Οι τρέχουσες τιμές pellet

Περισσότερα
10 Χρόνια 8 Μήνες πριν #108148 από avato-pantou
Απαντήθηκε από avato-pantou στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet

mastoras έγραψε: Φίλε μου βρίσκεσαι στην πηγή του πέλλετ [Γιαννιτσά] και πληρώνεις 280ευρώ τον τόνο για καύσιμο ?

Αφού έχεις δεκάδες άλλες επιλογές, γιατί καις τόσο ακριβό πράγμα ? Μάλλον για πρωτάρη σε κόβω :)


Επειδη εγω ειμαι πρωταρης και απο Πελλα.Γιατι τα Γιαννιτσα ειναι πηγη του πελλετ? δωσε καμια πληροφορια αν θες παραπανω...

Είμαι εγώ καλό παιδί...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 8 Μήνες πριν #108158 από chuckiesullivan
Απαντήθηκε από chuckiesullivan στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet
Καλησπέρα,

Εξαιρετικά χρήσιμο άρθρο κατά τη γνώμη μου. Πολύ καλή προσπάθεια.

www.biomassenergy.gr/articles/pellets/50...n-eyrwph-gia-to-2013
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": jnet

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 8 Μήνες πριν - 10 Χρόνια 8 Μήνες πριν #108167 από Panos
Απαντήθηκε από Panos στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet
Τα πέλλετ είναι το καύσιμο με τη μικρότερη απόκλιση στις τιμές ανάμεσα στις χώρες. Η διαφορά μεταξύ της χαμηλότερης και υψηλότερης τιμής είναι περίπου 50%. Οι τιμές των pellet διαφέρουν τόσο λόγω των διαφορετικών κατηγοριών ποιότητας, όσο και λόγω της ποσότητας και της συσκευασίας. Οι τιμές των πέλλετ 6mm ποικίλλουν 276,78 €/t στην Ελλάδα και 179,80 €/t στη Ρουμανία. Επίσης, μπρικέτες έχουν την υψηλότερη τιμή στην Ελλάδα (369,56 €/t) και τη χαμηλότερη στην Κροατία (133,75 € / t).

δεν το πιστεύω, κάποιο λάθος θα έγινε, δεν μπορεί η Ελλάδα να είναι η ακριβότερη χώρα σε τιμή πέλλετ με αυτούς τους μισθούς!
www.biomassenergy.gr/articles/pellets/50...n-eyrwph-gia-to-2013
Last edit: 10 Χρόνια 8 Μήνες πριν by Panos.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 8 Μήνες πριν #108169 από LEONAS
Απαντήθηκε από LEONAS στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet
Ειχαμε τους πετρελαιαδες νταβατζιδες και τωρα μας ηρθαν οι πελλεταδες B)

Το ζητας το τσιπας !!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 8 Μήνες πριν #108173 από mastoras
Απαντήθηκε από mastoras στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet

avato-pantou έγραψε:

mastoras έγραψε: Φίλε μου βρίσκεσαι στην πηγή του πέλλετ [Γιαννιτσά] και πληρώνεις 280ευρώ τον τόνο για καύσιμο ?

Αφού έχεις δεκάδες άλλες επιλογές, γιατί καις τόσο ακριβό πράγμα ? Μάλλον για πρωτάρη σε κόβω :)


Επειδη εγω ειμαι πρωταρης και απο Πελλα.Γιατι τα Γιαννιτσα ειναι πηγη του πελλετ? δωσε καμια πληροφορια αν θες παραπανω...


Σύμφωνα με προσωπικές εκτιμήσεις, και κάποιες έρευνες Ο Ν. Πέλλας βρίσκεται 1ος στην λίστα σε πωλήσεις, πέλλετ, σομπών και καυστήρων πέλλετ. Επίσης σε αυτόν τον νόμο υπάρχουν δεκάδες βιοτέχνες που φτιάχνουν σόμπες και λέβητες όλων των ειδών. Υπάρχουν εκατοντάδες καταστήματα του είδους και μερικές μεγάλες βιοτεχνίες. Εδρα σε αυτόν τον νομό έχουν μεγάλες εμπορικές εταιρίες, και τέλος σημαντικός αριθμός μελών του energ.gr ζούνε, και εργάζονται στον Νομό. ......Εχουν και σωματείο με πρόεδρο τον terisd :lol: :lol:
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": Kardas

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 8 Μήνες πριν #108177 από terisds
Απαντήθηκε από terisds στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet

mastoras έγραψε:

avato-pantou έγραψε:

mastoras έγραψε: Φίλε μου βρίσκεσαι στην πηγή του πέλλετ [Γιαννιτσά] και πληρώνεις 280ευρώ τον τόνο για καύσιμο ?

Αφού έχεις δεκάδες άλλες επιλογές, γιατί καις τόσο ακριβό πράγμα ? Μάλλον για πρωτάρη σε κόβω :)


Επειδη εγω ειμαι πρωταρης και απο Πελλα.Γιατι τα Γιαννιτσα ειναι πηγη του πελλετ? δωσε καμια πληροφορια αν θες παραπανω...


Σύμφωνα με προσωπικές εκτιμήσεις, και κάποιες έρευνες Ο Ν. Πέλλας βρίσκεται 1ος στην λίστα σε πωλήσεις, πέλλετ, σομπών και καυστήρων πέλλετ. Επίσης σε αυτόν τον νόμο υπάρχουν δεκάδες βιοτέχνες που φτιάχνουν σόμπες και λέβητες όλων των ειδών. Υπάρχουν εκατοντάδες καταστήματα του είδους και μερικές μεγάλες βιοτεχνίες. Εδρα σε αυτόν τον νομό έχουν μεγάλες εμπορικές εταιρίες, και τέλος σημαντικός αριθμός μελών του energ.gr ζούνε, και εργάζονται στον Νομό. ......Εχουν και σωματείο με πρόεδρο τον terisd :lol: :lol:

mastora,σωματείο ΑΧ-ΒΑΧ αναστεναγμοί!!! :lol: :lol:

ΥΠΟΔΕΙΞΕΙΣ ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΙ ΑΠΟ ΚΑΝΕΝΑΝ-ΜΑΛΑΚΙΕΣ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΜΟΝΟΣ ΜΟΥ!!!!!!!!
Στράτος.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.484 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ