Οι τρέχουσες τιμές pellet

Περισσότερα
1 Χρόνος 3 Μήνες πριν #179434 από DOOM_NX
Απαντήθηκε από DOOM_NX στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet

Αυτο που δείχνεις εχει σχέση με αυτα που λεμε;;; αυτο εχει ημερομηνία παραγωγής τέλος Σεπτεμβρίου, οποτε πηγε το παρέλαβε ο εμπορας τον Οκτώβριο, δεν νομίζω να ειχε αγορα 300 ευρω τον Σεπτέμβριο, τοτε ηταν στα υψηλότερα σημεία η τιμη.
Χαίρω πολύ. Ο άλλος λέει ότι τα αγόρασαν 300 και μας τα πουλάνε τώρα 600+.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
1 Χρόνος 3 Μήνες πριν #179437 από Z3us1984
Απαντήθηκε από Z3us1984 στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet
Δεν μπορείς να καταλάβεις αυτό που σου λέω... Είναι κρίμα κάποια άτομα να αποδέχονται να τους Κλέβουν... Πήρα pellet modima βουλγαρικο 300 ευρώ τα 72 σακιά... Το τασάκι θέλει καθάρισμα κάθε μέρα... Τον έμπορο που το πούλησε τον κράζανε όλοι όσοι το αγοράσανε.... Τέλος η κοροϊδία... Απο φέτος τα πράγματα θα αλλάξουν θέλουν δεν θέλουν..οι δικαιολογίες για ακριβά ρεύματα και καύσιμα έχουν αλλάξει τα δεδομένα..

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
1 Χρόνος 3 Μήνες πριν #179438 από thomas
Απαντήθηκε από thomas στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet

Αυτο που δείχνεις εχει σχέση με αυτα που λεμε;;; αυτο εχει ημερομηνία παραγωγής τέλος Σεπτεμβρίου, οποτε πηγε το παρέλαβε ο εμπορας τον Οκτώβριο, δεν νομίζω να ειχε αγορα 300 ευρω τον Σεπτέμβριο, τοτε ηταν στα υψηλότερα σημεία η τιμη.
Χαίρω πολύ. Ο άλλος λέει ότι τα αγόρασαν 300 και μας τα πουλάνε τώρα 600+.

Το δικο σου πέλλετ παντως οχι, αποκλείεται να εγινε ετσι. Και γενικως αποκλειω να εγινε, ακομα και το καλοκαίρι που ειχε χαμηλότερα η τιμη, η swheinhofer εδινε περιορισμένα φορτια στους εμπορους, ποσα ποια να αποθηκεύονταν,... το καλοκαίρι, το φθινόπωρο, δεν αγοραζε κανενας,... και αυτοι αγοραζανε συνέχεια χωρίς να πουλανε,...και λέγανε θα το μαζέψουμε να το πουλήσουμε το χειμώνα Λιγο δύσκολο μου φαίνεται, και ειναι το κεφάλαιο που πρέπει να διαθέτεις για να το κάνεις αυτο, και το μέλλον αβεβαιο αν θα τους εβγαινε
 

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
1 Χρόνος 3 Μήνες πριν #179439 από Z3us1984
Απαντήθηκε από Z3us1984 στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet
Όταν αγοράζεις με 250 τα σκουπίδια και 300-350 τα καλά... Δεν σε νοιάζει γιατί υο κέρδος θα είναι στάνταρ... Απλά άδραξαν την ευκαιρία και όχι απλά κέρδισαν... Αλλά κατά κλέψανε το κόσμο... Και προκαλώ όποιον έμπορο θέλει να μας δείξει τιμολόγια αγοράς.... Τολμάνε... Φυσικά και όχι...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
1 Χρόνος 3 Μήνες πριν #179440 από DOOM_NX
Απαντήθηκε από DOOM_NX στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet

Αυτο που δείχνεις εχει σχέση με αυτα που λεμε;;; αυτο εχει ημερομηνία παραγωγής τέλος Σεπτεμβρίου, οποτε πηγε το παρέλαβε ο εμπορας τον Οκτώβριο, δεν νομίζω να ειχε αγορα 300 ευρω τον Σεπτέμβριο, τοτε ηταν στα υψηλότερα σημεία η τιμη.
Χαίρω πολύ. Ο άλλος λέει ότι τα αγόρασαν 300 και μας τα πουλάνε τώρα 600+.

Το δικο σου πέλλετ παντως οχι, αποκλείεται να εγινε ετσι. Και γενικως αποκλειω να εγινε, ακομα και το καλοκαίρι που ειχε χαμηλότερα η τιμη, η swheinhofer εδινε περιορισμένα φορτια στους εμπορους, ποσα ποια να αποθηκεύονταν,... το καλοκαίρι, το φθινόπωρο, δεν αγοραζε κανενας,... και αυτοι αγοραζανε συνέχεια χωρίς να πουλανε,...και λέγανε θα το μαζέψουμε να το πουλήσουμε το χειμώνα Λιγο δύσκολο μου φαίνεται, και ειναι το κεφάλαιο που πρέπει να διαθέτεις για να το κάνεις αυτο, και το μέλλον αβεβαιο αν θα τους εβγαινε

 
Ρε Θωμά ακόμα και όταν συμφωνούμε πρέπει να διαφωνούμε; 
Ως απάντηση στον Z3us που φαγώθηκε ότι μας πουλάνε παλιό στοκ το ανέβασα.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
1 Χρόνος 3 Μήνες πριν #179441 από stergiosbik
Απαντήθηκε από stergiosbik στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet
Δεν ξερω τι γινεται στην αγορα.
Ξερω τι ειδα και ακουσα εγω.
Οταν αγορασα φετος πελλετ,απο την ννωστη μεγαλη εταιρεια στην Ελλαδα,ρωτησα ποτε ηταν η παραγωγη του.
Η πωλητρια μου ειπε οτι ηταν παραγωγης 2021!
Φυσικα της ειπα οτι αυτο ηταν κλεψια κανονικη.Να μου πουλανε δλδ προιον παραγωγης 2021,σε τιμη 2022, με καπελο τις υποτιθεμενες αυξησεις στο κοστος παραγωγης.
Εκει αρχισε να τα μασαει.
Της ειπα οτι αν δεν ειχε πελλετ παραγωγης 2022 δεν θα αγοραζα.
Αφου εκανε ενα τηλ. στην αποθηκη για να τσεκαρει αν υπηρχε πελλετ του 2022,εγινε η αγορα του.
ΔΕΝ ΞΕΡΩ αν ισχυει σε ολους αυτη η κατασταση.
Λεω απλα αυτο που εζησα.

Δεν είναι ότι δεν είμαστε επαναστάτες. Απλά είμαστε άτυχοι που δεν είναι όπλο ο καναπές!!!


Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.735 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ