Σημεία λιανικής πώλησης pellet

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #77876 από geov
Απαντήθηκε από geov στο θέμα Σημεία λιανικής πώλησης pellet
Για τσουβαλάκια,αγοράζω κάθε 2,3 μέρες για τη σόμπα μου,γιατί δυστυχώς για φέτος δεν έχω αποθηκευτικό χώρο.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #78186 από PANAYIOTIS73
Απαντήθηκε από PANAYIOTIS73 στο θέμα Σημεία λιανικής πώλησης pellet
Καλή σας μέρα από Βέροια,
Θέλω να προμηθευτώ το RZ PELLETS ή το Golden Nuggets σε τσουβαλάκια καθώς δεν έχω αποθηκευτικό χώρο. Γνωρίζει κανείς σημεία πώλησης στο Νομό Ημαθίας?
Μέχρι σήμερα καίω το DRAU HOLZ, το οποίο είναι αρκετά καλό, μα ο έμπορας (κατεύθυνση Βέροια προς Νάουσα, στροφή για Παναγία Δοβρά) το δίνει 5,50 € το σακί…

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #78200 από stoikon
Απαντήθηκε από stoikon στο θέμα Σημεία λιανικής πώλησης pellet

dreamboxer έγραψε: RZ Pellet,Schweighofer, Golden Nuggets, bioenergy επειδη σημερα αρχιζω γνωριζει καποιος που πωλουν στη Λαρισα???


Ρίξε μια ματιά στην Οδός Βόλου κάπου κοντά στο 60-62

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #78202 από theoilia
Απαντήθηκε από theoilia στο θέμα Σημεία λιανικής πώλησης pellet

PANAYIOTIS73 έγραψε: Καλή σας μέρα από Βέροια,
Θέλω να προμηθευτώ το RZ PELLETS ή το Golden Nuggets σε τσουβαλάκια καθώς δεν έχω αποθηκευτικό χώρο. Γνωρίζει κανείς σημεία πώλησης στο Νομό Ημαθίας?
Μέχρι σήμερα καίω το DRAU HOLZ, το οποίο είναι αρκετά καλό, μα ο έμπορας (κατεύθυνση Βέροια προς Νάουσα, στροφή για Παναγία Δοβρά) το δίνει 5,50 € το σακί…



Δεν νομίζω να βρεις κανένα από τα 2 στην Βέροια.Το καλοκαίρι που είχα ψάξει δεν τα είχα βρει.Πάντως το Drau holz είναι το ίδιο (θεωρητικά) με το Golden Nuggets μιας και τα φτιάχνει και τα 2 η σβαιχοφεν.Αλλά και αν τα βρεις μην νομίζεις ότι θα είναι φθηνότερα,ειδικά το RZ

φέτος καίμε πετρέλαιο...


Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": PANAYIOTIS73

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #78221 από dimlyk
Απαντήθηκε από dimlyk στο θέμα Σημεία λιανικής πώλησης pellet

PANAYIOTIS73 έγραψε: Καλή σας μέρα από Βέροια,
Θέλω να προμηθευτώ το RZ PELLETS ή το Golden Nuggets σε τσουβαλάκια καθώς δεν έχω αποθηκευτικό χώρο. Γνωρίζει κανείς σημεία πώλησης στο Νομό Ημαθίας?
Μέχρι σήμερα καίω το DRAU HOLZ, το οποίο είναι αρκετά καλό, μα ο έμπορας (κατεύθυνση Βέροια προς Νάουσα, στροφή για Παναγία Δοβρά) το δίνει 5,50 € το σακί…


schweighofer καπου στην οδο σταδιου ;)


Η δυστυχία αυτού του κόσμου είναι ότι οι ηλίθιοι είναι γεμάτοι αυτοπεποίθηση
Αγάπα τους εχθρούς σου - αυτό θα τους τρελάνει

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #78223 από theoilia
Απαντήθηκε από theoilia στο θέμα Σημεία λιανικής πώλησης pellet

dimlyk έγραψε:

PANAYIOTIS73 έγραψε: Καλή σας μέρα από Βέροια,
Θέλω να προμηθευτώ το RZ PELLETS ή το Golden Nuggets σε τσουβαλάκια καθώς δεν έχω αποθηκευτικό χώρο. Γνωρίζει κανείς σημεία πώλησης στο Νομό Ημαθίας?
Μέχρι σήμερα καίω το DRAU HOLZ, το οποίο είναι αρκετά καλό, μα ο έμπορας (κατεύθυνση Βέροια προς Νάουσα, στροφή για Παναγία Δοβρά) το δίνει 5,50 € το σακί…


schweighofer καπου στην οδο σταδιου ;)


Ναι,λίγο μετά από αυτόν που λέει ο φίλος αλλά νομιζω δεν έχει πια σβαι,πουλάει κάποια άλλα που λέει πως είναι τα ίδια.Από εκεί είχα αγοράσει dimlyk τα δικά μου σβαι-egger...

φέτος καίμε πετρέλαιο...


Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.083 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ