Οι τρέχουσες τιμές pellet

Περισσότερα
11 Χρόνια 2 Μήνες πριν #82581 από Fokion
Απαντήθηκε από Fokion στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet

DOOM_NX έγραψε:

Fokion έγραψε: Απο οτι καταλαβαινω λογω του καιρου που τελικα δεν εκανε ΤΟ μεγαλο κρυο γενικώς η αγορά δειχνει να "μαζευεται" μια και σχεδον η χειμερινη περιοδος σε ενα μηνα πανω κατω τελειωνει...

Για την Αθήνα μπορεί... Πιο βόρεια ανάβουμε καλοριφέρ μέχρι και τον Απρίλιο άνετα...


προφανως
αλλα αλλο να αντιμετοπισει ο καυστηρας +5 πχ κι αλλο -5 αυτο θελω να πω
αλλο εγω να καιω τις σομπες ολη μερα πο εκανα 3 μερες οταν χιονισε στην Αθηνα κι αλλο τωρα που αναβουν 2 ωρες το πρωι και 2 ωρες το βραδυ ισα να σπασει η υγρασια...

ENERGY GP 8000 (X2) εφυγαν - απολυτα ευχαριστημενος
www.energ.gr/index.php?option=com_kunena...mid=144&limitstart=0
ECOSPAR AUGIRA 23KW NEW ENTRY....
www.energ.gr/index.php?option=com_kunena...&id=59591&Itemid=384

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 2 Μήνες πριν #82585 από vag1234
Απαντήθηκε από vag1234 στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet

dimlyk έγραψε:

Fokion έγραψε: Απο οτι καταλαβαινω λογω του καιρου που τελικα δεν εκανε ΤΟ μεγαλο κρυο γενικώς η αγορά δειχνει να "μαζευεται" μια και σχεδον η χειμερινη περιοδος σε ενα μηνα πανω κατω τελειωνει...

και σιγουρα δεν εγιναν οι αναμενωμενοι τζιροι...

απο την αλλη επεισεις απο οτι καταλαβα με το περιφημο.... τρενο, δεν υπαρχουν και τιποτα τρελλα στοκ που οι εμποροι θα θελουν να ξεστοκαρους σκοτωνοντας τα....


εγω παλι εχω την εντυπωση οτι στοκ υπαρχουν ...αλλα δεν ειναι και τυρι να ξυνισει ;)


Σωστός..

Εγώ πάλι μίλησα με έναν έμπορο ο οποίος έχει ήδη κανονίσει προπαραγγελίες για ΑΜΕCO με περίοδο πώλησης Ιούνιο-Ιούλιο.. Προκαταβολή τα μισά χρήματα τον Μαϊο για όσους τόνους θέλεις, εξόφληση με την παράδοση. ¨Εχει συγκεντρώσει ήδη προπαραγγελίες για 80 τόνους. Τα οποία θα
τα φέρει με τρένο λόγω ότι ο σταθμός είναι σχεδόν δίπλα του.. Τελική τιμή δεν ξέρω ακόμα αλλά θα μας ενημερώσει..

Θα δούμε αν θα ισχύσει τελικά και σε ποια τιμή..

Ομορφάντρα μου ΔΕΝ πειράζει, που πήρες τόσο ακριβό μηχάνημα, τώρα παρακάλα μην ακριβύνει και αλλό το καυσιμό σου!!!
Θέλουμε φθηνό Ελληνικό & ΑΞΙΟΠΙΣΤΟ PELLET!!!!!!!!!...[IMG][/IMG][IMG]...[/IMG]
...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 2 Μήνες πριν #82608 από George66
Απαντήθηκε από George66 στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet

vag1234 έγραψε:
Εγώ πάλι μίλησα με έναν έμπορο ο οποίος έχει ήδη κανονίσει προπαραγγελίες για ΑΜΕCO με περίοδο πώλησης Ιούνιο-Ιούλιο.. Προκαταβολή τα μισά χρήματα τον Μαϊο για όσους τόνους θέλεις, εξόφληση με την παράδοση. ¨Εχει συγκεντρώσει ήδη προπαραγγελίες για 80 τόνους.Τα οποία θα
τα φέρει με τρένο λόγω ότι ο σταθμός είναι σχεδόν δίπλα του.. Τελική τιμή δεν ξέρω ακόμα αλλά θα μας ενημερώσει..
Θα δούμε αν θα ισχύσει τελικά και σε ποια τιμή..


Μήπως θα ήταν καλύτερα να αρχίσουμε να γνωρίζουμε από τώρα τους εμπόρους αυτούς και τις προσφορές τους ώστε να κινηθούμε σύντομα (αν και χειμώνας ακόμα) για να οργανώσουμε τις καλοκαιρινές αγορές μας ????

Έτσι μόνο θα καταφέρουμε να διατηρήσουμε τις τιμές σε λογικά επίπεδα.
Διαφορετικά κλάψτε μανούλες ......

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 2 Μήνες πριν #82612 από Grecu_
Απαντήθηκε από Grecu_ στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet

kiko73 έγραψε: Φιλε Grecu σε ποιο site ειδες το πελλετ στη Ρουμανια με 234 ευρω λιανικη;


Sorry, τώρα το είδα αυτό

Σβαι

Εcolemn

Agropellet αγνώστων λοιπών στοιχείων σε εκπληκτική τιμη... :blink:

Διαιρείτε με 4,38 σήμερα κι έχετε τιμές σε ευρώπουλα. ΦΠΑ 24%

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 2 Μήνες πριν #82613 από zevooazaz
Απαντήθηκε από zevooazaz στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet
Κοιτάξτε... για το θέμα πετρέλαιο-pellet είναι πολλοί οι παράμετροι που πρέπει να λάβουμε υπ'όψην μας και το βασικότερο ότι μιλάμε για υποκατάστατα μεταξύ τους αγαθά.

ας μην προτρέχουμε να δούμε τι θα συμβεί στο pellet αν φθηνήνει το πετρέλαιο γιατι πιθανόν να εξάγουμε λάθος συμπεράσματα..

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 2 Μήνες πριν #82621 από vag1234
Απαντήθηκε από vag1234 στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet

George66 έγραψε:

vag1234 έγραψε:
Εγώ πάλι μίλησα με έναν έμπορο ο οποίος έχει ήδη κανονίσει προπαραγγελίες για ΑΜΕCO με περίοδο πώλησης Ιούνιο-Ιούλιο.. Προκαταβολή τα μισά χρήματα τον Μαϊο για όσους τόνους θέλεις, εξόφληση με την παράδοση. ¨Εχει συγκεντρώσει ήδη προπαραγγελίες για 80 τόνους.Τα οποία θα
τα φέρει με τρένο λόγω ότι ο σταθμός είναι σχεδόν δίπλα του.. Τελική τιμή δεν ξέρω ακόμα αλλά θα μας ενημερώσει..
Θα δούμε αν θα ισχύσει τελικά και σε ποια τιμή..


Μήπως θα ήταν καλύτερα να αρχίσουμε να γνωρίζουμε από τώρα τους εμπόρους αυτούς και τις προσφορές τους ώστε να κινηθούμε σύντομα (αν και χειμώνας ακόμα) για να οργανώσουμε τις καλοκαιρινές αγορές μας ????

Έτσι μόνο θα καταφέρουμε να διατηρήσουμε τις τιμές σε λογικά επίπεδα.
Διαφορετικά κλάψτε μανούλες ......


Εννοείται ότι θα ενημερώσω αλλά μπορεί να είναι και μούφα η δουλεία.. Άσε πρώτα να σιγουρέψει και εδώ είμαστε.. ϊσως να θέλει να κάνει μία προσφορά στα μέλη του forum..

Ομορφάντρα μου ΔΕΝ πειράζει, που πήρες τόσο ακριβό μηχάνημα, τώρα παρακάλα μην ακριβύνει και αλλό το καυσιμό σου!!!
Θέλουμε φθηνό Ελληνικό & ΑΞΙΟΠΙΣΤΟ PELLET!!!!!!!!!...[IMG][/IMG][IMG]...[/IMG]
...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.503 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ