Πρόγραμμα "Εξοικονομώ κατ' Oίκον" - Προτάσεις & Σχόλια

Περισσότερα
10 Χρόνια 4 Μήνες πριν #119543 από ILIASPOT
φιλε μου vag 1234 σε ευχαριστω για τις πληροφοριες που μου δινεις.Μηπως γνωριζεις σε ποσο περιπου διαστημα υπογραφεται η συμβαση και μπαινουν οι προκαταβολες?εμενα μου ειπαν οτι ειμαι στην φαση της καταχωρησης,μηπως γνωριζεις εσυ που βρισκομαι?ειμαι κοντα στο να μπουν οι προκαταβολες η οχι?

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 4 Μήνες πριν #119545 από ILIASPOT

vag1234 έγραψε: Ωραία, στο ΠΕΑ δεν χρειάζεται να γίνει κάποια αλλάγή, θα αλλάξει όμως το έντυπο παρεμβάσεων διότι τα ποσά που αναγράφονται εκεί ισχύουν τελικά. Τα ποσά στο ΠΕΑ είναι καθαρά εγκυκλοπαιδικού χαρακτήρα.


Απο την τραπεζα ειπαν στον μηχανικο μου οτι μαλλον θα αντιμετωπισουμε προβλημα στο υπεκα με το πεα γιατι τα ποσα δεν θα συμβαδιζουν

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 4 Μήνες πριν #119547 από vag1234

ILIASPOT έγραψε: φιλε μου vag 1234 σε ευχαριστω για τις πληροφοριες που μου δινεις.Μηπως γνωριζεις σε ποσο περιπου διαστημα υπογραφεται η συμβαση και μπαινουν οι προκαταβολες?εμενα μου ειπαν οτι ειμαι στην φαση της καταχωρησης,μηπως γνωριζεις εσυ που βρισκομαι?ειμαι κοντα στο να μπουν οι προκαταβολες η οχι?


Περίμενε πρώτα να εγκριθείς από το ΥΠΕΚΑ (τουλάχιστον 3 μηνες μέση αναμονή). Και μετά κανένα μήνα με εναμιση να γίνει υπογραφή σύμβασης και εκταμίευση προκαταβολής και βλέπεις..

Απο την τραπεζα ειπαν στον μηχανικο μου οτι μαλλον θα αντιμετωπισουμε προβλημα στο υπεκα με το πεα γιατι τα ποσα δεν θα συμβαδιζουν


Μήπως η Τράπεζα είναι η Eurobank?

Ομορφάντρα μου ΔΕΝ πειράζει, που πήρες τόσο ακριβό μηχάνημα, τώρα παρακάλα μην ακριβύνει και αλλό το καυσιμό σου!!!
Θέλουμε φθηνό Ελληνικό & ΑΞΙΟΠΙΣΤΟ PELLET!!!!!!!!!...[IMG][/IMG][IMG]...[/IMG]
...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 4 Μήνες πριν #119548 από ILIASPOT
Οχι Πειραιως

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 4 Μήνες πριν #119552 από vag1234

ILIASPOT έγραψε: Οχι Πειραιως


Τεσπα δεν παίζει κανέναν ρόλο το ποσό στο ΠΕΑ. Πες τους να πάνε να :ohmy: !

Ομορφάντρα μου ΔΕΝ πειράζει, που πήρες τόσο ακριβό μηχάνημα, τώρα παρακάλα μην ακριβύνει και αλλό το καυσιμό σου!!!
Θέλουμε φθηνό Ελληνικό & ΑΞΙΟΠΙΣΤΟ PELLET!!!!!!!!!...[IMG][/IMG][IMG]...[/IMG]
...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 4 Μήνες πριν #119556 από ILIASPOT

vag1234 έγραψε:

ILIASPOT έγραψε: Οχι Πειραιως


Τεσπα δεν παίζει κανέναν ρόλο το ποσό στο ΠΕΑ. Πες τους να πάνε να :ohmy: !


σε ευχαριστω vag1234 για τον χρονο σου και την βοηθεια που μου εδωσες!!!!!!!!!!!!!!!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.115 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ