Ιονιστής δωματίου για μείωση κάπνας τσιγάρου

Περισσότερα
11 Χρόνια 1 Μήνας πριν #91132 από maraplus
Ρε παιδιά δεν θέλω να το κόψω
Να απολαμβάνω θέλω χωρίς να βρομάει το δωμάτιο μου. Να και αναπνέω λιγότερη κάπνα

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 1 Μήνας πριν #91134 από dimlyk
ειχα ενα philips ..δεν μπορω να πω οτι με ειχε ικανοποιησει
σιγουρα καποια δουλεια κανει ,,αρκει ν αλλαζεις τακτικα τα φιλτρα και φυσικα να δουλευει συνεχεια
πριν αποφασισεις παντως ενημερωσου και για το κοστος των φιλτρων ... απο μαρκα σε μαρκα θα αλλαζει και δεν ειναι αμελητεο


Η δυστυχία αυτού του κόσμου είναι ότι οι ηλίθιοι είναι γεμάτοι αυτοπεποίθηση
Αγάπα τους εχθρούς σου - αυτό θα τους τρελάνει

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 1 Μήνας πριν #91140 από house
Δεν κανει τιποτα . Εγω εχω ενα στο δωματιο απ τα παιδια για να κατακρατει την σκονη !
Εχει μεταλικο φιλτρο το οποιο καθε 2-3 μερες θελει πλύσιμο .

Δεν πρόκειται να κανει τιποτα για τοσο καπνο που λες εσυ , ασε που μυριζει το δωματιο και χωρις να αναψεις τσιγαρο φανταζομαι !

Δεν ξερω ,δεν νομιζω να μπορεις να τα θες ολα , και να καπνιζεις και να μην μυριζει και να μην εχει καπνο . Εκτος αν παρεις κανενα σπιραλ και το βαλεις διπλα που καπνιζεις και με τρυπα στελνεις τον αερα εξω .

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 1 Μήνας πριν #91211 από ΕΥΘΥΜΙΟΥΓΙΑΝΝΗΣ
έχω ενα Philips πολλά χρόνια, έχει φίλτρο με κόκκους άνθρακα και είναι αρκετά ικανοποιητικό. Είναι για καθαρισμό καπνού από τσιγάρο. Στις δυνατές σκάλες κάνει θόρυβο. Έχει σημασία η τοποθέτηση στο χώρο. παρατήρησε πως κινείται ο καπνός στο χώρο σου και βάλτο πάνω στη πορέια του. Ψηλά είναι πιό αποτελεσματικό. Βάσεις και λίγο άρωμα, αρωματικό λάδι στο χάρτινο φίλτρο. Κόστος φίλτρων περίπου στα 25€ αν θυμάμαι, για 2-3 μήνες.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": maraplus

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 1 Μήνας πριν #91248 από stratis 1

maraplus έγραψε: Ρε παιδιά δεν θέλω να το κόψω
Να απολαμβάνω θέλω χωρίς να βρομάει το δωμάτιο μου. Να και αναπνέω λιγότερη κάπνα


Αν δεν θες να το κοψης δοκιμασε το ηλεκτρονικο τσιγαρο.
Εγω ημουν φανατικος καπνιστης και δεν περιμενα να το κοψω ποτε.Το εχω σταματησει απο την ανοιξη.
Υπαρχουν ηλεκτρονικα τσιγαρα που δεν εχουν καμια διαφορα απο τα κανονικα.
Με 30 40 ευρω παιρνης την πιπα και τα υγρα, ρυθμιζεις το ποσοστο νικοτινης και ατμιζεις πλεον μεσα στο σπιτι χωρις να παραπονιεται κανεις.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 1 Μήνας πριν #91271 από panos79

ΕΥΘΥΜΙΟΥΓΙΑΝΝΗΣ έγραψε: έχω ενα Philips πολλά χρόνια, έχει φίλτρο με κόκκους άνθρακα και είναι αρκετά ικανοποιητικό. Είναι για καθαρισμό καπνού από τσιγάρο. Στις δυνατές σκάλες κάνει θόρυβο. Έχει σημασία η τοποθέτηση στο χώρο. παρατήρησε πως κινείται ο καπνός στο χώρο σου και βάλτο πάνω στη πορέια του. Ψηλά είναι πιό αποτελεσματικό. Βάσεις και λίγο άρωμα, αρωματικό λάδι στο χάρτινο φίλτρο. Κόστος φίλτρων περίπου στα 25€ αν θυμάμαι, για 2-3 μήνες.


αυτο το φιλτρο με κοκκους ανθρακα κανει αραγε σε περσιδα τζακιου παιδια;και ειδικα μονομπλοκου που η φυσικη ροη δεν μ ενδιαφερει πολυ.προχθες αλλαξα το φιλτρο καμπινας απο το αυτοκινητο και το παλιο λεω να το δοκιμασω.εχω λιγο καπνα κατα το ανοιξε κλεισε της πορτας και δυσκολα την αποφευγω οσο προσεχτικος κ να μαι.αξιζει ή να το ξεχασω καλυτερα;

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.068 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ