Ηλεκτρονικοί θερμοστάτες χώρου

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #65415 από dimlyk
Απαντήθηκε από dimlyk στο θέμα Ηλεκτρονικοί θερμοστάτες χώρου
και σωστη ρυθμιση του θερμοστατη γιατι μπορει αν σε τρελανει με τα διαφορικα και τις μαμακιες του ...
το 0,2 μην το δοκιμασεις παντως για αρχη


Η δυστυχία αυτού του κόσμου είναι ότι οι ηλίθιοι είναι γεμάτοι αυτοπεποίθηση
Αγάπα τους εχθρούς σου - αυτό θα τους τρελάνει

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #65419 από Sp4wN
Απαντήθηκε από Sp4wN στο θέμα Ηλεκτρονικοί θερμοστάτες χώρου
Μή μου τα λές από τώρα !! Όταν τον πάρω στα χέρια μου θα μου περιγράψεις πώς τον συνδέουμε :P και τί να προσέξω αναλυτικά !! Σού χω βρεί δουλειά :whistle:

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #65426 από tzistsam
Απαντήθηκε από tzistsam στο θέμα Ηλεκτρονικοί θερμοστάτες χώρου
Η σύνδεση Νίκο είναι πανεύκολη. Απλά δεν χρησιμοποιείς τον ουδέτερο διότι δεν χρειάζεται :) Τώρα με την βαθμονόμηση και εγώ έχω θέμα γιατί τον ανοιγοκλείνει πολύ συχνά. Το 0,2 είναι όντως άκυρο για πέλετ. Εγώ βλέπω ότι θέλω μάλλον 0,6 διαφορά.

πετρέλαιο? μακρυά και αγαπημένοι.

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": Sp4wN

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #65625 από elvor
Απαντήθηκε από elvor στο θέμα Ηλεκτρονικοί θερμοστάτες χώρου

Sp4wN έγραψε: Τόσο τον παρήγγειλα και γώ .Με τα μεταφορικά θα έρθει +4 ευρώ πάνω .Τον χρειάζομαι για τον πάνω όροφο (και στούς 2 έχω ηλεκτροβάνες) που τον έχει τρελάνει τον λέβητα .Δουλεύει με μεγάλες αποκλίσεις μπορεί και 2 βαθμών μιάς και οι θερμοστάτες είναι από το 1998 και αναλογικοί με αποτέλεσμα όταν ο λέβητας έχει ζεστά νερά και λειτουργεί να μήν του ζητάει τίποτε και όταν έχει σβήσει επειδή έπιασε θερμοκρασία τότε ο θερμοστάτης να ζητάει νερά και μάλιστα για να επαναφέρει το σπίτι +3 βαθμούς πάνω !!
Δηλαδή τρελά πράγματα . Θέλω να τον δώ σε λειτουργία πρώτα και μετά άν αξίζει τον κόπο τον παραγγέλνω και για τον κάτω όροφο ,άν και εκεί τα πράγματα είναι πιό εύκολα ,μιάς και οι απώλειες είναι σχεδόν μηδαμινές(πάνω και κάτω θερμαινόμενοι όροφοι ) και ένας απλός ηλεκτρονικός θερμοστάτης ίσως έκανε μιά χαρά τη δουλειά !!

Από που τον παραγγείλατε;

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #65627 από Sp4wN
Απαντήθηκε από Sp4wN στο θέμα Ηλεκτρονικοί θερμοστάτες χώρου
Από Αθήνα μέσω του skroutz το βρήκα το κατάστημα .

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #65681 από tzistsam
Απαντήθηκε από tzistsam στο θέμα Ηλεκτρονικοί θερμοστάτες χώρου

elvor έγραψε: Από που τον παραγγείλατε;


Για θεσσαλονίκη ψάξε στον Καυκά. Απο εκεί τον πήρα εγώ, αλλά τον είχε σε προσφορά πριν κανα 2 μήνες. Τώρα δεν ξέρω πόσο τον έχει.

πετρέλαιο? μακρυά και αγαπημένοι.

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.069 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ