Βοήθεια για επιλογή σόμπας πετρελαίου

Περισσότερα
6 Χρόνια 4 Μήνες πριν #160358 από nelos7
Καλησπέρα θα ήθελα να αγοράσω μια σόμπα πετρελαίου για το σπίτι που νοικιάζω και θα ήθελα αν γνωρίζετε να μου προτείνετε κάποιες καλές. Το σπίτι είναι σε πολυκατοικία ημιόροφος 66 τετραγωνικά με καινούρια κούφωματα που περαστηκαν το καλοκαίρι. Πέρυσι το χειμώνα με τα παλιά κουφώματα που εμπαζαν λιγο με μια σομπα alfatherm t100 που ειχα απο το πατρικο μου το σπίτι ζεσταινε ικανοποιητικα. Το σπίτι θεωρώ ότι είναι ζεστό σχετικά. Παραθέτω το λινκ απο αυτη που είχα περισυ
www.e-sompes.gr/index.php?act=viewProd&productId=1189

Στάλθηκε από το SM-G925F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
6 Χρόνια 4 Μήνες πριν #160360 από dimlyk
με το πετρελαιο δεν τα παμε καλα :) το πελλετ τοχεις σκεφτει ?
γιατι δεν σου κανει αυτη ? ολες ιδιες ειναι πανω κατω ...ισως βρεις καποια λιγο μεγαλυτερη η με ανεμιστηρα ...παντως θελουν την συντηρηση τους για ν αποδιδουν σωστα


Η δυστυχία αυτού του κόσμου είναι ότι οι ηλίθιοι είναι γεμάτοι αυτοπεποίθηση
Αγάπα τους εχθρούς σου - αυτό θα τους τρελάνει

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
6 Χρόνια 4 Μήνες πριν #160363 από nelos7

dimlyk έγραψε: με το πετρελαιο δεν τα παμε καλα :) το πελλετ τοχεις σκεφτει ?
γιατι δεν σου κανει αυτη ? ολες ιδιες ειναι πανω κατω ...ισως βρεις καποια λιγο μεγαλυτερη η με ανεμιστηρα ...παντως θελουν την συντηρηση τους για ν αποδιδουν σωστα

Αυτή που είχα εχει χαλάσει κ νομίζω ήρθε η ώρα να πάρω μία καινούρια.. Πελλετ το έχω σκεφτεί αλλά και δεν έχω το μπάτζετ και είμαι και σε ενοίκιο οπότε αν αλλαξω σπίτι δεν ξέρω κατά πόσο θα μου κάνει για το επόμενο.

Στάλθηκε από το SM-G925F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.058 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ