Εναν καλό αφυγραντηρα εχετε να προτείνετε

Περισσότερα
7 Χρόνια 6 Μήνες πριν #153709 από dimlyk
καθε πραγμα ειναι φτιαγμενο για να κανει την δουλεια του και ο αφυγραντηρας δεν στεγνωνει ρουχα ...στεγνωνει την ατμοσφαιρα βοηθωντας στην εξατμιση και στεγνωμα των ρουχων...αυτο ομως παιρνει ωρα και φυσικα δεν μιλαμε για 2-3 πλυντηρια ρουχα αλλα για 2-3 ρουχα
και μια κι εχεις και μωρο λιγο προσοχη γιατι το μωρο χρειαζεται τγρασια ...οχι την υγρασια των ρουχω ομως με τις εντονες οσμες


Η δυστυχία αυτού του κόσμου είναι ότι οι ηλίθιοι είναι γεμάτοι αυτοπεποίθηση
Αγάπα τους εχθρούς σου - αυτό θα τους τρελάνει

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
7 Χρόνια 6 Μήνες πριν #153710 από dimitris11

Oscar έγραψε: Οποτε αξιζει τον κοπο και το κοστος λογικα.
Αυτο με τους αφυγραντηρες τυπου desiccant δεν το ηξερα και φανταζομαι οτι ειναι καλυτερα απο τους αλλους με κομπρεσορα!


Και οι δυο παράγουν θερμότητα. Οι πρώτοι χρησιμοποιουν αντίσταση για να παράξουν θερμότητα και οι δεύτεροι τον ψυκτικό κύκλο (π.χ. ψυγεία κλιματιστικά).Οι πρώτοι αξίζουν μόνο για θερμοκρασίες κάτω των 15 βαθμών διότι οι άλλοι δεν αποδίδουν. Στους 20 βαθμους τσάπα το παραπάνω ρεύμα που καίνε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
7 Χρόνια 6 Μήνες πριν - 7 Χρόνια 6 Μήνες πριν #153711 από dimitris11
Όταν βάζω το στεγνωτήριο στο μπάνιο γίνεται σάουνα. Έχω εξαερισμό αλλά δεν βοηθάει πολύ. Αφήνω την πόρτα του μπάνιου ανοικτή.Αν υπάρχει κάποιο που δεν βγάζει υγρασία θα ήθελα να το ξέρω.
Last edit: 7 Χρόνια 6 Μήνες πριν by dimitris11.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
7 Χρόνια 6 Μήνες πριν #153714 από dimlyk
υπαρχει σε επαγγελματικο


Η δυστυχία αυτού του κόσμου είναι ότι οι ηλίθιοι είναι γεμάτοι αυτοπεποίθηση
Αγάπα τους εχθρούς σου - αυτό θα τους τρελάνει

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
7 Χρόνια 6 Μήνες πριν #153720 από Stavrax
Όταν θέλεις να στεγνώσεις ρούχα, τα βάζεις σε ένα κλειστό δωμάτιο με τον αφυγραντήρα στο φουλ και επιταχύνει αρκετά το στέγνωμα τους. Το κάνει η μητέρα μου από πέρυσι και βλέπει διάφορες στον χρόνο που χρειάζεται.


Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
7 Χρόνια 6 Μήνες πριν #153723 από theoilia

dimitris11 έγραψε: Όταν βάζω το στεγνωτήριο στο μπάνιο γίνεται σάουνα. Έχω εξαερισμό αλλά δεν βοηθάει πολύ. Αφήνω την πόρτα του μπάνιου ανοικτή.Αν υπάρχει κάποιο που δεν βγάζει υγρασία θα ήθελα να το ξέρω.


Αυτά που είναι με αντλία θερμότητας;Και αυτά βγάζουν υγρασία;Πάντως η απόφαση πάρθηκε για στεγνωτήριο μιας και η επιβλέπουσα αρχή είναι κάθετη ως προς την αγορά του...Έμαθε πως με το στεγνωτήριο γλιτώνεις πολύ σιδέρωμα και δεν το συζητάει....Άρα άκυρο το ερώτημα περί αφυργαντηρα

φέτος καίμε πετρέλαιο...


Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.075 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ