους δεν πληρώνεις μεταφορικά. Δεν μπορώ να καταλάβω γιατί δεν έχουν ενιαία πολιτική τα καταστήματα.
Επίσης σου δίνει και 6 άτοκες δόσεις!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 6 Μήνες πριν #111094 από mastoras
Απαντήθηκε από mastoras στο θέμα Re:Οι τρέχουσες τιμές pellet

pianoteacher έγραψε: .....ξαφνικά οι Γάλλοι με 4.5€ σου πουλάνε το κορυφαίο πέλλετ. Τόσο απλά, άντε γεια δηλαδή.


Νομίζω ότι είναι είναι "πυροτέχνημα" η προσφορά του πολυκαταστήματος, όπως και πολλά άλλα προϊόντα εποχής που σκοτώνουν τις τιμές για ένα μικρό χρονικό διάστημα.

Πέρυσι έβρισκες όλη την σεζόν πέλλετ ?

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 6 Μήνες πριν #111098 από jnet
Απαντήθηκε από jnet στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet

mfit έγραψε: Πέρασα σήμερα από Leroy Merlin Αεροδρομίου, και έχει 4,49 ευρώ το 15κιλο Golden Nuggets (κυκλοφορεί και φυλλάδιο). Η τιμή παλέτας που αναφέρεται στα 296 με τα μεταφορικά δεν ισχύει.
Εχει προσφορά για τους γειτονικούς δήμους με κόστος παράδοσης 10 ευρώ και για κόστος μεταφοράς για Χαλάνδρι μου ζήτησαν 30 ευρώ.


Το Σαββάτο ήμουν σε καποιο κατάστημα στην Αθήνα που αγοράζει χονδρική από Ιουλιανό Τιγρη για παράδειγμα 323€ οπότε η τιμή που αναφέρετε είναι πολύ καλή.

Οσο για το 262€ που βρηκανε καποιοι στο Group Buy του energ.gr ηταν για Θεσσαλονίκη. Την θεωρώ ιδια με την παραπάνω τιμή μια και με τα μεταφορικά στην Αθηνα εβγαινε περισσοτερο η τιμή του GroupBuy.

To οτι βγηκε καποιος και κανει τωρα καλύτερη τιμή δεν αναιρει το γεγονός οτι τοτε(31 Μαιου) ηταν η καλύτερη τιμή που μπορουσε να αγοράσει καποιος.

Παντως αυτή την στιγμή στην Θεσσαλονίκη δεν παίζει πουθενά 262€ το GN.-

Κοστίζει τόσο να είσαι ειλικρινής όταν είσαι ευφυής! Είναι σαν να είσαι τίμιος όταν είσαι φιλόδοξος.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.518 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ