Θερμομονωτικά υλικά: χρήσεις - πλεονεκτήματα - μειονεκτήματα

Περισσότερα
11 Χρόνια 2 Μήνες πριν #78205 από velanas
www.epshellas.com/index.php/thermalinsul...llsthermalinsulation .εδώ έχει όλες τις πληροφορίες για την θερμομόνωση.υπάρχει και "αφτοσβινιμενι" διογκωμένη πολυστερίνη

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 2 Μήνες πριν #78207 από dimlyk
ε οχι και ολες και μην το ποσταρεις συνεχεια


Η δυστυχία αυτού του κόσμου είναι ότι οι ηλίθιοι είναι γεμάτοι αυτοπεποίθηση
Αγάπα τους εχθρούς σου - αυτό θα τους τρελάνει

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 2 Μήνες πριν #78225 από velanas
dimlyk διάβαζε προσεκτικά θα βρείς απάντηση εκεί σε ολα.to κάνω post συνεχεια γιατί συζητάτε χωρίς να ξέρετε.εγώ μένω βουλγαρία έχω μόνωση διογκωμένη 5cm και με -15 ο λέβητας δουλεύει χαλαρά και μέσα με φανελα.και σιγά το κρύο που έχει στην Αθηνα.η "θερμοπροσοψη" τώρα μπήκε εκεί εδώ είναι 10 χρονια και ήμουν σε αυτό τον κλάδο και ξέρω τι λέω

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 2 Μήνες πριν #78271 από stergiosbik

velanas έγραψε: dimlyk διάβαζε προσεκτικά θα βρείς απάντηση εκεί σε ολα.to κάνω post συνεχεια γιατί συζητάτε χωρίς να ξέρετε.εγώ μένω βουλγαρία έχω μόνωση διογκωμένη 5cm και με -15 ο λέβητας δουλεύει χαλαρά και μέσα με φανελα.και σιγά το κρύο που έχει στην Αθηνα.η "θερμοπροσοψη" τώρα μπήκε εκεί εδώ είναι 10 χρονια και ήμουν σε αυτό τον κλάδο και ξέρω τι λέω


Ας μη σχολιασω καλυτερα. :(

Δεν είναι ότι δεν είμαστε επαναστάτες. Απλά είμαστε άτυχοι που δεν είναι όπλο ο καναπές!!!


Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 2 Μήνες πριν #78310 από pantelis1973

velanas έγραψε: www.epshellas.com/index.php/thermalinsul...llsthermalinsulation .εδώ έχει όλες τις πληροφορίες για την θερμομόνωση.υπάρχει και "αφτοσβινιμενι" διογκωμένη πολυστερίνη


Συγνωρε ρε παιδιά,το "αφτοσβινιμενι" τι είναι;

Δεν κανει κρυο στην Ελλάδα...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 2 Μήνες πριν #78314 από kobra2
εκτος απο θερμομονωση υπαρχει κατι που βοηθαει στην αντιμετωπιση της υγρασιας στους τοιχους στην πραξη και οχι το τι λενε για να πουλησουν? και οταν λεμε υγρασια εννοουμε οτι ειναι σαν να ποτιζουν οι τοιχοι και απο μεσα τρωει μπογιες σοβαδες κτλ

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.077 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ