Εναν καλό αφυγραντηρα εχετε να προτείνετε

Περισσότερα
7 Χρόνια 6 Μήνες πριν - 7 Χρόνια 6 Μήνες πριν #153743 από aenaos15

theoilia έγραψε: Ναι γράψε τα εδώ.Θα ήθελα να ακούσω γνώμες


www.aeg.com.gr/Products/%CE%A6%CE%A1%CE%.../Sensidry/T97689IH3/
Αυτο ειναι το στεγνωτηριο που εχω , ο θορυβος ειναι ανεπαισθητος ( δουλευει με νυχτερινο σε ωρες που κοιμομαστε και δεν μας ενοχλει καθολου ) , με κλειστη την πορτα του μπανιου και μετα απο 2,5-3 ωρες περιπου που δουλευει για να στεγνωσει τα ρουχα , μπαινοντας στο μπανιο αυτο που καταλαβαινεις ειναι απλα μια αισθηση ζεστης. Σε καμμια περιπτωση δεν τιθεται θεμα υγρασιας. Καταναλωση πολυ χαμηλη ( μετρω με efergy engage ) , αισθηση ρουχων απιστευτα μαλακη και γενικα με εξαιρεση την τιμη ειμαι πολυ ικανοποιημενος. Οτι αλλο θελεις να ρωτησεις πες μου....
Last edit: 7 Χρόνια 6 Μήνες πριν by aenaos15.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
7 Χρόνια 6 Μήνες πριν #153745 από theoilia
όντως,τσούζει λίγο η τιμή του...Εγώ μάλλον τείνω προς αυτό το AEG ή αυτό το LG και για κάποιο λόγο που δεν μπορώ να εξηγήσω "ψήνομαι" πιο πολύ από το LG.Το AEG που έχεις μάλλον φεύγει λίγο από τις δυνατότητες μου αν και φαίνεται πολύ ενδιαφέρων.Έχουν άραγε μεγάλη διαφορά στην κατανάλωση τα Α++ σε σχεση με τα Α+++;Την δευτέρα θα κάνω μια βόλτα στα μαγαζιά εδώ στην πόλη μου για να δω τι τιμές παίζουν.

φέτος καίμε πετρέλαιο...


Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
7 Χρόνια 6 Μήνες πριν #153757 από dimitris11
62 DB αθόρυβο όσο και ο απορροφητήρας. Όλα τα έχουν βαφτίσει αθόρυβα στην Ελλάδα.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
7 Χρόνια 6 Μήνες πριν #153761 από aenaos15

dimitris11 έγραψε: 62 DB αθόρυβο όσο και ο απορροφητήρας. Όλα τα έχουν βαφτίσει αθόρυβα στην Ελλάδα.


Δεν εχω βαφτισει τιποτα φιλε μου , μου ζητηθηκε μια πληροφορια και την εδωσα. Παρ' ολα αυτα αν εισαι αθηνα κερναω καφεδακι για να ακουσεις τα 62 db.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
7 Χρόνια 6 Μήνες πριν #153763 από dimlyk

theoilia έγραψε: όντως,τσούζει λίγο η τιμή του...Εγώ μάλλον τείνω προς αυτό το AEG ή αυτό το LG και για κάποιο λόγο που δεν μπορώ να εξηγήσω "ψήνομαι" πιο πολύ από το LG.Το AEG που έχεις μάλλον φεύγει λίγο από τις δυνατότητες μου αν και φαίνεται πολύ ενδιαφέρων.Έχουν άραγε μεγάλη διαφορά στην κατανάλωση τα Α++ σε σχεση με τα Α+++;Την δευτέρα θα κάνω μια βόλτα στα μαγαζιά εδώ στην πόλη μου για να δω τι τιμές παίζουν.


20% χοντρικα απο κλαση σε κλαση :)
θεωρητικα παντα καθε συσκευη ομως εχει αλλη ισχυ αρα δεν συγκρινονται ανομοια


Η δυστυχία αυτού του κόσμου είναι ότι οι ηλίθιοι είναι γεμάτοι αυτοπεποίθηση
Αγάπα τους εχθρούς σου - αυτό θα τους τρελάνει

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
7 Χρόνια 6 Μήνες πριν #153773 από dimitris11

aenaos15 έγραψε:

dimitris11 έγραψε: 62 DB αθόρυβο όσο και ο απορροφητήρας. Όλα τα έχουν βαφτίσει αθόρυβα στην Ελλάδα.


Δεν εχω βαφτισει τιποτα φιλε μου , μου ζητηθηκε μια πληροφορια και την εδωσα. Παρ' ολα αυτα αν εισαι αθηνα κερναω καφεδακι για να ακουσεις τα 62 db.

Αναφέρομαι στην εταιρία που το διαφημίζει στη σελίδα της.Υπαρχει και αυτο
ixoripansi.gr/wp-content/uploads/ixoripansi.pdf σελίδα 3 όποιος θέλει να μάθει για το θόρυβο.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.086 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ