Μεταφορα ζεστου αερα απο τρυπα τοιχου

Περισσότερα
10 Χρόνια 4 Μήνες πριν #114082 από giabritsos


Ανοιξα και το πρωι το ιδιο θεμα αλλα σβηστηκε,ισως ειπα κατι που δεν επρεπε.στην φωτο φαινεται το σαλονι μου,θελω να ανοιξω τρυπα αριστερα εκει που ειναι ο πινακας για να ζεστανω το δωματιο που ειναι απο πισω.μπορω εκει στην τρυπα να βαλω καποιο ειδουν βεντιλατερ να τραβαει αερα απο σαλονι και να στελνει στο δωματιο;τι προτεινετε; Αν υπαρχει καποιο ιδιο θεμα ζητω συγγνωμη και θα ηθελα να με παραπεμψετε εκει...


Sent from my iPhone using Tapatalk

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 4 Μήνες πριν #114083 από giabritsos



Sent from my iPhone using Tapatalk

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 4 Μήνες πριν #114085 από παλτακης
Και βεβαια μπορεις και σε υψος λιγο πιο πανω απο το πινακα ωστε να παιρνει την μεγιστη ποσοστητα ζεστου αερα που θα εγκλωβιζεται στο ταβανι .Τον ανεμιστηρα μπορεις να τον συνδεσεις και με ενα θερμοδιακοπτη που θα ρυθμισεις σε ποια θερμοκρασια θα θες να ανοιγει και να δινει εντολη στον ανεμιστηρα να δουλευει ,Ετσι θα εχεις ενα συστημα αυτοματισμου χωρις να εισαι υποχρεωμενος να ανοιγεις και να κλεινεις τον ανεμιστηρα απο διακοπτη .

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 4 Μήνες πριν #114088 από giabritsos
Τι τρυπα να ανοιξω; Σκεφτομουν κατι μικρο και διακριτικο; Τετοιους ανεμιστηρες που ρουφανε απο τη μια και πετανε αερα απο την αλλη που θα βρω ; Με τι ονομασια θα τους ψαξω; Ρωταω γιατι ειμαι επαρχια και θα κινηθω πιο πολυ για αγορα απο ιντερνετ...

Θα δω διαφορα στο δωματιο εκεινο ;και ενα βαθμο να εχει διαφορα θα ειμαι ευχαριστημενος


Sent from my iPhone using Tapatalk

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 4 Μήνες πριν #114090 από παλτακης
δωσε λιγο χρονο να σου βρω ενα θεμα αντιστοιχο

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 4 Μήνες πριν #114092 από giabritsos
Ευχαριστω...


Sent from my iPhone using Tapatalk

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.069 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ