Οι τρέχουσες τιμές pellet

Περισσότερα
3 Χρόνια 11 Μήνες πριν #170564 από Still
Απαντήθηκε από Still στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet
πολυ σωστα!
η εταιρια δεν εκλεισε ουτε στιγμη, οπως με διαβεβαιωσε συνεργατης της που επικοινωνησε μαζι μου.
οι παραγγελιες τρεχουν κανονικα και περιμενω προτιμολογιο για να προχωρησω κι εγω.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
3 Χρόνια 11 Μήνες πριν - 3 Χρόνια 11 Μήνες πριν #170565 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
Απαντήθηκε από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet
Γεια σου ΔΗΜΗΤΡΗ και χρόνια πολλά με υγεία .ΚΑΙ ΕΚΤΟΣ ΤΟ ΚΡΟΤΟ ΚΑΙ ΤΟ ΚΑΝΑΛΙ ΝΑ ΤΡΑΒΑΕΙ ΒΙΝΤΕΟ ΚΑΙ ΝΑ ΔΕΙΧΝΕΙ ΣΤΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ ΑΠΕΥΘΕΊΑΣ!!!!χχχαχα αχα αα α α.ΠΡΙΝ 3 ΧΡΟΝΙΑ ΕΒΓΑΛΑ ΤΗ ΔΕΞΑΜΕΝΗ ΠΕΤΡΕΛΑΙΟΥ ΤΟΥ 1 ΤΟΝΟΥ (ΚΑΙ ΤΗΝ ΧΑΡΙΣΑ ΣΕ ΕΝΑ ΦΙΛΟ)ΚΑΙ ΕΒΑΛΑ ΕΝΑ ΒΑΡΕΛΙ 220 ΛΙΤΡΑ(από λάδια) ΓΙΑ ΔΕΞΑΜΕΝΗ ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΛΕΥΩ ΕΦΕΡΔΙΚΟ ΤΟ ΠΕΤΡΕΛΑΙΟΛΕΒΗΤΑ.ΑΝ ΗΞΕΡΑ ΟΤΙ ΘΑ ΓΙΝΟΤΑΝ ΑΥΤΟ ΜΕ ΤΟ ΠΕΤΡΕΛΑΙΟ ΘΑ ΤΗΝ ΚΡΑΤΟΥΣΑ ΚΑΙ ΘΑ ΤΗ ΓΕΜΙΖΑ ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΚΑΠΑΚΙ ΜΕ 0.67 ΠΟΥ ΠΟΥΛΑΝΕ.ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΚΑΙ ΠΑΡΕΡΧΟΝΤΑΙ ΟΛΑ ΚΑΠΟΤΕ!!!!!ΑΛΛΑ ΝΑ ΞΕΡΟΥΝ ΚΑΠΟΙΟΙ ΠΟΥ ΓΡΑΦΟΥΝ ΠΑΠΑ...ΙΕΣ ΚΑΙ ΠΑΡΑΠΛΗΡΟΦΟΡΗΣΗ Η ΑΛΦΑΓΟΥΝΤ Δ Ε Ν ΕΧΕΙ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΙ Ο Υ Τ Ε ΕΧΕΙ ΚΛΕΙΣΕΙ!!!!!!!!ΑΠΛΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΙΣΤΟΡΙΑ ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΑΝΑΦΈΡΘΗΚΕ
Last edit: 3 Χρόνια 11 Μήνες πριν by ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
3 Χρόνια 11 Μήνες πριν #170566 από john88s
Απαντήθηκε από john88s στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet
Το είδα στο facebook σε ένα ποστ, δεν το έψαξα. Έλεγαν ότι έκλεισε λόγο κορωνοιου για 45 μέρες .

Δεν ξέρω μήπως αναφέρονταν σε κάποιο άλλο εργοστάσιο του ομίλου. Οκ ανακαλώ, δεν το είπα για να παραπληροφορήσω, αλλά για να τονίσω τις δυσκολίες που έχουν οι Έλληνες παραγωγοί. Από την εταιρία άλλωστε έχω αγοράσει αρκετές φορές.

Τις παπαριες τις λένε όσοι ΚΡΑΖΟΥΝ ΤΟ ΚΑΥΣΙΜΟ ΠΕΛΛΕΤ, καίνε πελλετ οι ίδιοι, λένε ανακρίβειες για καύση με φιάλες, και ψεύτικα στοιχεία(μη επιστημονικά).

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
3 Χρόνια 11 Μήνες πριν #170568 από BIOPEL
Απαντήθηκε από BIOPEL στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet

Johnpropoman έγραψε:

BIOPEL έγραψε: Σήμερα παρέλαβα 2 παλέτες πέλλετ Schweighofer hot material (με το πορτοκαλί πλαίσιο) στην σακούλα, στην τιμή των 230 ευρώ/παλέτα.
Μου έφερε για δοκιμή και μια σακούλα με Ουκρανικό πέλλετ (άγνωστη μάρκα) αλλά με μια πρώτη ματιά πολύ σκόνη και τρίμα και έντονη μυρωδιά βερνικιού.
Τιμή 215 η παλέτα (66 σακιά).
Ο προμηθευτής ανατολική Θεσσαλονίκη (Ρύσιο).


Καλημέρα,φίλε Νίκο! :)
Η διαφορά ,για μένα είναι πολύ μικρή και το ρίσκο μεγάλο.
Η διαφορά 230Ευρώ με 180Ευρώ θα ήταν συζητήσιμη.
Σκέψου το καλά πριν μπλέξεις ...

Γιάννη χαίρομαι που σε βλέπω να γράφεις και ελπίζω να είσαι καλά !!
Επειδή ο καλός ο μύλος όλα τα αλέθει πήρα 2 παλέτες Ουκρανικό, 1 παλέτα GMG AUSTRIA και ακόμη μία Schweighofer η οποία πλέον έχει επίσημα μετονομαστεί από τον Δεκέμβριο του 2019 σε HS Timber Group με αλλαγή σακούλας.
Το καλύτερο μακράν όλων που δοκίμασα είναι το GMG.
Πότε θα ανοίξετε? θέλω να παίξω joker. :lol: :lol:

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
3 Χρόνια 11 Μήνες πριν #170570 από dimlyk
Απαντήθηκε από dimlyk στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet
το gmg ειναι το γνωστο ρουμανικο egger αρκετα καλο αλλα και λεπτοκοκο οποτε για σωστες συγκρισεις χρειαζεται μειωση της ριψης


Η δυστυχία αυτού του κόσμου είναι ότι οι ηλίθιοι είναι γεμάτοι αυτοπεποίθηση
Αγάπα τους εχθρούς σου - αυτό θα τους τρελάνει
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": BIOPEL

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
3 Χρόνια 11 Μήνες πριν #170571 από BIOPEL
Απαντήθηκε από BIOPEL στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet

dimlyk έγραψε: το gmg ειναι το γνωστο ρουμανικο egger αρκετα καλο αλλα και λεπτοκοκο οποτε για σωστες συγκρισεις χρειαζεται μειωση της ριψης


Καλημέρα Dimlyk,
πουθενά στη σακούλα του GMG δεν αναγράφει χώρα προέλευσης Ρουμανία (γενικά δεν αναγράφει προέλευση) αλλά ούτε και είναι λεπτόκοκκο σε σχέση με το Swei ας πούμε ή το Foco.
Έστειλα mail στην GMG να μου πει που φτιάχνεται το πέλλετ τους αλλά και αν έχουν πιστοποίηση ENplus παραγωγής, όχι μόνο ENplus trader όπως γράφει στην σακούλα τους.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.525 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ