Οι τρέχουσες τιμές pellet

Περισσότερα
9 Χρόνια 3 Μήνες πριν #145189 από kapjohn
Απαντήθηκε από kapjohn στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet
Kαλημερα παιδια παντως ποιοτηκα το πελλετ του carrefour φετος ειναι φανταστκο..........και πανω απο ολα ελληνικο

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 3 Μήνες πριν #145211 από lefterismega
Απαντήθηκε από lefterismega στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet

kapjohn έγραψε: Kαλημερα παιδια παντως ποιοτηκα το πελλετ του carrefour φετος ειναι φανταστκο..........και πανω απο ολα ελληνικο


Σωστό ... μόνο που το έχει 4,49€ τσουβάλι και κάνει κάθε τόσο τα παιχνίδια του ...
Όταν κάνει την "προσφορά" (30-40% κάτω)του θα πρέπει να είσαι απο πάνω με την καραμπίνα για να προλάβεις άλλως πάει στους κολλητούς/ημέτερους ...
(βέβαια μιλάω για επαρχία ... δεν ξέρω για μεγαλουπόλεις τι γίνεται)

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 3 Μήνες πριν #145213 από kapjohn
Απαντήθηκε από kapjohn στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet
Εχεις απολυτο δικιο!!!!!!!!!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 3 Μήνες πριν - 9 Χρόνια 3 Μήνες πριν #145216 από craneman
Απαντήθηκε από craneman στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet

lefterismega έγραψε:

kapjohn έγραψε: Kαλημερα παιδια παντως ποιοτηκα το πελλετ του carrefour φετος ειναι φανταστκο..........και πανω απο ολα ελληνικο


Σωστό ... μόνο που το έχει 4,49€ τσουβάλι και κάνει κάθε τόσο τα παιχνίδια του ...
Όταν κάνει την "προσφορά" (30-40% κάτω)του θα πρέπει να είσαι απο πάνω με την καραμπίνα για να προλάβεις άλλως πάει στους κολλητούς/ημέτερους ...
(βέβαια μιλάω για επαρχία ... δεν ξέρω για μεγαλουπόλεις τι γίνεται)


Καλημέρα. Αυτό που λες ¨κολλητούς/ ημέτερους¨ δεν είναι σωστό.
Μένω Ελευσίνα και απλά παρακολουθώ το Forum καθημερινά. Κάποιος κύριος είπε εδώ μέσα (στο Forum ) ότι το Carrefour έβαλε 30% έκπτωση από Τετάρτη μέχρι το Σάββατο και απλά πήγα και πήγα 45 τσουβαλάκια.
Την Τετάρτη το μεσημέρι ξεκίνησα να βρω pellet. Στην Ελευσίνα έχει 2 καταστήματα και όταν ρώτησα αν έχει pellet, η υπάλληλος μου απάντησε ¨τι είναι αυτό¨. (για να είμαι ειλικρινής δεν περίμενα κάποια άλλη απάντηση).

Πήγα στο Μαρινόπουλο στην Λ. Χασιάς. Εκεί, είχαν ξεπουλήσει.
Πήγα στο Ζεφύρι (Καματερό). Εκεί είχε αλλά με τιμή 4,99 Ευρώ αλλά με την έκπτωση 30% δεν θα ¨έβγαινε¨ 3,14 ευρώ.

Κατέληξα στο Μαρινόπουλο στην Λένορμαν στο Κολωνό όπου πήρα 25 τσουβαλάκια. (Δεν είχα χώρο στο αμάξι για να μεταφέρω και άλλα). Όταν ξαναπήγα την Πέμπτη στο ίδιο κατάστημα, μόνο τα ράφια είχαν μείνει.

Το Σάββατο πήγα στο Carrefour Αμαρουσίου και πήρα άλλα 20. Εκεί η υπάλληλος μου είπε ότι πρέπει να κόψω τιμολόγιο γιατί πηρά πολλά….

Ίσως θα ήταν καλυτέρα να προσέχουμε λίγο τα λόγια μας. (λέω τώρα εγώ)
Last edit: 9 Χρόνια 3 Μήνες πριν by craneman.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 3 Μήνες πριν #145227 από AMBIENTES
Απαντήθηκε από AMBIENTES στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet
Και εγώ από το φόρουμ το έμαθα και πήγα σε δυο μαγαζιά εδώ στην Λάρισα και πηρα από 500 κιλά.Στο πρώτο μαγαζι είχε άλλη μιάμιση παλλέτα και στο δεύτερο άλλες δυόμιση.Αυτά την τετάρτη ,την πέμπτη το βράδυ δεν υπήρχε τίποτα.Απλώς αν το παίρνεις αμέσως χαμπάρι πάς και τσιμπάς αλλιώς ότι μείνει και άμα μείνει.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 3 Μήνες πριν #145256 από dimlyk
Απαντήθηκε από dimlyk στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet
γι αυτο λεω μενετε συντονισμενοι αλλα πανω απ ολα...
να λετε και καμμια πρισφορα οταν την πετυχενετε
οχι σα μερικους που μιλανε κατοπιν εορτης και καμαρωνουν σα γυφτικα σκεπαρνια λες και καναν καμμια εξυπναδα :)

οσο για το συγκεκριμενο πελλετ... οταν το βλεπετε στο μαρινοπουλο απλα περιμενετε την προσφορα (προφανως δεν βγαινει σε ολα τα φρανσαιζ )
αλλα ειδικα φετος επαιξε αρκετη προσφορα στο συγκεκριμενο κι απο αλλου ...οσοι παρακολουθειτε το ξερετε ...
και βασικα μιλαω για νοτιο ελλαδα γιατι στην βορειο εχουν κι αλλες επιλογες
αλλα και καπου νοτια υπαρχουν μονο που φαινεται ναναι περιορισμενες χωροθετικα ...


Η δυστυχία αυτού του κόσμου είναι ότι οι ηλίθιοι είναι γεμάτοι αυτοπεποίθηση
Αγάπα τους εχθρούς σου - αυτό θα τους τρελάνει

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.489 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ