Οι τρέχουσες τιμές pellet

Περισσότερα
1 Χρόνος 3 Μήνες πριν #179400 από Manolis1978
Απαντήθηκε από Manolis1978 στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet
Απο Technopellet δεν εχω αγοράσει ποτέ αλλά μου αρέσει που αναγράφει τιμές. Ομως απο ότι έχω καταλάβει όλοι ακολουθούν το Leroy. Το Technopellet αν δεν κάνω λάθος ριχνει την τιμή όποτε το ρίξει το leroy και είναι πιο ακριβό γιατί μαλλον είναι χωρίς αποδειξη και μόνο απο το μαγαζί. Το royale που το έχουν πιο χαμηλά απο leroy δεν έχουν διαθεσιμότητα. 

Για την θερμοπρόσοψη που έκανες είναι ότι πιο έξυπνο μπορεί να κάνει κάποιος για να γλιτώσει χρήματα. Θα ήθελα να μας πεις καποια στιγμή πόσα χρήματα γλίτωσες.
 

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
1 Χρόνος 3 Μήνες πριν #179402 από fanis83
Απαντήθηκε από fanis83 στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet
Golden nuggets καιω 10 χρόνια τωρα, απλα τελειο, δεν υπαρχει να πω κατι αλλο
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": DOOM_NX

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
1 Χρόνος 3 Μήνες πριν - 1 Χρόνος 3 Μήνες πριν #179404 από DOOM_NX
Απαντήθηκε από DOOM_NX στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet
- Πόσο έχει το Schweighofer? 11 ευρώ το σακί.
- Ο τάδε το δίνει 9,5 και έλεγα να τα δώσω σε εσένα αντί γι'αυτόν επειδή είμαι τακτικός πελάτης
- Okay, σου το δίνω 9,5.

Last edit: 1 Χρόνος 3 Μήνες πριν by DOOM_NX.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
1 Χρόνος 3 Μήνες πριν #179405 από Gidigidino
Απαντήθηκε από Gidigidino στο θέμα Re:Οι τρέχουσες τιμές pellet
Το Schweighofer από τον Ιανουάριο θα πρέπει να είναι από 550-580€ με το ΦΠΑ και ανάλογα την περιοχή...
Τέτοιες φήμες υπάρχουν...
Ο θερμότερος Δεκέμβριος ever και ένας από τους θερμότερος Νοεμβριους γέμισε τις αποθήκες των εργοστασίων...
Όσοι λέτε ότι οι έμποροι έχουν στοκ από πέρυσι πρέπει να είστε λίγο περιορισμένης ευθύνης για να νομίζετε ότι εργοστάσια σαν την Schweighofer μπορούν να μην πουλάν για μήνες τίποτα....
1 με 2 μήνες να μην πουλήσουν και θα πρέπει ή να ξεστοκαρουν ή να κλείσουν....
Καλές γιορτές και υπομονή.

Στάλθηκε από το SM-G998B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
1 Χρόνος 3 Μήνες πριν #179408 από DOOM_NX
Απαντήθηκε από DOOM_NX στο θέμα Re:Οι τρέχουσες τιμές pellet
Η δικιά μου παλέτα πάντως γράφει ημερομηνία παραγωγής 22 Σεπτεμβρίου 2022.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
1 Χρόνος 3 Μήνες πριν #179418 από john88s
Απαντήθηκε από john88s στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet
Εγώ έχω να πω ότι μας έσωσε ο θερμός Νοέμβρης και ο άνευ προηγουμένου ζεστός Δεκέμβριος. Και όχι μόνο στην Ελλάδα αλλά πανευρωπαϊκά. Μας έσωσε η κατάσταση με την Κίνα και τον κορονοιο που γίνεται χαμός και ενώ ο ΟΠΕΚ μείωσε παραγωγή η τιμή του πετρελαίου έπεσε γιατί δεν τραβάει η Κίνα. Μας έσωσαν και τα μέτρα των Ευρωπαίων που έριξαν με την απειλή του φόβου την κατανάλωση ενέργειας στην Ευρώπη με το σχέδιο θερμοστάτης. Κούτσα στραβά την βγάλαμε φέτος. Η πλειοψηφία. Τώρα όσοι ζουν σε πολύ κρύες περιοχές σίγουρα είχαν σοβαρό πρόβλημα. Του χρόνου; Τρέχα γυρεύε. 

Βέβαια τα χρήματα που δαπανήθηκαν για την ενεργειακή προστασία είναι άνευ προηγουμένου πανευρωπαϊκά.  Στην δε Ελλάδα και λόγω εκλογών ακόμα περισσότερα. Πότε θα τα πληρώσουμε και αν θα τα πληρώσουμε δίπλα η όχι είναι μια άλλη κουβέντα που δεν μπορεί να γίνει εδώ.  Ένα μειονέκτημα που βρίσκω είναι ότι κόβουν χρήματα από παντού για μας στηρίξουν στο ενεργειακό....Και μπορεί να μην πεθάνω από το κρύο αλλά αν πάω σε Νοσοκομείο με τις περικοπές, ίσως με βρει εκεί....Το κακό είναι ότι δεύτερη χρονιά μετά το 2012 δεν μπορούμε να ζεσταθούμε με αξιοπρέπεια...
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": Pri, Manolis1978

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.642 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ