Πρόγραμμα "Εξοικονομώ κατ' Oίκον" - Προτάσεις & Σχόλια

Περισσότερα
10 Χρόνια 6 Μήνες πριν #111769 από vaggelis.alex1968

γιαννης-δραμα έγραψε:

vaggelis.alex1968 έγραψε: Είμαι πολύ αισιόδοξος διότι έχουν καθιστερείσει πάρα μα πάρα πολύ, ειδικά η πειραιώς, και τώρα θα προσπαθείσει να καλύψει το χαμένο έδαφος. Εξάλου μην ξεχνάς ότι σιγά-σιγά μπαίνουμε στο χειμώνα. ;)

Βαγγελη νομιζεις οτι την ενδιαφερει την τραπεζα αν μπαινει χειμωνας :unsure: .
Και για τις καθυστερησεις δεν ευθυνεται παντα η τραπεζα αλλα και το υπουργειο(γ@μω τα υπουργεια μου :P ).

Γιάννη συμφωνώ ότι δεν φταίει πάντα η τράπεζα. τώρα η προκαταβολή θα μπαίνει νωρίτερα από ότι παλιά, διότι το σύστημα έχει μείνει πολύ πίσω, και πρέπει να προχωρήσει.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 5 Μήνες πριν #116306 από vaggelis.alex1968
Αρχίζω να απογοϊτεύομαι!Έχει μάθει κάποιος κάτι νεότερο? :unsure:
Υ.Γ κρίμα που ήμουν πολύ αισιόδοξος. :(

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 5 Μήνες πριν #116316 από vag1234
Γενικά το έχουν μαλα..σει πολύ στην ΕΤΕΑΝ το τελευταίο διάστημα. Τον Αύγουστο είχαν πει ότι θα έβγαζαν 2 λίστες ωφελούμενων ανα μήνα από τον Σεπτέμβρη για να τρέξει το πρόγραμμα πιο γρήγορα. Όλο τον Ιούλιό και τον Αύγουστο δεν είχαν βγάλει καθόλου. H τελευταία βγήκε 30-10-2013. Κάνουν και οι Τράπεζες τις δικές τους καθυστερήσεις για να εκμεταλλεύονται το κεφάλαιο. Το χαντακώνουν το πρόγραμμα συνέχεια. Απορώ πως θα διαθέσουν τα άλλα 250 εκατομμύρια ευρώ που έριξαν στο πρόγραμμα. Έχω πελάτη που περιμένει από τον Μαϊο να εγκριθεί.. Έχω άλλον που εγκρίθηκε μέσα σε 45 ημέρες. Γενικά κάντε και κανένα τηλέφωνο στην ΕΤΕΑΝ για να τρέξουν λίγο..

www.etean.com.gr/PublicPages/HomePage.aspx

Ομορφάντρα μου ΔΕΝ πειράζει, που πήρες τόσο ακριβό μηχάνημα, τώρα παρακάλα μην ακριβύνει και αλλό το καυσιμό σου!!!
Θέλουμε φθηνό Ελληνικό & ΑΞΙΟΠΙΣΤΟ PELLET!!!!!!!!!...[IMG][/IMG][IMG]...[/IMG]
...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 5 Μήνες πριν #116368 από tzistsam
Εγώ πάντως τον Ιούλιο κατέθεσα τα χαρτιά μου στην Εθνική και την πέμπτη υπέγραψα την σύμβαση. Απλα άλλαξε το πρόγραμμα και δεν δίνουν προκαταβολή απλά εκταμιεύουν το τελικό ποσό μετά από κανα 2 μηνο μου είπαν στην τράπεζα. Αν θέλω προκαταβολή πρέπει να κάνω άλλη αίτηση, να μου εγκριθεί σε κανα 3 μηνο και μετά ακόμα κανά 6 μηνο για την τελική εκκαθάριση. Τουλάχιστον με αυτά τα δεδομένα τελειώνεις πολύ πιο γρήγορα.

πετρέλαιο? μακρυά και αγαπημένοι.

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 5 Μήνες πριν #116374 από ILIASPOT
Καλημέρα,αυτό που θέλω να ρωτήσω είναι το εξής,μπορώ να αλλάξω τον προμηθευτή(εχω καταθέσει τα προτιμολόγια στην τράπεζα) οπου θα αγόραζα ενεργειακό τζάκι καλοριφέρ γιατί βρήκα αλλον με ποιό καλό τζάκι και ποιοτικός και σε σέρβις

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 5 Μήνες πριν #116480 από demian921
Και βέβαια μπορείς .Μίλα με την Τράπεζα . Γίνεται εύκολα.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.110 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ