Πρόγραμμα "Εξοικονομώ κατ' Oίκον" - Προτάσεις & Σχόλια

Περισσότερα
10 Χρόνια 7 Μήνες πριν - 10 Χρόνια 7 Μήνες πριν #109476 από avato-pantou

frakyd έγραψε: Απ τον Οκτωμβρη εχουμε ξεκινησει τα χαρτια κ ακομα τιποτα :evil: :evil:
Τωρα δυο μηνες,ειναι οκ λεει απ την τραπεζα (Πειραιως) κ εχουν κολησει στο υπουργειο.

Απο μια γρηγορη ματια που εριξα στη λιστα μου φανηκε οτι δεν εχει εγκριθει απο Κρητη!!

Γνωριζει καποιος που μπορω να απευθυνθω μπας κ αλλαξει κατι?

Μου φαινεται οτι μας δουλευουν κανονικα!!!

Τοσο μεγαλη καθυστερηση δεν δικαιολογείται.Εγω τα εκανα Ιανουαριο και ειμαι στο σταδιο της προκαταβολης.Και αν δεν την τρεναριζα εγω την υπογραφη συμβασης θα την ειχα παρει.Πιστευω ειναι και θεμα τραπεζας.Εγω ειμαι σε αλλη τραπεζα(εσβυσα την τραπεζα για να μην θεωρηθει διαφήμιση).

Είμαι εγώ καλό παιδί...
Last edit: 10 Χρόνια 7 Μήνες πριν by avato-pantou. Αιτία: εσβυσα την τραπεζα για να μην θεωρηθει διαφήμιση

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 7 Μήνες πριν #109477 από avato-pantou
Μηπως γνωριζει καποιος εαν θελουμε να αλλαξουμε μετα την εγκριση για λεβητα βιομαζας και βαλουμε αλλο μοντελο-μαρκα η ακομα και κατι τελειως διαφορετικο π.χ αντλια θερμοτητας.Τη γινετε σε αυτη την περιπτωση?

Είμαι εγώ καλό παιδί...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 7 Μήνες πριν #109483 από jnet
Χτες με πήραν από την τράπεζα να του πώ καποιον αντικλητο για το δάνειο οπότε είμαστε στην τελική ευθεία για τις υπογραφές. Θυμίζω οτι είμαι απο αυτούς που παγώσε η αιτηση αφου τελειωσε το budget σε ΠΚΜ και Δυτική Μακεδονία.

Κοστίζει τόσο να είσαι ειλικρινής όταν είσαι ευφυής! Είναι σαν να είσαι τίμιος όταν είσαι φιλόδοξος.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 7 Μήνες πριν #109957 από tifozi3
καλημερα να ρωτησω οσοι κανατε αιτηση για το προγραμμα οι υδραυλικεσ σομπεσ πελετ δεν ανηκουν μεσα η οι λεβητεσ πελετ.επειδη ρωτησα καπου και μου ειπε πωσ δεν μπαινουν αυτα.μηπωσ το ειπε επειδη πουλαει μονο αντλεισ θεμοτητασ.ευχαριστω

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 7 Μήνες πριν #109966 από THEOJJ

tifozi3 έγραψε: καλημερα να ρωτησω οσοι κανατε αιτηση για το προγραμμα οι υδραυλικεσ σομπεσ πελετ δεν ανηκουν μεσα η οι λεβητεσ πελετ.επειδη ρωτησα καπου και μου ειπε πωσ δεν μπαινουν αυτα.μηπωσ το ειπε επειδη πουλαει μονο αντλεισ θεμοτητασ.ευχαριστω


Μπαίνουν αρκεί να συνοδεύονται από τα απαραίτητα πιστοποιητικά ce κλπ.
Ότι έχει σχέση με ανανεώσιμη πηγή ενέργειας πέλετ ,ξύλα, κουκούτσια, μπαίνουν.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 7 Μήνες πριν #110066 από Kardas
Και οι απλες πελετοσομπες μπαινουν?????

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.134 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ