Οι τρέχουσες τιμές pellet

Περισσότερα
7 Χρόνια 6 Μήνες πριν - 7 Χρόνια 6 Μήνες πριν #153598 από ianis
Απαντήθηκε από ianis στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet
χαλανδρι σταθμό Δ.Πλακεντίας ειμαι εγώ... γιατί να εχει διαφορά? πεσαμε στα συνορα?
Last edit: 7 Χρόνια 6 Μήνες πριν by ianis.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
7 Χρόνια 6 Μήνες πριν - 7 Χρόνια 6 Μήνες πριν #153612 από caftis
Απαντήθηκε από caftis στο θέμα Re:Οι τρέχουσες τιμές pellet
Πήρα και εγώ 2 παλετες την 1 με 15 και την 2 με 20.Τις παρήγγειλα με διαφορά 2 μέρες και είχαν αλλάξει την χρέωση της μεταφοράς από 15 σε 20 γιατί δεν είναι λέει η ευρωπαλετα αλλά πιο μεγάλη. Μου τα έφεραν με παπαγαλακι αλλά τους είχα πει να έχουν και παλετοφορο οπότε τα έβαλα ακριβώς εκεί που ήθελα.

Στάλθηκε από το D6603 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Last edit: 7 Χρόνια 6 Μήνες πριν by caftis.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": ianis

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
7 Χρόνια 6 Μήνες πριν - 7 Χρόνια 6 Μήνες πριν #153613 από ΝΧΟΝΤΖ
Απαντήθηκε από ΝΧΟΝΤΖ στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet

ΝΧΟΝΤΖ έγραψε: ΄Πήρα και εγώ σήμερα 2 παλέττες με την παραπάνω τιμή. Μόνο που μου χρέωσαν 20€ μεταφορικά την κάθε παλέττα,εξ άλλου την χρέωση αυτή την έγραφαν και πάνω από τα πέλλετ. Όταν τα δοκιμάσω ( μέχρι τώρα έκαιγα alfawood ) θα πώ και την γνώμη μου. Πάντως η τιμή όντως φαίνεται super , σε αυτό συμφωνούσαν και 3 που περίμεναν μετά από μένα για τον ίδιο λόγο... :)
Α ευχαριστούμε και τον φίλο theolia για την ενημέρωση! ;)


Ηρθε σήμερα η παραγγελιά με παλλετοφόρο και το χαρτί της μεταφορικής λέει dhl global hellas :unsure: Μού είπαν ότι τα φέρνουν από Ελευσίνα. Πάντως παιδιά τα μεταφορικά στο Leroy σε όλους έλεγε 20€ για εντός Αττικής η παλλέτα ανεξάρτητα απόστασης ,εγώ Ν. Πεντέλη μένω.
Αντε και καλό χειμώνα και ελπίζω να είναι το ίδιο ήπιος με πέρισυ!
Πάντως το Leroy είναι ό,τι νάναι. ΄Πρώτον τι ευρωπαλέτα και λοιπές αηδίες λένε για να δικαιολογήσουν την διαφορετική χρέωση. Η παλλέτα τους είναι πιο μικρή σε διαστάσεις από την alfawood που αγόραζα από Praktiker. Τότε το Praktiker τι πρέπει να χρεώσει παλλέτα - γίγας :dry: ;Κατά δεύτερον τους είχα πεί να μου την φέρουν μετά τις 10 Οκτωβρίου, μου τηλεφώνησαν για να μου φέρουν στις 5 Οκτωβρίου αλλά είχαν στο φορτηγό την ....μία παλέττα και τελικά σήμερα 6 Οκτωβρίου έφεραν και τις 2 παλέττες. Πάντως τα παιδιά της μεταφορικής άψογα, εξυπηρετικά και με το χαμόγελο!
Last edit: 7 Χρόνια 6 Μήνες πριν by ΝΧΟΝΤΖ.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
7 Χρόνια 6 Μήνες πριν #153616 από Pri
Απαντήθηκε από Pri στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet
Βρε μη μιλάτε καθόλου! Εξαιρετικό πέλλετ σε εξαιρετική τιμή (για Αττική κιόλας;) και σκέφτεστε τα μεταφορικά; Δηλαδή τι να πούμε κι εμείς που δεν έχουμε τέτοια στην Πελοπόννησο;;; 275 τον τόνο (με ΦΠΑ και μεταφορικά) πλήρωσα το Α1 της alfawood και κάνω το σταυρό μου να βγει καλό (ίσως βγει δηλαδή). Μακάρι να έβρισκα σ' αυτή την τιμή και το golden nugget, αλλά που...

There is nothing more uncommon than common sense.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
7 Χρόνια 6 Μήνες πριν - 7 Χρόνια 6 Μήνες πριν #153622 από lefterismega
Απαντήθηκε από lefterismega στο θέμα Re:Οι τρέχουσες τιμές pellet

Pri έγραψε: Βρε μη μιλάτε καθόλου! Εξαιρετικό πέλλετ σε εξαιρετική τιμή (για Αττική κιόλας;) και σκέφτεστε τα μεταφορικά; Δηλαδή τι να πούμε κι εμείς που δεν έχουμε τέτοια στην Πελοπόννησο;;; 275 τον τόνο (με ΦΠΑ και μεταφορικά) πλήρωσα το Α1 της alfawood και κάνω το σταυρό μου να βγει καλό (ίσως βγει δηλαδή). Μακάρι να έβρισκα σ' αυτή την τιμή και το golden nugget, αλλά που...


Για ποια περιοχή της Πελοποννήσου μιλάς? Από L/M Αμαρουσίου το golden nugget μου στοίχισε ο τόνος 262.70€ με ΦΠΑ και μεταφορικά για Λουτράκι. Μπορείς να κάνεις την παραγγελία σου και τηλεφωνικά. Προλαβαίνεις.... Είναι μέχρι τις 8 του μήνα αυτού



sent from my beautiful curved LG G flex2, using "Tapa"
Last edit: 7 Χρόνια 6 Μήνες πριν by lefterismega.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
7 Χρόνια 6 Μήνες πριν #153623 από Fokion
Απαντήθηκε από Fokion στο θέμα Re:Οι τρέχουσες τιμές pellet
Εχετε το νου σας και μετά τις 8/10......

ENERGY GP 8000 (X2) εφυγαν - απολυτα ευχαριστημενος
www.energ.gr/index.php?option=com_kunena...mid=144&limitstart=0
ECOSPAR AUGIRA 23KW NEW ENTRY....
www.energ.gr/index.php?option=com_kunena...&id=59591&Itemid=384

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.517 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ